Huzurlarınızda Rise Online Viki

Anthelior

Üye
Exalted Doombringer, Earthshaker, Frozen Mace, Hatred's Blade, Hellreaver, Hysterial Staff, War Scythe ve Vixen eklendi.

Eksik olan birkaç Exalted ve diğer Superior & Superior Exalted silahlar da en kısa zamanda eklenecek.

Exalted Hatred's Blade

DeadLegion

Üye
Bu exalted itemler malum oyundaki Hepa itemlerle ayni gibi. Kimse yapmayla da basmayla da ugrasmaz. Basilsa da +7si duz +8inden pahali olur. Yonetim yine bos isler pesinde.

Anthelior

Üye
Tüm Jewel Crafting materyalleri ve JC ile üretilen takılar güncellenmiştir.

Anthelior

Üye
Bir buçuk aydır konuyu güncellemiyordum.

Uzun süredir bazı Unique eşyaların güncel değerlerine (daha doğrusu 8.0.0 ile güncellenen değerlerine) ulaşamıyordum. Son günlerde Aarvad'daki çalışmalarım sonunda bunları da tamamladım (tabi listede saydığım +9 değerleri hâlâ belirsiz, silahlardan elinde +8'i olup da yardımcı olmak isteyen varsa shard ve sc sağlayabilirim).

Oyundaki zırhlar A'dan Z'ye tamam. Epic ve Unique silahların da kabaca %95 gibi bir oranı tamamlandı.

Bunların harici crafting materyallerinin de çoğu güncellendi. Skinning derileri ve Quarrying taşlarını da güncelleyince hepsi güncel olacak arkadaşlar.

fstab

Üye
Bir buçuk aydır konuyu güncellemiyordum.

Uzun süredir bazı Unique eşyaların güncel değerlerine (daha doğrusu 8.0.0 ile güncellenen değerlerine) ulaşamıyordum. Son günlerde Aarvad'daki çalışmalarım sonunda bunları da tamamladım (tabi listede saydığım +9 değerleri hâlâ belirsiz, silahlardan elinde +8'i olup da yardımcı olmak isteyen varsa shard ve sc sağlayabilirim).

Oyundaki zırhlar A'dan Z'ye tamam. Epic ve Unique silahların da kabaca %95 gibi bir oranı tamamlandı.

Bunların harici crafting materyallerinin de çoğu güncellendi. Skinning derileri ve Quarrying taşlarını da güncelleyince hepsi güncel olacak arkadaşlar.
eline sağlık keşke oyunda senin kadar bunlara ulaşabilmemize önem verseydi :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt