İstek Kanat olmasın

Pitou

Üye
Alfa 2 videosunda kanatlı okçu gördüm ve karakterin kalitesini görünüşünü bozduğunu düşünüyorum ve çok cocukça duruyor kanatlı karakterler
Karakterin vücut hatlarını görünümündeki o güzelliğini bozduğunu düşünüyorum kanatın olmaması daha güzel olacaktır şahsi fikrim.

indir.png

slmaster11

Üye
kanat muhtemelen pus itemi konu açılması bence gereksiz istemiyorsan alıp takmazsınız arkadaşlar KANAT OLSUN +1000

slmaster11

Üye
İsteyenin de takamaması için uğraşıyoruz dostum. +1000 olmasın
arkadaşlar isteyenin de takmaması gibi bir durumunuz olamaz herkezin bir zevki var sen istemiyorsun ben istiyorum bu işin içinden çıkılmaz ayrıca ayarlar bölümünde kanadı gösterme seçenegi mevcut sanırım herkezin kanadınıda kapayabilirsiniz görmek istememekse sorun size böyle bir çözüm üretilir size çözüm varsa ben ve benim gibi isteyenlerede olması gerekir saygılar ..

Jackass

Üye
Pelerinin demo olarak koyulduğunu ve daha gelişmiş hallerinin geleceği söylenmişti fazla kasmaya gerek yok hepsi oyunda güzel durucak duruma getirilir.

Bigjest

Üye
Gördüğünüz bir çok çalışma demo, test olarak oyuna eklenen modeller arkadaşlar. Kanat, glove parlamaları, pelerin gibi eşyalar siz test edin, yorum yapın ya da öneride bulunun diye oyunda sizlere sunuluyor. Kanat kullanmak isteyen kullanıcılar kozmetik olarak kanat kullanabilir, kullanmak istemeyen arkadaşlar bir kaç ayar ile bu kanatları devre dışı bırakabilir. Bu market ürünleri sizlere zaten herhangi bir bonus değer vermeyecek, bunun da bilgisini tekrardan geçelim.
İyi forumlar.

tulca

Üye
Gördüğünüz bir çok çalışma demo, test olarak oyuna eklenen modeller arkadaşlar. Kanat, glove parlamaları, pelerin gibi eşyalar siz test edin, yorum yapın ya da öneride bulunun diye oyunda sizlere sunuluyor. Kanat kullanmak isteyen kullanıcılar kozmetik olarak kanat kullanabilir, kullanmak istemeyen arkadaşlar bir kaç ayar ile bu kanatları devre dışı bırakabilir. Bu market ürünleri sizlere zaten herhangi bir bonus değer vermeyecek, bunun da bilgisini tekrardan geçelim.
İyi forumlar.
pk alanın da kanatların göz yormasını kapatabıleceksek ayarlardan sorunda deıl sadece ayarı acanın bılgısayarından goruncekse fps zaten sorun hangi savaşcının kanadı var saçma

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt