DUYURU Boss İttifak ve 3.Parti yazılım Hakkında Genel Duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Szchull

Üye
Bu sistemin hak adalet sistemi olduğunu idda eden arkadaşların samimiyetsizliğini bir kenara bırakarak şuan ki sistemde bosslar dan bizimde drop aldığımızı ancak oyunun böyle yürümeyeceğini söylüyoruz. Takım oyunu, ekip olmak vs hiç bir anlamı kalmaksızın videodaki gibi 2 kişi veya solo dropları alır keyfimize bakarız ama bu oyun başka insanlarla birlikte oynarken ekip oyunu oynadığında güzel. Bugün kendileri yapamadığı için yapabilenlerin veya gücü yetenlerin elinden alındığını düşündükleri şey aslında kendi ellerinden de alındı. İşte böyle;

BayPROBLEM

Üye
babacım sizin ittifak olduğunuzu da biliyoruz biz adamların peşinden ayrılmıyorsunuz. yapmayın gözünüzü seveyim adamı aptal yerine koyuy çalısmanı anlamıyorum sen de geç insana laf anlatılır bilmem anlatabildim mi

Bu sistemin hak adalet sistemi olduğunu idda eden arkadaşların samimiyetsizliğini bir kenara bırakarak şuan ki sistemde bosslar dan bizimde drop aldığımızı ancak oyunun böyle yürümeyeceğini söylüyoruz. Takım oyunu, ekip olmak vs hiç bir anlamı kalmaksızın videodaki gibi 2 kişi veya solo dropları alır keyfimize bakarız ama bu oyun başka insanlarla birlikte oynarken ekip oyunu oynadığında güzel. Bugün kendileri yapamadığı için yapabilenlerin veya gücü yetenlerin elinden alındığını düşündükleri şey aslında kendi ellerinden de alındı. İşte böyle;
Madem iki kişisiniz ve sizi kolaylıkla kesebilecegini iddia ediyorsunuz öyleyse bunu yapsalardı. Bu oradakilerin hatası sistemin değil. :D

Szchull

Üye
Madem iki kişisiniz ve sizi kolaylıkla kesebilecegini iddia ediyorsunuz öyleyse bunu yapsalardı. Bu oradakilerin hatası sistemin değil. :D
Önceki sistem hatalıydı yani ? :D Yeteneksiz veya organize olmayı beceremeyen insanların drop alamaması oyunun problemiydi doğru....

WoxElla

Üye
Buyurun bu da sözde biten ittifaka. Utanmadınız iftira attınız, tanış olmadığımız, merhabamızın olmadığı insanlarla ittifak ettiniz bizi, sırf bizden ne boss ne de slot alamadığınız için şimdi de bu iftiranın ve yalanın üzerine sistemin değişmesi için baskı yaptınız. Buyurun bu da sözde ittifakların önüne geçmeniz anısına olsun.
Bu videodaki TÜM karakterlere işlem yapılmayacaksa karşı ırk ile anlaşarak boss kesmenin önü açılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun. Hani ittifak yasaktı, karşılıklı ırklarla boss kesmek sizin kitabınızda ittifaka dahil değil sanırım.

BayPROBLEM

Üye
Önceki sistem hatalıydı yani ? :D Yeteneksiz veya organize olmayı beceremeyen insanların drop alamaması oyunun problemiydi doğru....
Ben öndeki sistemin hatalı oldugunu söylemedım bunu sen iddia ediyorsun. Önceki sistem yetersizdi ve şuan ki sistem bu durumu giderdi. Yeni güncellemede Bossların sadece Dv 1 haritasında atması ayarlanırsa sistem oturmuş olur. Haa ittifaklarda ceza alması gerekiyor hemde çok agır bir ceza

riseee

Üye
sıradaki hamleniz, bowl ortasında birbirine atak yapmayıp ortak boss kesen karşı ırk oyuncularını engellemek için olmalı. O zaman sistem oturur.

mentalist1907

Üye
Yazılanların hepsini okudum. Exp kasmayı zor, karakterleri eksik bulduğumdan oyunu bıraktım. Ancak bu konuda bir şeyler söyleme ihtiyacı hissediyorum.

Burada bazı arkadaşlar, ittifak üzerine yaptığı planlarını korumak üzere, demagojiyle işi götürmeye çalışıyor. Ancak, boss konusunda haklı olanlar da var.

Fakat şöyle düşünmek lazım. Eski sistemde, bir oyuncunun özellikle solo bir oyuncunun bosstan item alma şansı sıfırdı. Bu sistemde her bossa koşacak motivasyonu var. Üstelik güçlenip ekip olanların, o düşen itemi alabilecek gücü var. Tam tersinde, kaç solo oyuncu o iteme erişebilir?

Bazıları öyle bir savunuyor ki ittifak yok sanki. Arkadaşım, isim isim, klan klan malum oyunda da vardı bu. Birileri bu oyuna TL gözüyle bakıyor. Etik değerler, oyun ahlakı, oyun zevki hiç umurlarında değil. Kimisi de, herkesten güçlü olmak adına, başkaları üstüne basmaktan hiç çekinmiyor.

Evet şu durumda bossu tanklamak bir aptallık. Buna bir çözüm bulunabilir. Bosslar, etkinlik haline dönüştürülebilir. Random drop olayını bir pvp serverında gördüm. Çok hoşuma gitmişti.

Benim önerim, tanklayanı da memnun edecek np, exp vs tarzı bir ikinci ödül olması. Ancak, solo oyunculara "arkadaş bul" demek çok mantıksız. Herkesin bir şeylere erişebilmesi oyunu ayakta tutar. Malum oyunda makas açıldığından ipler kopmadı mı?

İttifakla, bordro hesabı yapanlar hariç; karşılıklı empati ve sempatiyle bu iş çözülür.

Son olarak;

"Yükselmenin en alçakçası zayıfların üstüne basarak yükselmektir"

Zayk0

Üye
Yazılanların hepsini okudum. Exp kasmayı zor, karakterleri eksik bulduğumdan oyunu bıraktım. Ancak bu konuda bir şeyler söyleme ihtiyacı hissediyorum.

Burada bazı arkadaşlar, ittifak üzerine yaptığı planlarını korumak üzere, demagojiyle işi götürmeye çalışıyor. Ancak, boss konusunda haklı olanlar da var.

Fakat şöyle düşünmek lazım. Eski sistemde, bir oyuncunun özellikle solo bir oyuncunun bosstan item alma şansı sıfırdı. Bu sistemde her bossa koşacak motivasyonu var. Üstelik güçlenip ekip olanların, o düşen itemi alabilecek gücü var. Tam tersinde, kaç solo oyuncu o iteme erişebilir?

Bazıları öyle bir savunuyor ki ittifak yok sanki. Arkadaşım, isim isim, klan klan malum oyunda da vardı bu. Birileri bu oyuna TL gözüyle bakıyor. Etik değerler, oyun ahlakı, oyun zevki hiç umurlarında değil. Kimisi de, herkesten güçlü olmak adına, başkaları üstüne basmaktan hiç çekinmiyor.

Evet şu durumda bossu tanklamak bir aptallık. Buna bir çözüm bulunabilir. Bosslar, etkinlik haline dönüştürülebilir. Random drop olayını bir pvp serverında gördüm. Çok hoşuma gitmişti.

Benim önerim, tanklayanı da memnun edecek np, exp vs tarzı bir ikinci ödül olması. Ancak, solo oyunculara "arkadaş bul" demek çok mantıksız. Herkesin bir şeylere erişebilmesi oyunu ayakta tutar. Malum oyunda makas açıldığından ipler kopmadı mı?

İttifakla, bordro hesabı yapanlar hariç; karşılıklı empati ve sempatiyle bu iş çözülür.

Son olarak;

"Yükselmenin en alçakçası zayıfların üstüne basarak yükselmektir"
Okuduğum en mantıklı yorum. Drobu herkes alsın ancak eski sistemdeki gibi kutuyu hakedene + olarak exp gibi birşeyler verilebilir.

mentalist1907

Üye
Okuduğum en mantıklı yorum. Drobu herkes alsın ancak eski sistemdeki gibi kutuyu hakedene + olarak exp gibi birşeyler verilebilir.

Bence bosslardan düşebilecek kozmetikler, NP'ler, ayrı bir oyun içi cash(bağlı), sıralama/sıralama sonrası ödül olabilir. En kötü ihtimal bosslar da random damage atar. Tanklamaya gerek kalmadan kesilebilir. Yoksa iki tarafta haklı, bu sistemde mantıksızlıklar var.

hlg

Üye
3.parti yazılım yok muymuş oyunda :D
oyunda açık bulduğumu benle iletişime geçerseniz çözmenize yardımcı olacağıma dair konu açtım konumu silip ban attınız.
Oyunda hile açılabildiğine inanmayan varsa canlı yayın açabilirim, yönetime gelirsek bu tavırlarından sonra sadece ücretli yardımcı olurum, mail atsınlar.

xEnes

Üye
oyunda açık bulduğumu benle iletişime geçerseniz çözmenize yardımcı olacağıma dair konu açtım konumu silip ban attınız.
Oyunda hile açılabildiğine inanmayan varsa canlı yayın açabilirim, yönetime gelirsek bu tavırlarından sonra sadece ücretli yardımcı olurum, mail atsınlar.
Kardeşim lüften canlı yayın aç ve herkesin gözüne sok. Hile den şüphelenmek bile oyunu karalamak anlamına geliyor artık, hileyi kullananlar da dört köşe olup gülüyor ancak.

mentalist1907

Üye
Sansüre uğradıysanız, yayın açmanız daha mantıklı gibi geliyor. Yayının video kaydını da atabilirsiniz. Şu an hiçbir oyunun yöneticisi, 3. parti yazılım yoktur dememeli. Milyonluk şirketler bile bununla boğuşuyor. Amatörce, günümüz Türkiyesi savunmasu olmuş biraz.

Mücadele inkarla değil; Kabulle başlar ki bizzati arkadaşımdan biliyorum: Var.

hlg

Üye
Sansüre uğradıysanız, yayın açmanız daha mantıklı gibi geliyor. Yayının video kaydını da atabilirsiniz. Şu an hiçbir oyunun yöneticisi, 3. parti yazılım yoktur dememeli. Milyonluk şirketler bile bununla boğuşuyor. Amatörce, günümüz Türkiyesi savunmasu olmuş biraz.

Mücadele inkarla değil; Kabulle başlar ki bizzati arkadaşımdan biliyorum: Var.
twitchde hileyle yayın açmak yasakmış şimdilik kısa bir video yükledim.
Birazdan yediremeyip banlayıp yorumumu silecekler o yüzden video linkini kaydedin :)
Solo dungeon hiç zorlamadı :), Kxp ile seri atak yaptığımı ve yaratıkların bana vuramadığını, ölümsüzlük kullandığımı gösteriyorum. Multi client ve diğer hileler ile de video çekeceğim.
Bug ödülü isteyen insanları banlamaya devam etsinler.

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Konu amacı dışına çıktığı için kilitlenmiştir.

Herkese iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt