yoksa koda kurduğumuz hayaller row damı gerçek oluyor?

yoksa koda kurduğumuz hayaller rowda mı gerçek oluyor?


  • Kullanılan toplam oy
    24

MaxPayne

Üye
Katılım
17 Nis 2021
Mesajlar
32
Puanları
8
Rise Online açıçası hayalimdi, doğruya doğru kimse kimseyi kandırmasın ko oynayan biri mmorpg lerde başka oyun oynayamaz yıllardır Rise ı bekliyordum diyebilirim, Türk yapımı olması mükemmel oldu elin Korelisine ve onun yönettiği falanca bilgisiz Türklere para yatımaktan sıkılmıştım ve hiçbir şekilde keyif alamıyordum sadece alışkanlıktı.

Benim Rise dan beklentim 2004-2009 arası ko zamanı olsun sohbet bol olsun yardımlaşma olsun şu kişi tanıdığım tanımadık kasmasın şeklinde olmasın herkes kassın, herkesin birbirine ihtiyacı olsun.

bunun gene olacağını sanmıyorum ama zira 2004-2009 arası herkes cahildi oyunda sonra herkes işin çakallığına vurdu, yüksek ihtimal solo takılacam ama bulursak 3-5 kişi birşeyler yaparız
 

HermesS

Üye
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
8
Puanları
3
başlangıcından umutluyum , malum oyunu yıllarca oynadım alışkanlıktı artık o alışkanlığı bırakma zamanı geldi her ne kadar malum oyunun dönerci tayfası oyunu beğendiği halde kötülesede oyunun iyi yerlere gelceğine inancım sonsuz
 

hzljoepr

Üye
Katılım
13 Nis 2021
Mesajlar
263
Puanları
28
Kostümler Zırhlar bunların üzerinde detaylı beğendiklerimizi ayırıp beğenmediklerimizi düzeltirlerse eğer bu oyunu daha kimse tutamaz sana o kadar diyorum. knight tayfası bile buraya gelir.
 

KarpathiaN

Üye
Katılım
3 May 2021
Mesajlar
89
Puanları
8
Oyunun iyi yerlere geleceğinden acıkcası umutluyum
Firma zaten oyuncu odaklı calısarak guven saglıyor
Ayrıca Turk oldukları icin bizim oyuncu kitlesini, sikayetlerini ve isteklerini iyi biliyorlar
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt