Bayram event programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DraeThyN

Üye
Evet en geç çarşamba günü yayımlanır denilen çok basit bir etkinlik programı bile yayımlanmadı. Kusura bakmayın ama eleştirilerimizin ve mesajlarımızın dilinin sertleşmesinde ki sebebin sizler olduğunuzu bilmenizi istiyoruz. Çünkü söylediğiniz gerçekten bir çok şey tutmuyor ne tarih olarak nede gerçekler olarak(Oto atack, oto loot vs). bayram etkinlik takvimi için üzülerek söylüyorum ki düşüncem şöyle: son dakika sadece olması gerektiği için 2-3 bir şey koyup geçiştireceğinizi düşünüyorum. Bunlar size ve ekibinize yakıştıramadığım şeyler. Eğer bir konuda net bir şey söyleniyorsa net bir tarih veriliyorsa önce onu yapmanız gerekir. Bizler işimize giderken söylediğimiz tarihlere nasıl uymamız gerekiyorsa ve belli tarihlerde bir şey yapmamız gerektiğinde tüm işlerimizi bırakıp o işimize koyuluyorsak sizinde bu şekilde yapıp artık oyunculara GÜVEN vermeniz gerekiyor. Şu anda oyuncuların çoğunda oyuna ve yönetime dair bir güven problemi olduğunu düşünüyorum. İyi çalışmalar sevgili Aarvadlılar ..

abuzer kadayif

Üye
Selamlar,

Bayram event takvimi hazırlanıyor, salı yada en geç çarşamba gününe kadar takvim paylaşılmış olacaktır.

İyi forumlar :)
1657148925799.png
bilgi nerde ? bilgi ver .

• Sesli Güldüm
Tepkiler: Ogi

Bigjest

Üye
Merhaba
Son aldığım bilgiye göre Bayram Event takvimi'nin perşembe günü, gün içerisinde paylaşılması planlanıyor. Gün içerisinde bayram etkinliği hakkında extra olarak ekibe konu hakkında bilgi geçeceğim.
İyi forumlar.:coffee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt