Öneri Kritik Sorunlar ve Öneriler

BrhnGndz

Üye
7) "ESC " Tuşu İşlevsiz Olmamalı
Bu tuşla en azından ayarlar menüsünü açabilmeliyiz. Herkesin sıklıkla kullandığı ve neredeyse her oyunda aynı işleve sahip bir tuş kesinlikle olmalı.
Esc tuşu bu görevi görüyordu. Talep üzerine kaldırıldı. Koyulmazsa iyi olur, alt menüden açılır çok kullanılacak bir menü değil zaten. Şuanki görevi güzel.

ERNC

Üye
Emek verip vakit ayırmışsın çoğu da tam isabet konular tebrik ederim ayrıca teşekkür ederim bir çok kişinin hislerini paylaşmışsın.

okanozcan

Üye
13. Madde dışında diğerleri güzel öneri eline sağlık iyi forumlar
teşekkürler yorumun için ☺☺

Güzel öneriler tebrikler.
Genie benzeri bir sistem olmalı, ücreti aşırı olmamalı.

Eşya ve kıyafetlerimizi tamir edebileceği hammer olmalı.

Küfüre mute, macroya zindan cezası olmalı.

Ödül olarak eşya veren görevlere ödülü seçmeyince sağ altta üzeriniz dolu uyarısı geliyor. Ödülü seçiniz, diye bir ibare yazması daha iyi olur. 2 gün görevi veremedim.

Haddarda exp kasan yok, slotlar düzenlenmeli ve exp miktarları arttırılmalı. Lunaskarda kasmak daha kolay.
Değerli yorumunuz için tesekkür ederim.

Öneriler süper , ellerinize sağlık
teşekkür ederim güzel yorumunuz için

BEL FITIGI

Üye
Magelerin skill efektleri cok yavaş ve görsel olarakda biraz zayıf kalmıs şimşekler sadece 2 çizgi halinde iniyo bence bi el atılmalı.

husko241

Üye
3) Geçen arkadaş binekten inemedi :D. zor bela adama gidip kağıt yetiştirdik gece gece party başkanı falan afk kalmış sahura gitmiş adam doriona da geçemiyor. Gidip kağıt verdikte indi :D aklıma o geldi

FaTaL08

Üye
"Optimizasyon Sorunları"
İlk ve en önemli sorunlardan biri kesinlikle çözüm bulunmalı pc yanacak diye korkmuştum çıktım oyundan :D

20 Lwl'e kadar oynadım fazla oynamadım daha ama
Görev ile ilerlemelerde de biraz sıkıntı var otomatik yönlendirmeler bir yerlere takılıyor çoğunda
oyunu hiç bilmeyen sıfırdan başlayan birileri için sorun olabilir

anil

Üye
Şahane öneriler, eline sağlık. Tamamı da zaten farklı Mmorpg'lerde gördüğümüz şeyler. Tek bir oyun yerine hepsindeki iyi yönler harmanlanırsa çok daha iyi olacaktır.

okanozcan

Üye
3) Geçen arkadaş binekten inemedi :D. zor bela adama gidip kağıt yetiştirdik gece gece party başkanı falan afk kalmış sahura gitmiş adam doriona da geçemiyor. Gidip kağıt verdikte indi :D aklıma o geldi
Hahah gerçekten de çok gereksiz binekten inmek için bile scroll kullanmak :D

Barny

Üye
1) Optimizasyon Sorunları
En büyük sorun ve en acil çözülmesi gereken sorundur. Alfa 2 de bu sorunların yaşanması gayet doğal ama çok güçlü sistemlerde bile oyun kasıyor ve işlemci ısınıyor.
##Moblar ve petler ışınlanarak hareket ediyor.
##Görüntü olarak gözü çok yoruyor.
## Bir bölgede çok sayıda (3-4 party) kişi olunca anlık fps dropları giriyor ve o bölgede kamerayı 360 derece veya sağa sola çevirirken takılmalar/ kamera hızı yavaşlaması yaşanıyor.
##Optimizasyona biraz daha çalışılarak ve orta özellikteki bilgisayarlara biraz daha oynama fırsatı verilirse mükemmel olur.

EN ÖNEMLİ VE EN CİDDİ SORUN ŞU ANDA BU DİĞERLERİ ZAMANLA OLACAK BASİT ŞEYLER HERGÜN FARKLI GÜNCELLEME GETİRECEĞİNİZE YÖNETİCİLER LÜTFEN BU OPTİMİZASYONA BİR ÇÖZÜM BULUN OYNAMAK İSTEYEN YÜZLERCE CLAN SADECE OPTİMİZASYON SIKINTISINDAN OYNAMIYOR.

MysayName

Üye
Güzel öneriler tebrikler.
Genie benzeri bir sistem olmalı, ücreti aşırı olmamalı.

Eşya ve kıyafetlerimizi tamir edebileceği hammer olmalı.

Küfüre mute, macroya zindan cezası olmalı.

Ödül olarak eşya veren görevlere ödülü seçmeyince sağ altta üzeriniz dolu uyarısı geliyor. Ödülü seçiniz, diye bir ibare yazması daha iyi olur. 2 gün görevi veremedim.

Haddarda exp kasan yok, slotlar düzenlenmeli ve exp miktarları arttırılmalı. Lunaskarda kasmak daha kolay.
yalnış oyundasın kardeş. Hali hazırda genie olan oyun var oraya gitmelisin.

okanozcan

Üye
"Optimizasyon Sorunları"
İlk ve en önemli sorunlardan biri kesinlikle çözüm bulunmalı pc yanacak diye korkmuştum çıktım oyundan :D

20 Lwl'e kadar oynadım fazla oynamadım daha ama
Görev ile ilerlemelerde de biraz sıkıntı var otomatik yönlendirmeler bir yerlere takılıyor çoğunda
oyunu hiç bilmeyen sıfırdan başlayan birileri için sorun olabilir
Evet hocam düzelteceklerine inanıyoruz sabırla bekliyoruz :)

okanozcan

Üye
Şahane öneriler, eline sağlık. Tamamı da zaten farklı Mmorpg'lerde gördüğümüz şeyler. Tek bir oyun yerine hepsindeki iyi yönler harmanlanırsa çok daha iyi olacaktır.
Ben de öyle düşünüyorum yorumunuz için teşekkür ederim.

okanozcan

Üye
1) Optimizasyon Sorunları
En büyük sorun ve en acil çözülmesi gereken sorundur. Alfa 2 de bu sorunların yaşanması gayet doğal ama çok güçlü sistemlerde bile oyun kasıyor ve işlemci ısınıyor.
##Moblar ve petler ışınlanarak hareket ediyor.
##Görüntü olarak gözü çok yoruyor.
## Bir bölgede çok sayıda (3-4 party) kişi olunca anlık fps dropları giriyor ve o bölgede kamerayı 360 derece veya sağa sola çevirirken takılmalar/ kamera hızı yavaşlaması yaşanıyor.
##Optimizasyona biraz daha çalışılarak ve orta özellikteki bilgisayarlara biraz daha oynama fırsatı verilirse mükemmel olur.

EN ÖNEMLİ VE EN CİDDİ SORUN ŞU ANDA BU DİĞERLERİ ZAMANLA OLACAK BASİT ŞEYLER HERGÜN FARKLI GÜNCELLEME GETİRECEĞİNİZE YÖNETİCİLER LÜTFEN BU OPTİMİZASYONA BİR ÇÖZÜM BULUN OYNAMAK İSTEYEN YÜZLERCE CLAN SADECE OPTİMİZASYON SIKINTISINDAN OYNAMIYOR.
Her geçen gün daha da düzeltiyorlar umarım iyi aşamalara gelecek oyunun optimizasyonu yorumun için teşekkür ederim..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt