Öneri Zindan ve Yan Görevler

Baphomet7

Üye
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
44
Puanları
8
iyi çalışmalar,

oyun içinde zindan'lar 8 kişilik ve 16 kişilik olursa bunun yanında raid sistemi 32 kişilik parti sistemlerinden oluşursa çok iyi olur.Zindanlara günde 3 sefer girile bilmeli bence haritada belli bölgelere sahip olan clandaki kullanıcılar +2 girme şansına sahip olmalıki buda efsanevi zindan lar ( varsa) bu rekabeti arttırır ve oyunda pve ve pvp eşit düzeyde gider oyundaki binekler zindandaki bosslardan düşerse çok daha saglıklı olur diye düşünüyorum.

yan görevler hikaye bazlı olur ve sonunda kullanıcıları ufak zindan ve raid lere buluşturursa çok iyi olur . map üzerinde dogan bölgesel bosslar ise raid ile beraber kesilirse pve haritasında çanlılık olur ve burdaki bosslar herkeze item atmalı son vuruş mantıgı olmamalı zaten zar sistemi olduğundan kimin kestigide önemli degil kişisek oalrak dps vs özellikleri şans faktörünü arttıra bilir

craft sistemi ( silah zırh binek pot vs ) bunlar ilk zamanlarda gelmicekse oyundaki itemlerin bir çoğu zindan'daki boss ve o zindanlardaki ara boss lardan düşebilir.

Zindanlar 3 kademe yada 2 kademe hatta 4-5 kademeli olursa çok zevkli olucagına eminim 5-10 dk biticek zindanlar zamanla rutin olucağı için zevk vermemeye başlıcaktır.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt