Öneri Karakterler NFT edi̇li̇p satılabi̇lse güzel olmaz mı?

Süleyman-2jz

Üye
Hadi nft olmadı item satisida yasak oyunda ama ben x kişi ile anlaştim hesabımı ona saticam karşılıklı anlaşma var aramizda bunu ne oyun gorebilir ne de oyuncular, bu mevzular olurken dolandilmamak adina güvenli bir şekilde ilan verip ucretini yazıp paran meteverse hesabina yaticak adam karakteri alicak dolandilirma riski yok bişey yok guvenli hesap satış işlemi yapmış lar işte.

Zonta

Üye
Şimdi sen hesabını kastın, bende almak istedim. Oyunda zaten var olan hesap el değiştirmiş oldu. Oyun firması yeni bir hesap satışı yapmıyor ki. Eğer oyun açıldığında ya da sonrasında firma nft markette kendisi son seviye karakterler satıyor olsaydı bu p2w olurdu. Ve bu sistem eminim ki üzerinde bir tane dahi eşya olmadan transfere izin verilecektir. Diğer türlü eşyalı bir şekilde satışına bende karşıyım açıkçası. Ruh bağı olayında da oynadığımız karakterin üstüne yapışması yerine hesaba bağlı olsa, en azından yan karakterlerde kullanılabilecek eşyaları tekrar oluşturmaya çalışmayız. Misal warrior ve priest hemen hemen ortak eşyalar kullanabilir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt