Beklemekten ağaç olduk

AR4S

Üye
Hiç bilgi de verilmiyor en azından yaptığınız çalışmalar neler az bilgi verin ucundan ne gibi yenilikler olucak ne zaman açılıcak server bu gibi şeyler :(

Fischer

Üye
Merhaba,

Yapılan çalışmaların bir kısmını bu konuda görebilirsiniz. Şu an için UI, UX ve crafting sistemi üzerinde çalışmalar devam etmektedir. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra kapalı beta süreci hakkında gerekli bilgilendirmeler resmi iletişim kanallarımız üzerinden yapılacaktır. Bu süreçte sabırlı ve anlayışlı olmanızı rica ederiz.

Son düzenleme:

Gorakrısky-Mehmet

Üye
Hayalindekinin yarısı kadar olacak
Beklemek çok fazla olmalı
Gördüklerinin yarısıyla karşılaş
Bir umut bekle

İşte tarif: Rise

Doctrine

Üye
2021'in 3. çeyreğinde çıkmasını bekliyorduk ama sağlık olsun. Geç olsun güç olmasın. Sağlıklı ve sorunsuz bir oyun olması her şeyden daha önemli neticede.

AR4S

Üye
Bu oyunun gidicek çok yolu var. Knight gibi bugsuz akıcı olması için rahat 1-2 senesi var. Alfa V2 cıkıcak daha buglu olan şeyler tekrar tespit edilcek kapancak 2-3 ay daha bekliyeceğiz. Official sürümü için bu sene beklemeyi bıraktım zaten :)

Satan

Üye
Bu oyunun gidicek çok yolu var. Knight gibi bugsuz akıcı olması için rahat 1-2 senesi var. Alfa V2 cıkıcak daha buglu olan şeyler tekrar tespit edilcek kapancak 2-3 ay daha bekliyeceğiz. Official sürümü için bu sene beklemeyi bıraktım zaten :)
Alpha 2 zaten yapıldı, bundan sonra Kapalı Beta yapılacak. Ayrıca malum oyun kadar tarihi bug dolu başka oyun yoktur, ona benzemesin de zaten, istemiyoruz. 90lardan kalma motor ile yapılmış sıfır optimizasyon oyun gibi "akıcı" olacaksa direkt Rise'ı kapatsınlar.

Szchull

Üye
Ağaç değil dünyaya kök saldık. Çocuklarımız doğdu :D

MiTKOnLine

Üye
Valla her açıklamada yeniliklerden bahsediliyor. Hepsi çok güzel gelişmeler fakat her yeni gelen yenilikte aha yine uzayacak algısına kapılıyorum. Artık aklınıza yeni fikir gelmesin mevcut olanların hatasını giderin yeter da :D

morass

Üye
Türkiye'nin en büyük oyun projesi.
Bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz.

NizaMulMulk29

Üye
2022 4. çeyrek official :D
O kadar uzamaz. Ama daha iyi bir oyun için süre gerekli. Firma bu yıl içinde açmayı düşünse de. Ben 2022 ilk çeyreğine kadar beklenmesi taraftarıyım. Biraz daha geç açıp daha stabil şekilde resmî sürüme geçilmesi daha iyi olur. Tabiki geçen her zamanın firmaya yük olduğu da aşikar bakalım ne yapacaklar beklemedeyiz.

AR4S

Üye
New World geliyor 28 eylül de zaten 2 gün kalmıs başladım mı Rise online tam sürümü gelene kadar girmem bile artık 2022 sonlara doğru anca oturmuş olur oyun zaten.

Yolcu

Üye
23 Haz 2021 tarihli süper taze bir konu :) üstelik konu ("Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...") bu cevap gerçekten şaka......

Merhaba,

Yapılan çalışmaların bir kısmını bu konuda görebilirsiniz. Şu an için UI, UX ve crafting sistemi üzerinde çalışmalar devam etmektedir. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra kapalı beta süreci hakkında gerekli bilgilendirmeler resmi iletişim kanallarımız üzerinden yapılacaktır. Bu süreçte sabırlı ve anlayışlı olmanızı rica ederiz.

Fischer

Üye
23 Haz 2021 tarihli süper taze bir konu :) üstelik konu ("Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...") bu cevap gerçekten şaka......
Merhaba,

Kapalı beta aşaması için yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek için bahsetmiş olduğunuz konunun bağlantısını paylaştım. Duyuru konusu olduğu için, konu açıldığı gün itibariyle mesajlara kapalı durumdadır.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt