Öneri Kanat OLMAMALI mı? NEDEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

As a Machine

Üye
Katılım
21 Nis 2021
Mesajlar
4
Puanları
3
Merhabalar,
Öncelikle tamamen oyunun işleyişi ve oyunun genel hikayesi ve karakterlerin duruşuna baktığımda "kanat görselinin" itemlerle, zırhlarla, bineklerle genel oyun grafiği ile iyi olmadığı (bir bütünü oluşturacak parça gibiden daha çok o bütüne ait değilmiş gibi olduğu) kanaatindeyim. Günümüzde bir çok oyunda evet, kanat var. Kendi şahsi yorumum kanat görselini en iyi işleyen oyulardan birisi de Aion, bu oyun dahi kanatı yürüyen bir karaktere monte etmemiştir, uçmak için kullanılmıştır. Ancak biz kanat değil bu özgün temanın pelerin ve yürüyen insan ve orcların olduğu; ROW dediğimiz oyunun bi özgünlüğü bir farklılığı olarak olmamasının daha tatlı olacağını düşünüyoruz. Kanat hem görsel açıdan ekranı ve karakteri yoran bir olay hem de pelerin ve itemlarla çok da duruş kalitesi olamayan bir fantezi. Tamamen oyuncuların dikkatini çekmeye yönelik bir varlık. Sözüm meclis dışına, uçmayan kanat??? savaşçıdan çok tavuk gibi gezinen karakterler Xd mevzu bence bundan ileri gitmez. Özgün olarak bi sınıf olur mesele işte priest; karakter oluşturma ekranında dahil edilebilir yada işte bir buff olur buff verince çıkabilir; ama böyle olayan hadi kanatı al ak biraz oyunun genel ruhuna aykırı.
Yazdığım her şey buradaki arkadaşlarım ve benim şahsi düşüncemdir, kanat olmalı mı? şart mı? bence olmamalı, yapmayın derim ama taktir ekibin ve oyunu oynayacak diğer saygın arkadaşlarımın.

Dikkatiniz ve emeğiniz için teşekkür ederim.
 

AbraKadabra

Üye
Katılım
21 Nis 2021
Mesajlar
3
Puanları
3
Kanatla pelerin aynı anda olunca tuhaf oluyor, kanat pelerinin içinden çıkıyor vs.. kötü bir görüntü oluşuyor, ikisinden biri yani seçmeli olsa daha sağlıklı olucak.
 

Vision

Senior Moderatör
Katılım
12 Kas 2020
Mesajlar
1,269
Puanları
113
Merhaba,

Benzer bir konu mevcut, yeni bir konu açmadan önce arama kısmını kullanın lütfen.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt