TAKSİ (ücret ile XP kazandırma)

TAKSİ YASAKLANSINMI ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Busyep

Üye
Bu isi yapan ac gozlulere ceza verilmesi gerektigi gibi bunlara para verenlerinde ceza almasi gerekiyor. 54 level mageyim bu adamlar yuzunden level alamiyorum. Oyuna yeni baslayan birini dusunun oracle-sootslayer-harpy slotlari taksicilerle dolu oldugu surece bu adam para vermeden nasil exp kasicak? Bunu alenen yayinda yapiyorlar. Bunun onune nasil gecmez yonetim anlam veremiyorum. Yeni oyuncu istemiyor musunuz? Ya yonetim yok ya da yonetimin zihniyette taksicilerle ayni ve parasi olan adam lazim bize diyorlar. Bakalim isin sonu ne olacak.

Discreum

Üye
Taksi tamam bitsin bitirelim de neye cozüm olacak sanıyorsunuz iki adım gidip milletin oyle ya da boyle kazandıgı parayı bırakıp mantıklı düşünün
Partideki adam taksi olmasa dahi o slot maximum 8 kişi alacak onlardan biri olma şansını sadece binde bir attırmış olacaksın hepsi bu
Ayrıca taksi p2w olamaz taksi ücreti veren adamın oyun ici kazanmadıgını ücreti alanınn oyun içi harcamadıgının bir kanıtı var mı
Burada ki mesele oyuncu sayısı stabil oldugu halde hadi diyelim ki düşüş var yine bu lunarskar ozelinde ornek vermek gerekirse 13 camp azaltılması ve en azından hafta sonu camp sayısının arttırılmamasını acıklamıyor. Artık cidden kasmak isteyen adamı oyun degil ksler ve diger oyuncular yoruyor.
ya arkadaşım şu olay okadar basitki kafanız ya almıyor ya da taksicisiniz kardeşim slot exp slotu 2 pt 2xp için birbirine ks atıp slotu almaya çalışabilir dimi o halde bile slotlar yetersiz eee bide belirli klanlardan +65 4 kişi veya 3 kişi gelip slotu senden taksi için hem alıyor hemde mafyalık yapıyor ya bunu nasıl etik buluyonuz anlamıyorum 40 lwl 50 lwl veya 55 lwl adam ozaman napacak tl ile expmi kasacak ee ozaman TL yi direk yönetime verelim bize +65 lwl hesap satılsın bukadar kıt olmaya gerek yok

Discreum

Üye
Nasıl p2w değil ya. Adamın parası var. Taksiye veriyor. Expini kasıyor. Parası olmayan slot arıyor. Taksi mafyalarinin kslerine maruz kalıyor. En sonunda alt f4 çekiyor.

En ucuz taksi saatlik ücreti 1m
24 saatte 24m eder. TL olarak 240 TL.
Günlük 240tl verirsem çok kolay 65 olabilir miyim? Evet! 20 günde 65 olunuyorsa eder sana 4800tl

En az 4800tl verip 20gunde 65 olabilirsin ya da 6 ay boyunca zombi gibi kasarsin. Party arar durursun. KS lere maruz kalırsın. O 4800tl verip 65 olanlar KS atar sana.

Biraz mantık ya. P2w in kralı asıl.

2-3m isteyenler de var. 10bin TL i geçiyor
üstad ben 4m altı isteyen görmedim hatta facebook sayfalarında 4m altı hamallıktır diyolar tamamen terör ortamı

N3v3N

Üye
Nasıl p2w değil ya. Adamın parası var. Taksiye veriyor. Expini kasıyor. Parası olmayan slot arıyor. Taksi mafyalarinin kslerine maruz kalıyor. En sonunda alt f4 çekiyor.

En ucuz taksi saatlik ücreti 1m
24 saatte 24m eder. TL olarak 240 TL.
Günlük 240tl verirsem çok kolay 65 olabilir miyim? Evet! 20 günde 65 olunuyorsa eder sana 4800tl

En az 4800tl verip 20gunde 65 olabilirsin ya da 6 ay boyunca zombi gibi kasarsin. Party arar durursun. KS lere maruz kalırsın. O 4800tl verip 65 olanlar KS atar sana.

Biraz mantık ya. P2w in kralı asıl.

2-3m isteyenler de var. 10bin TL i geçiyor
Ek olarak taksicinin 1m lik slotta günlük kazancı

Minimum 1000 TL
Aylık 30.000 TL

2-5m isteyenleri varın siz düşünün.

Discreum

Üye
bu işin yanlış olduğunu yapanda biliyor ki şuraya gelipte karşı görüş söylemelerine cesaretleri yok ama oyunda nedense asıp kesiyolar slota geldiklerinde burdan uzayın derler dalgalarınıda geçerler BİZ YILLARCA BUNUN İÇİNMİ BEKLEDİK:mad:. bu haksızlığa neden göz yumuluyor peki bu işin sonu nolucak yeni gelen kişi bu durumda oyunda durucakmı? tlsi olmayan oyunu OYNAYABİLECEKMİ?

Discreum

Üye
taksicilere karşı savaş açan belirli bir kesim var benim nickim Psnc beni ekleyin savaşınıza herzaman dahil olmak şeref verir.

Miman

Üye
Magem ike 12 saatte 3 kere harpylerde aynı clan ks gelip partimi dağıttı.Ks serbest diyolar tamam.Sonra ben de slotlarını bozuyorum.Yasak diyolar.Oyuncuların huzurunu bozuyormuşuz.Benim partim bozulduğunda tek başıma kaldığımda çok eğleniyorum san ki.Slot bozmakta serbest olmalı ki taxi mage partiler kalmasın.

Discreum

Üye
Magem ike 12 saatte 3 kere harpylerde aynı clan ks gelip partimi dağıttı.Ks serbest diyolar tamam.Sonra ben de slotlarını bozuyorum.Yasak diyolar.Oyuncuların huzurunu bozuyormuşuz.Benim partim bozulduğunda tek başıma kaldığımda çok eğleniyorum san ki.Slot bozmakta serbest olmalı ki taxi mage partiler kalmasın.
zaten 2 exp parti slot kavgası yapıp birbirine ks atabilir buna rekabet denir bunda hiçbir problem yok sorun taksicilerin gelip slota çökmelerinde fark ne diycekler şimdi fark şu mafyalar klanca gelip hepsi +65 olup slotu rahat bırakmıyolar slotu senden zorla alıyolar ya adam daha 45 lwl +65 teröriste karşı napabilirki bu adam nerde kasıpta bunla karşı savaş açabilirki wormdemi kasıcak vatandaş nova açmak için veya başka bi job için

Miman

Üye
Haklısın ama slotlarını bozmakta rekabete girer kanımca.Pes eden çeker gider.Herkes düşüncesi farklıdır.

HeLpeR

Üye
lafı çarpıtmana gerek yok çünki bi partinin taksi olup olmadığı 20 metre öteden anlaşılıyor yani kmise kendini kandırmasın karşısındakinide saf yerine koymasın
Ben yemeğe geçen kardeşimi kasarken taksici oldum da ondan yazmıştım :) Sonra ben oturdum o kesmeye devam etti ona da taksici dediler. Para teklif eden mi ararsın yoksa bunlar taksici diyerek bizimle birlikte spotu kesen mi ararsın. Oyun alengirik insanla doldu taştı.

İleride neler görürüz bilemiyorum. Hay taksiniz batsın para kazanmak istiyorsanız gb satacağınıza gidin kâğıt toplayın satın. Ülkeye faydaları olur.

Discreum

Üye
Haklısın ama slotlarını bozmakta rekabete girer kanımca.Pes eden çeker gider.Herkes düşüncesi farklıdır.
Ole diyosunda peki +65lwl 4 tane magenin ne işi var slotta son lwl 65 degilmi ztn birak dusuk level karakterler kendi aralarında ks atsın ayrıca mevzu sadece bu değil oyun şekilde paraya doğru yöneliyor bu gidişle ko 20 senede geldiği hale 1 sene sonra geldiğinde aynı fikirde kimler olur görecez

SeaThorn

Üye
Sıkılmayın reisler adamlar levelini kasmış milletide kasarak para kazanıyor bu bi hile yada illegal bişey değil. 1 adam slotu dönüyorsa kur ptni al slotu. Adamında emeği bu. Sen farm slotu buldun 50 M kasıyon diye milletin seni şikayet etmesiyle aynı kapıya çıkıyor dediğiniz

Discreum

Üye
Sıkılmayın reisler adamlar levelini kasmış milletide kasarak para kazanıyor bu bi hile yada illegal bişey değil. 1 adam slotu dönüyorsa kur ptni al slotu. Adamında emeği bu. Sen farm slotu buldun 50 M kasıyon diye milletin seni şikayet etmesiyle aynı kapıya çıkıyor dediğiniz
Tmm ozaman oyun bize TL karşılığı 65 lwl hesap satsın biz 40 veya 50 levelde slota gelip +65 lwl adamlardan slot nası alacaz taksi olayi yasak olsa 65 lvl adam slota niye gelsin kafanız azcık çalışsa anliycaniz demek istediklerimizi muhtemel sende taksicisin ondan bole soluyosun

HeaveN

Üye
Taksiciler yüzünden mute ban yedim 2 gün hala açılmadı hem güçlüler hem ban attırıyolar.!

DuncanBlake

Üye
taksiler yüzünden slot yok. ayrıca oyunda açık açık GB satışı var. google a yazsanız bile bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Yönetim bu konuda ne yapacak? neden önüne geçmiyorlar? çok mu zor gb alır gibi yapıp gb satan çarı bulup banlamak.

tif0

Üye
bizde exp kasarken zorlanıyoruz ama sizce böle bir şeyin yasak olması muhtemelmi ?? herkes ekmeğinde

HeaveN

Üye
taksiler yüzünden slot yok. ayrıca oyunda açık açık GB satışı var. google a yazsanız bile bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Yönetim bu konuda ne yapacak? neden önüne geçmiyorlar? çok mu zor gb alır gibi yapıp gb satan çarı bulup banlamak.
Bide ban attırıyolar o sıkıntı hakkımı iyiyolar 2 gündür mute ban var adamlar alelen kendilerine sövdürüyolar yazık ya

MadHydra

Üye
Neden taxi yasak olmasın? Biz pazarda bile z ban yiyiyoruz onlarda kodu girmediğinde exp gelmesin? Biz afk taxi istemiyoruz yoksa herkes arkadaşını kasabilir. O zaman z ban da atma?

tif0

Üye
oyun ekran kartımı okumuyor çözümü bulana expte ben yardım etcem

Sacasius

Üye
Oyuncular olarak iş başa düşüyor, taxi ile mücadele devam.

t2.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt