Oyuncu Arıyorum Ascension clanına mage ve priest arkadaşlar arıyoruz

SKU11F4C3

Üye
Arkadaşlar oncelikle merhaba , bizi tanıyanlar vardır Alpha 1.0 da Carpediem clanında mage team olarak yer aldık , bızım dahılımız dışında yasanan teknık sorunlardan dolayı clan bozuldu ve mage team olarak olusan ailemizin dostlugumuzun ve kardeslıgımızın bozulmaması için Ascencion clanı olarak yolumuza devam etme kararı aldık ,

komutcularımız ıslerınde usta gecmıste bu ısı hakkıyla yerıne getırmıs kısılerdır
min yaş sınırı 25 tir
clanımızda lider baskan gibi bır yonetım yoktur dostluk arkadaslık demokrasi ortamıdır
tecrübesi olan , oyunda aktif olacak , ben mage/priest oynamak için doğmusum dıyen içindeki mageye / prieste ses veren olgun samimi kardeşlerimizi ; Ascencion ailesine bekliyoruz
(Protean olarak baslıyacagız)

katılmak ısteyen arkadaslar forumdan mesaj yoluyla veya SKu11F4C3 / ÇAĞRI / 30#4549 dıscord adresınden bana ulasabılırler .

Son düzenleme:

SKU11F4C3

Üye
Konu günceldir arkadaşlar mage benden sorulur diyenleri bekliyoru :)

WildGoose

Üye
Hayırlı olsun , eli kolu tutan kişi aramamanız yönünden , mantıklı bir ilan açmanız açısından , herkesin lider oldugu bir clan kurduğunuz için tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

AnqelFaLL

Üye
Mage Alımlarımız devam etmektedir. Oyundan zevk almak isteyen güzel bir dost ortamı arayan arkadaşları bekliyoruz.

Blitz

Üye
Lunaskar ise yeriniz varsa gelmek isterim malum oyunda yıllarımı mage oynayarak geçirdim rowda da mage ile devam edeceğim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt