Balık Slotları-Dropları-Resimleri-Oranları-Özellikleri (4 Temmuz)

mrares

Üye
40 lwl den sonra da 30 lwl sonrası balıklarımı yine yoksa çeşit artıyormu bilgin varmı dostum?
40 levele ulaştığında bitiyor daha üstü yok şimdilik. İleride 2 item sınıfı daha gelecek unique üstünde olarak. Yanlış hatırlamıyorsam Burhan Bey demişti o zamana craft ve gatheringde 50 60 seviyeleri gelir demişti diye hatırlıyorum. Yani daha vakti çoooook.

SesliBilgilerTR

Üye
dostum emeğin için teşekkür tekrardan, video alırken içeriğinden faydalandım videoda teşekkürümü yolladım ;)

Bum

Üye
Bluefin Tuna balığının gelmesini nerflemişler sanırım daha doğrusu tutuyor ama kaçıyor mu yoksa hiç oltaya mı gelmiyor emin değilim ama aşırı az tutuluyor gibi son zamanlarda. Şimdi test ettim 1 saatte 1 tane alabildim.

BenGeldim

Üye
40 levele ulaştığında bitiyor daha üstü yok şimdilik. İleride 2 item sınıfı daha gelecek unique üstünde olarak. Yanlış hatırlamıyorsam Burhan Bey demişti o zamana craft ve gatheringde 50 60 seviyeleri gelir demişti diye hatırlıyorum. Yani daha vakti çoooook.
Yok diyorumki 30 lwl ile 40 lwl balıkçı aynı dropbumu alıyor? 40 lwl balıkçı olunca farklı balıklar tutulmuyormu yeni çıkmıyormu diyorum

Stupendous

Üye
Balık dropları yarı yarıya düştü fiyatları arttırın beyler :)

Stupendous

Üye
Ben farkındaydım zaten düştüğünün önceki mesajıma bakabilirsin. Sadece aklıma fiyatları arttırın gelmemişti. Yazayım dedim. :)

tigger

Üye
Balığın geldiği üstte gözüküyor ancak ne balık ne de exp geliyor. Seviye 20'den sonra Rare olta ile durum böyle. Bu bir bug mı?

Bum

Üye
Balığın geldiği üstte gözüküyor ancak ne balık ne de exp geliyor. Seviye 20'den sonra Rare olta ile durum böyle. Bu bir bug mı?
balık oltaya geldiğinde üstte yazar sonra kaçma ihtimali var ve kaçarsa 2. kez escape diye bildirim geçer ve inventorye gelmez. bug değil normal bir durum rare oltaya geçince bu gerçekle biraz daha fazla göze battığı için fark ediliyor epic oltada durum daha vahim.

mrares

Üye
balık oltaya geldiğinde üstte yazar sonra kaçma ihtimali var ve kaçarsa 2. kez escape diye bildirim geçer ve inventorye gelmez. bug değil normal bir durum rare oltaya geçince bu gerçekle biraz daha fazla göze battığı için fark ediliyor epic oltada durum daha vahim.
Haaa onu diyormuş. Ben uzun zamandır alışık olduğum için unutmuşum :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: 30 saatte aha bu kadar düşmüş https://prnt.sc/Nfl33E_gUf0j

Bum

Üye
Haaa onu diyormuş. Ben uzun zamandır alışık olduğum için unutmuşum :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: 30 saatte aha bu kadar düşmüş https://prnt.sc/Nfl33E_gUf0j
hem clown hem bulefin almışsın sabit bir yerde durduysan buranın konumu paylaşırsan sevinirim :D çünkü taş köprüden clown atmıyor tahtadan bluefin atmıyor. hem de dediğim 1 saatte 1 bluefin atıyor analizimi doğrulamış oldun 30 saatte 30 bluefin ile :D

RickSancheZz

Üye
hem clown hem bulefin almışsın sabit bir yerde durduysan buranın konumu paylaşırsan sevinirim :D çünkü taş köprüden clown atmıyor tahtadan bluefin atmıyor. hem de dediğim 1 saatte 1 bluefin atıyor analizimi doğrulamış oldun 30 saatte 30 bluefin ile :D

@mrares sabitsen konumla ilgili cevap bende bekliyorum :d :D

tigger

Üye
Teşekkürler, hiç fark etmemiştim.

Aura

Üye
Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt