Balık Slotları-Dropları-Resimleri-Oranları-Özellikleri (4 Temmuz)

rilax

Üye
Değer bakımından Tuna balığımı yoksa palyaço balığımı sizce arkadaşlar ? hangisinin piyasası daha fazladır.

mrares

Üye
Değer bakımından Tuna balığımı yoksa palyaço balığımı sizce arkadaşlar ? hangisinin piyasası daha fazladır.
Tuna balığı daha çok paraya satılıyor diye biliyorum fakat crafttan sonra her şey belli olacak.

emrecn

Üye
30 level balıkları çok iyi yalnız tutuş exp arttırıcı var :) 1 adet hediye etsen hayır demezdim:)

q6Lii

Üye
Son güncelleme ile bazı balıkların özellikleri değişmiş.

ados1991

Üye
başkan bu balıklar arasından LOBSTER yok bu yengeci nereden tutuyoruz bilgin varmı

Raymond

Üye
bir şey soracağım , 20 level oldu balıkçılık Elite Fishing Rod aldım fakat balık tutamıyorum şu anda yem olarak ne kullanacağım ? Hadgard'da tutabilecek miyim? Bilgisi olan aydınlatabilir mi ?

RickSancheZz

Üye
bir şey soracağım , 20 level oldu balıkçılık Elite Fishing Rod aldım fakat balık tutamıyorum şu anda yem olarak ne kullanacağım ? Hadgard'da tutabilecek miyim? Bilgisi olan aydınlatabilir mi ?

Elite fishing road sadece death valley haritasında shirimp isimli yemle kullanılıyor.

20 lvl için epic fishing road alabilirsin. haddarda yem olarak horse mackarel kullanılıyor.

Raymond

Üye
Elite fishing road sadece death valley haritasında shirimp isimli yemle kullanılıyor.

20 lvl için epic fishing road alabilirsin. haddarda yem olarak horse mackarel kullanılıyor.
teşekkürler hocam :) geç gördüm ama çözmüştüm sonrasında , dv'de tek yemesek tatlı para bırakıyor da :))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt