silah rangeleri

abuzer

Üye
Merhaba,

Bir yetkiliden cevap bekliyorum. @SunRise

Silahlarda attack range ne zaman çalışacaktır ? Oyunun 3.ayı hala rogue (asas) ile warrior aynı mesafeden vurmaktadır. Sanırım hepsi 1 m şu an. İnanılmaz üzücü. Okçularda da bu tüm yaylarda böyle.

Hit rate diye bir tanım var bazı axe larda. Bunun 90 120 olması veya hiç olmaması ne anlama gelmektedir? Çalışmadığı kesin bu özelliğin ama çalışırsa nasıl olacak ne olacak? Bilgilendirme gereklidir. Bununla ilgili ticketlara otomatik olarak keşfedin kendiniz gibi bir cavap gelmektedir. Son çare buraya yazıyorum. Bu keşfedilecek bir şey değil.

Betada silahlarda attack speed tanımı vardı. Şu an yok. Gelmesi mümkün mü?

İyi oyunlar.

Justice

Yönetici
Game Designer
Merhabalar,

Yakında silahlar ve zırhlarla ilgili bilgileri de takılarda olduğu gibi paylaşacağım. Paylaşımı yaptıktan sonra çalışmadığını veya hatalı çalıştığını düşündüğünüz her içeriği lütfen yetkili arkadaşlarımıza bildirin. Ama hatalı çalıştığı veya çalışmadığı konusunu net incelemeniz gerekiyor. Örneğin; 1 yaratığa saldırıp filan özellik çalışmıyor yerine o yeteneği hem yaratıkta hem rakip oyuncu üzerinde deneyiniz, yine farklı kombinasyonlarda ve şartlarda deneyiniz. Kısacası çalışmadığından veya hatalı olabileceğinden emin olunuz. Böylece arkadaşlarımız hassasiyetle inceleyerek gerekeni yapacaktır.

Golgomath

Üye
Silahlardaki Elemental hasar düzeltmesi yakında gelecek mi yoksa bu bir hata değil böyle mi devam eder

abuzer

Üye
Merhabalar,

Yakında silahlar ve zırhlarla ilgili bilgileri de takılarda olduğu gibi paylaşacağım. Paylaşımı yaptıktan sonra çalışmadığını veya hatalı çalıştığını düşündüğünüz her içeriği lütfen yetkili arkadaşlarımıza bildirin. Ama hatalı çalıştığı veya çalışmadığı konusunu net incelemeniz gerekiyor. Örneğin; 1 yaratığa saldırıp filan özellik çalışmıyor yerine o yeteneği hem yaratıkta hem rakip oyuncu üzerinde deneyiniz, yine farklı kombinasyonlarda ve şartlarda deneyiniz. Kısacası çalışmadığından veya hatalı olabileceğinden emin olunuz. Böylece arkadaşlarımız hassasiyetle inceleyerek gerekeni yapacaktır.
Teşekkür ederim hızlı cevap için. @Justice

Bu rehber silahlar ile ilgili olan tahmini ne zamana gelir? Bu rangeler ile ilgili düzenlemeler önümüzdeki 3.0 versiyonlu patch ile beraber gelecek demek midir bu ?

Testleri dediğiniz şekilde farklı versiyonlarda yapacağız clan olarak. Sadece rehber doğrultusunda aktiflik durumlarına göre yapabiliriz testleri. Bu aktiflik durumları yakın zamanda devreye alınacak o zaman, doğru muyum?

İyi çalışmalar dilerim.

Justice

Yönetici
Game Designer
Teşekkür ederim hızlı cevap için. @Justice

Bu rehber silahlar ile ilgili olan tahmini ne zamana gelir? Bu rangeler ile ilgili düzenlemeler önümüzdeki 3.0 versiyonlu patch ile beraber gelecek demek midir bu ?

Testleri dediğiniz şekilde farklı versiyonlarda yapacağız clan olarak. Sadece rehber doğrultusunda aktiflik durumlarına göre yapabiliriz testleri. Bu aktiflik durumları yakın zamanda devreye alınacak o zaman, doğru muyum?

İyi çalışmalar dilerim.

Silah ve zırh rehberi tüm eşyaları içerebilmesi için toplama ve işleme meslekleri yaması tamamlandıktan sonra gelir.
Silah menzilleri konusunda geliştirici ekip ile görüşmem gerekiyor. Normalde çalışıyor olması gerekiyor. Yukarıda da belirttiğim gibi hatalı veya çalışmayan alanlar var ise bunları lütfen raporlayınız.

abuzer

Üye
Silah ve zırh rehberi tüm eşyaları içerebilmesi için toplama ve işleme meslekleri yaması tamamlandıktan sonra gelir.
Silah menzilleri konusunda geliştirici ekip ile görüşmem gerekiyor. Normalde çalışıyor olması gerekiyor. Yukarıda da belirttiğim gibi hatalı veya çalışmayan alanlar var ise bunları lütfen raporlayınız.
silah rangeleri çalışmıyor. net bilgi. kuklada, yaratıkta ve dvde denedik. raporluyoruz. forumdaki diğer arkadaşlardan da destek bekliyorum nu konuda. raporlayınız lütfen.

riseee

Üye
ben war scythtaki menzilin çalışmadığından eminim. Kuklada , yaratıkta , oyunculara karşı denedim ve 1.3 menzilli mino ile aynı mesafeden vuruyo. 1.8 range olmasına rağmen

abuzer

Üye
ben war scythtaki menzilin çalışmadığından eminim. Kuklada , yaratıkta , oyunculara karşı denedim ve 1.3 menzilli mino ile aynı mesafeden vuruyo. 1.8 range olmasına rağmen
Bu konuyla ilgili ticket atar mısınız siz de hesabınızdan ? Ne kadar çok kişi yazabilirse hem forumdan hem kendi hesabından ticket olarak, o kadar çabuk düzeltilir. 1 metre range warrior ile oynamak oyunun 3.ayında gerçekten inanılmaz çünkü. Diğer arkadaşlardan da destek bekliyoruz. Sadece melee değil okçulardan da. Onların da rangesi stabil. Kısa. Yayları çalışmıyor.

Schurft

Üye
itemlerin rangeleri çalışıyor doğru şekilde, 1 adım geri ata ata weapon değiştirerek deneyin. Mytrill > War sc. > poleaxe > mino şeklinde. açıkça görünen fark var

Schurft

Üye
bir arkadaşından rica edip arenada sabit durmasını iste. uzaklaş, eline war sc. ya da tek el spear tak.. skill çalışana kadar ufak ufak W ile yaklaş, vurduğunda dur. minoyu tak. bakalım ne göreceksin kaç adım daha isteyecek mino sayabilirsin

abuzer

Üye
arenada denedim. Bazı silahlar yeşil renkli npc de satılan 2m rangeli silahlar çalışıyor. Yeşillerin hatta çoğu çalışıyor. Fakat örneğin training sword 1 m range, bu silahla war scyte ve mino aynı seviyede vuruyor. yani 1 metreden vuruyor. Çünkü 2 metrelik çalışan silahla vurunca bariz farkını görüyorsunuz. Oyunda rangeler açlışıyor fakat her silahta değil anlaşılan. Bu epic silahlarda kesinlikle 1 m olarak ayarlanmıs durumdalar. @SunRise @Justice İlk güncellemede war scythe ve mino nun rangelerini ayarlanmasını talep ediyoruz.

Justice

Yönetici
Game Designer
arenada denedim. Bazı silahlar yeşil renkli npc de satılan 2m rangeli silahlar çalışıyor. Yeşillerin hatta çoğu çalışıyor. Fakat örneğin training sword 1 m range, bu silahla war scyte ve mino aynı seviyede vuruyor. yani 1 metreden vuruyor. Çünkü 2 metrelik çalışan silahla vurunca bariz farkını görüyorsunuz. Oyunda rangeler açlışıyor fakat her silahta değil anlaşılan. Bu epic silahlarda kesinlikle 1 m olarak ayarlanmıs durumdalar. @SunRise @Justice İlk güncellemede war scythe ve mino nun rangelerini ayarlanmasını talep ediyoruz.

Merhaba abuzer,

Bu tür konuları lütfen oyun içinden bilet atarak bildirir misiniz? Biletler ilgili takım üyelerimize raporlanıyor ve iş listelerine aktarılıyor. Bu arada bazı bildirimlerinizin hemen sonuç almaması dikkate alınmadığı anlamına gelmiyor, ilk fırsatta değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz.

abuzer

Üye
Merhaba abuzer,

Bu tür konuları lütfen oyun içinden bilet atarak bildirir misiniz. Biletler ilgili takım üyelerimize raporlanıyor ve iş listelerine aktarılıyor. Bu arada bazı bildirimlerinizin hemen sonuç almaması dikkate alınmadığı anlamına gelmiyor, ilk fırsatta değerlendirileceğinden emin olabilirsiniz.
Clanımdaki arkadaşlarla beraber konuyla ilgili 8-10 adet bilet attık. Siz de lütfen konunun takipçisi olmaya devam edin. Teşekkür ederiz ilginiz için. @Justice

N3v3N

Üye
Merhabalar,

Skillere düzenleme gelecek mi? Tüm skillerin hasar oranları kontrol edilerek açıklamalarına yazılsa güzel olur. Bazı skiller yazdığından fazla bazıları ise az vuruyor.

Justice

Yönetici
Game Designer
Skillere düzenleme gelecek mi? Tüm skillerin hasar oranları kontrol edilerek açıklamalarına yazılsa güzel olur. Bazı skiller yazdığından fazla bazıları ise az vuruyor.

Benim bir yetenek çalışması talebim vardı ancak ilk aşamada yeterince vakit olmadığından yapılamadı. Her açtığınız yetenek 3 farklı varyasyonda açılacak ve siz her yetenekte birini seçerek farklı yapılar ortaya koyacaktınız. Böylece 100'den fazla oyun tarzına sahip yapılar ortaya çıkabilecekti. Bakalım, ileride bu yönde bir çalışma talebi olursa memnuniyetle çalışıp sunabilirim. Daha farklı veya mevcut konsepte yakın çalışmalar da yapılabilir. Yeter ki vakit olsun ve bu yönde çalışma istensin.

Yani yeteneklerle ilgili pek bir çalışma yapmadım. Rogue sınıfındaki "stepback, savage, arrow shower, stunning bolt, assasination, who is next" gibi bazı sınıflardaki bazı yetenekler konusunda basit bir çalışma yapmıştım. Bazıları da istenilen şekilde yapılamadı ama ileride daha iyi olacaktır diye ümit ediyorum.

Lolgamelol2

Üye
Silah menzilleri hiç bir şekilde çalışmıyor denedik bir çok defa.

abuzer

Üye
Benim bir yetenek çalışması talebim vardı ancak ilk aşamada yeterince vakit olmadığından yapılamadı. Her açtığınız yetenek 3 farklı varyasyonda açılacak ve siz her yetenekte birini seçerek farklı yapılar ortaya koyacaktınız. Böylece 100'den fazla oyun tarzına sahip yapılar ortaya çıkabilecekti. Bakalım, ileride bu yönde bir çalışma talebi olursa memnuniyetle çalışıp sunabilirim. Daha farklı veya mevcut konsepte yakın çalışmalar da yapılabilir. Yeter ki vakit olsun ve bu yönde çalışma istensin.

Yani yeteneklerle ilgili pek bir çalışma yapmadım. Rogue sınıfındaki "stepback, savage, arrow shower, stunning bolt, assasination, who is next" gibi bazı sınıflardaki bazı yetenekler konusunda basit bir çalışma yapmıştım. Bazıları da istenilen şekilde yapılamadı ama ileride daha iyi olacaktır diye ümit ediyorum.
Umarım yakın zaman yapılır. @SunRise Bu konuda hem skiller hem itemlerin damageleri konusunda ciddi çalışma en erken zamanda yapılmalı. Ben warrior açısında söyleyebilirim. Oynadığım job bu olduğu için. Bilindiği üzere wariorun 60 skilli az vuruyor. Bu hala düzeltilmedi. Item rangeleri aynı şekilde. Yani asas ile 1.8m war scythe baksan prime item aynı mesafeden vurmamalı artık. Aynı şekilde 44 skilli ile 60 skilli hemen hemen aynıyken, 44 ile 24 arasında da aynı oranda yuzde 50 fark olmasına rağmen dağlar kadar damage oynamaktadır. Bu warriorları min str ile oynamaya itiyor. Ne de olsa ap artısı damagelere yansımıyor en basitinden. Bu sefer char dizmede kıtlık oluyor. Yeterli kombinasyon çeşitlilik yapılamıyor. Halbuki en başta yola çıkılırken standart warrior ve joblar dışında kombinasyonlar olacağını sunmuştu, ilgimizi öyle çekmişti rise online. Lütfen artık bu konuda çalışma yapılsın. İlk patch notlarında görelim bu yamaları.

Dvorah

Üye
Lütfen çift el silahların düşük apsi ile ilgili ya da elemental damage lerinin yarı yarıya azaltılması ile ilgili problemi de görüşün. Sağ ve sol ele 2 silah almanın hiçbir esprisi yok şu an.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt