Öneri Karakterler NFT edi̇li̇p satılabi̇lse güzel olmaz mı?

Burtto

Üye
oyunda level kasma si̇stemi̇ zor olacaği söyleni̇yo madem zor olacak oyuna sonradan başlamak i̇steyenler veya job deği̇şti̇rmek i̇steyenler karakter kasmayla uğraşmak yeri̇ne legal bi̇r şeki̇lde karakter alsa ? karakter kasmayi seven i̇nsanlar karakter kasip nft olarak satabi̇lse güzel olmazmi hem exp kasmayla uğraşmak i̇stemeyen di̇rek karakteri̇ni̇ alip i̇tem di̇zmeye başlar etki̇nli̇kleri̇ni̇ yapar hem satici kar ini eder hemde nft olarak satilacaği i̇çi̇n oyun şi̇rketi̇ komi̇syonunu alir mantikli olmazmi bu hareket si̇zce ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

morganlefay

Üye
oyunda level kasma si̇stemi̇ zor olacaği söyleni̇yo madem zor olacak oyuna sonradan başlamak i̇steyenler veya job deği̇şti̇rmek i̇steyenler karakter kasmayla uğraşmak yeri̇ne legal bi̇r şeki̇lde karakter alsa ? karakter kasmayi seven i̇nsanlar karakter kasip nft olarak satabi̇lse güzel olmazmi hem exp kasmayla uğraşmak i̇stemeyen di̇rek karakteri̇ni̇ alip i̇tem di̇zmeye başlar etki̇nli̇kleri̇ni̇ yapar hem satici kar ini eder hemde nft olarak satilacaği i̇çi̇n oyun şi̇rketi̇ komi̇syonunu alir mantikli olmazmi bu hareket si̇zce ?
Clienttan updateleri yükleyip oyuna girince karakter seçim kısmına nft transform gibi bir buton eklenmiş. Muhtemelen böyle bir şey olacak gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

IBoRiS

Üye
Bende bu sistemin olmasindan yanayim hem oyunlarin biri zaman digeri para kazanir hem oyun para kazanır mantıklı

Vision

Senior Moderatör
Merhaba,

Oyun içerisindeki karakterlerinizi NFT'lere çevirebilecek ve bunları sonsuz bir eser gibi kullanabilecek, başkalarına aktarabilecek hatta ilk sahibi olarak sonraki satışlarından miras komisyonu alabileceksiniz. NFT Market hakkında detaylı bilgiler en yakın zamanda paylaşılacaktır.

IBoRiS

Üye
Merhaba,

Oyun içerisindeki karakterlerinizi NFT'lere çevirebilecek ve bunları sonsuz bir eser gibi kullanabilecek, başkalarına aktarabilecek hatta ilk sahibi olarak sonraki satışlarından miras komisyonu alabileceksiniz. NFT Market hakkında detaylı bilgiler en yakın zamanda paylaşılacaktır.
çok iyi ozaman <3

Burtto

Üye
Nft öyle bir şey değil karakter satışında kullanılmaz
yeni birşey öğrenmiş oldun kanka karakterde nft edilebiliyomuş demekki :D
Merhaba,

valla çok sevindim bir an önce açılsada başlasak <3

wHDexteR

Üye
Merhaba,

Oyun direk pay to win diyorsun yani kiminin parası kiminin zamanı

yeni birşey öğrenmiş oldun kanka karakterde nft edilebiliyomuş demekki :D

valla çok sevindim bir an önce açılsada başlasak <3
Benim bildiğim nft değiştirilemeyen dijital eserlerdir aynen yeni bir şey öğrendik :D

Korkusuz

Üye
Merhaba,

Bu muazzam olay

Burtto

Üye
sence olmuyor mu mesela sen baslamıssın 1 yıl gecmıs +6 +7 set +0 takılar yapmıssın , ben ise basmısım 20bin tl misal full karakter almısım sencede degilmi p2w.
p2w olmuyo kardeşim sadece karakter alım satımından bahsediyoruz yüksek derecedeki itemler zaten satışa kapılı olacak yılda 1 kere satılabilcek deniliyo ticareti dönmücek böylece karakter alımıda p2w dersen onada katılmıyorum exp zor olacaksa şu zamanda cogu insan aylarını ayırmaz karakter kasmayla

Anilchan

Üye
Ben oyunun hesap alım satımını ''NFT'' adı altında kullanmasına karşıyım.
Bence de bu oyunu p2w yapıyor.

wHDexteR

Üye
Oyunu geçim kaynağı olarak görenler ne kadar kabul etmese de evet yapıyor. Oyundan biri para kazanacaksa yapımcıdır sabah 9 5 işe gider gibi oyun oynayıp sadece para kazanmak için oyun oynanmaz

Anilchan

Üye
Oyunu geçim kaynağı olarak görenler ne kadar kabul etmese de evet yapıyor. Oyundan biri para kazanacaksa yapımcıdır sabah 9 5 işe gider gibi oyun oynayıp sadece para kazanmak için oyun oynanmaz
Evet haklısın işte o zaman oyun oyun olmaktan çıkıyor. Yöneticilerede hak veriyorum tabii onlarda ufak bir firma ve para kazanmak istiyor ama başka yol yok mu ?

IBoRiS

Üye
Hesap alım satım olmucak karakter ntf çevrilip satılıcak
arkadaşlar p2w diyonuzda karakter alım satıma ama bu olay oyuncu sayısının düşmesini engelleyecek bir hamle. mesela sonradan başlayacak insanlar işten geldimi 3 4 saat oyun oynamak istiyo yani aylarca sadece karakter kasmayla cogu insan uğraşmaz gerçekten, gelip etkinlik farm pk filan yapıp çıkar yani elit item satışına bende karşıyım ama karakter mantıklı

Anilchan

Üye
Hesap alım satım olmucak karakter ntf çevrilip satılıcak
arkadaşlar p2w diyonuzda karakter alım satıma ama bu olay oyuncu sayısının düşmesini engelleyecek bir hamle. mesela sonradan başlayacak insanlar işten geldimi 3 4 saat oyun oynamak istiyo yani aylarca sadece karakter kasmayla cogu insan uğraşmaz gerçekten, gelip etkinlik farm pk filan yapıp çıkar yani elit item satışına bende karşıyım ama karakter mantıklı
Nasıl yani şimdi karakteri nft yaptık başka birine sattık o adam karaktere sahip olamayacak mı ? ben mi yanlış anladım.
Ayrıca mmorpgler uzun süreler isteyen oyunlardır sen işte çalışıyorsun diye basıp parayı istediğini alman hoş değil.
Ama sana hak verdiğim konu oyuncu sayısının düşmesini engelleyecektir, oyuna iş gözüyle bakanlar oyuna günde 1-2 saat ayırıp parası olan insanlara herşeyin satışını yapıcaklardır. Bunlar hesap olur item olur oyun parası olur. Yönetimde bunun önüne geçmiyecek gibi.

Grady

Üye
Sadece karakter değil itemlarda nft olarak kullanılacakmış.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt