İstek Zindan girişleri sınırlı olacak ise; yan char?

King_OF__Archer

Üye
birisi şu zindan sistemini adam gibi anlatabilir mi
herkes şöyle böyle giriş hakkı olsun yazmış ta girince ne yapacağız ne keseceğiz orada pk olacakmı falan

Pitou

Üye
birisi şu zindan sistemini adam gibi anlatabilir mi
herkes şöyle böyle giriş hakkı olsun yazmış ta girince ne yapacağız ne keseceğiz orada pk olacakmı falan
Kapalı betada yüzlerce video var aç youtube rahat rahat izle bence :) Her şeyi keşfedebilirsin.

SoloFarmer51

Üye
ben 3 tane yan karakter kastım 1 i 63 diğer 2si ise 59 olmak üzere siz yan çar kasmıyorsunuz diye neden hesaba sınırlı olmasını istiyorsunuz? Karakter başı sınırlı olmalı sonuçta zindanı bitirmek te item lvl vs istiyor değil mi? Fazla çar kasanları kıskanmayın lütfen.

snowbros

Üye
ben 3 tane yan karakter kastım 1 i 63 diğer 2si ise 59 olmak üzere siz yan çar kasmıyorsunuz diye neden hesaba sınırlı olmasını istiyorsunuz? Karakter başı sınırlı olmalı sonuçta zindanı bitirmek te item lvl vs istiyor değil mi? Fazla çar kasanları kıskanmayın lütfen.
Nickinle uygun bir cevap tabiki :)

tatalay23

Üye
oyun bu şekilde sıkıcı bir hal amaya başladı demek istiyor arkdas zindanlar zaman gecirilecek bir nebzede olsa stres atabileceği yer olacak bir umuttur zindanda
drop kasmak :)

sz240mon

Üye
Zindan girişlerinde hesap başına 2 solo, 1 parti limiti olacağı söyleniyor. Bu limit, yan karakterlerini farklı hesapta açanları ödüllendirirken, aynı hesapta açanları ise sebepsizce cezalandıracaktır. Önümüzdeki günlerde bunun üzerinden çıkacak tartışmaların önüne geçmek için güncellemeyi hakkaniyetli bir şekilde çıkarmanızı öneriyorum.

Yan karakterimi kesinlikle böyle bir amaç için açmadım. Diğer sınıfları da oynamak istediğim için açtım. Kasarken, ana karakterim doğal olarak bir miktar ihmal oldu. Dorion'da, Protean'da ek mesailer harcayarak verdiğim emeğin karşılığını almam gerekir. Lütfen limiti karakter başına koyun.

Jacques

Üye
Yan charlar giremeyecekmiş farklı acc.den kassaydın girecektin yan char diye giremiyorsun.

khajm1

Üye
ilk etapta her yan chara zindan hakkı tanımlamak oyun içi enflasyona sebep olur ki taksicilerde varken oyunda hiç faydalı bir tutum olmaz. belli bir süre için zindanlar tek karakter üzerinden dönmeli ki oyuna yeni başlayıp daha 60 olamayan insanlar var taksiciler yüzünden bu hesapların yan charları olmaya bırak kendi charlarını kasamadılar onlara haksızlık olur biz bu taksi muhabbetleri olmadan önce exp işlerini büyük ölçüde hallettik ama bu insanlar eziyet çekiyor şu an bir de burdan darbe vurmak doğru olmaz bence.

Paris

Üye
Açıklanan zindan giriş hakları hesaba tanımlı olarak 2 solo ve 1 parti şeklindedir. Aynı hesaba ait yan karakterlere ek giriş hakkı verilmemektedir.

SoloFarmer51

Üye
Zindanlar geldi hayal kırıklığı. Girmeye bile gerek yok. Grubu bilmiyorum ama solo iğrenç.

unqual

Üye
Zindanlarda iyi exp gelir diye umuyorumdum ama maalesef olmadı. Biraz eli bol davranmak iyi olabilirdi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt