Kask Görünümü Kapatma

LatveriA

Üye
Bende de böyle bir tip var, karakter doğuştan benekli. Herkeste böyle değil galiba. Maske falan gelse de komple kapatsam şu şuratı. :cautious:

Adsız2.jpg

Procyon

Üye
Konuyla ilgili ticketim var, bildirdim fakat önem sırasına göre muhtemelen ileri tarihe alındı. Yönetim şuan bence optimizasyona focuslandı o yüzden bir tık bunlar diğer adımlarda atılacak fixler gibi :)
Ticketiniz ile ilgili olarak bir gelişme var mı ?

Procyon

Üye
aslında oyun optimizasyonu için de belki rahatlama yaratabilir kask görünümünü kapama şöyle olabilir, kendi kaskını gösterme, oyuncuların kaskını gösterme gibi...

Archantos

Üye
Evet ağlayan kişiler bol pek de umurumda değil, craft kaldırılmadan başlayabilirlerdi kendi hataları.
Meslek geliştiriyor musunuz yoksa satıyormusunuz topladıklarınızı? Eğer meslek olarak yapıyorsanız seviye kaça ulaştınız merak ettigim tek kişi olabilirsiniz :D

mrares

Üye
Meslek geliştiriyor musunuz yoksa satıyormusunuz topladıklarınızı? Eğer meslek olarak yapıyorsanız seviye kaça ulaştınız merak ettigim tek kişi olabilirsiniz :D
Satış yapmıyorum sadece level kasmak amacım. Ha bundan 6-8 ay sonra 1 yıl sonra para kazandırma niyetiyle yapıyorum sonuçta ayrıca zevk alıyorum craft yaparken toplarken. Craft'ım benim öyle yükseklerde değil stoklarımız var sadece yavaş yavaş yapıyoruz işte.

Burtto

Üye
Evet ağlayan kişiler bol pek de umurumda değil, craft kaldırılmadan başlayabilirlerdi kendi hataları.
knka sıkıntı 0 dan başlamak değil mesela önceden örneğin 2 ayda 40 seviye yapılan toplayıcılığı şimdi yeni başlayan 6 ay da yapıyo sıkıntı burda anlamadım hiç mi düşünmediler yeni başlayacakları :)

Opus Magnum

Üye
Kendi hataları?

Ya bu ikiyüzlüğün de ötesinde bir şey, bu bildiğin arsızlık. Yönetim yarım yamalak çıkardı sistemi ve sonra topyekün değiştirdi ve fırsat eşitsizliği doğurdu demeyelim de "onların hatası" diyelim.

Aynen kardeşim senin bu yüzsüzlüğünü takdir ediyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt