Unique Silahların Düşük AP Olması Ve Bonus Değerleri Hakkında.

Zasa

Üye
Görselden de kontrol edebilirsiniz

Ekli dosyalar

• mithrill.jpg
    mithrill.jpg
    93.3 KB · Görüntüleme: 99

psikolog

Üye
cumartesi günü sunrise
Geliştirici ekibin yaptığı testler sonucu silahlarda bir sorun gözükmediği bilgisi bizlere aktarıldı.
Oyunda daha farklı keşif edilmesi gereken bir çok İtem olduğunu unutmayalım..
şeklinde bir açıklamada bulundu arch sword ile ilgili konuda arch sword adını geçirmeden genel olarak silahları kastetti.

Justice

Yönetici
Game Designer
İlginiz için çok teşekkür ederim, fakat anlamadığım bir konu var, yayınlarda da bahsettiğiniz gibi itemleri yüksek ap li silahlar ve iyi bonus veren ama ap si nispeten orta seviye olan silahlar olarak ayırdık dediniz. Ben warriorda çift el düşkünü olan biriyim ve 1 aylık uğraş sonucu mithrill spearımı +7 ye bastım, şuan için en iyi mithril ve uniqe item, ve ben daha yenı bır serverda bu ıtemı +7 ye bastım fakat neredeyse her mobdan +1 i düşen epik minonun +7 sinden daha az vuruyor. Tamam dediğiniz gibi ap si çok olmayabilir ama uniqelerin bonusları ile dengeledik diyorsunuz. Beraber bakalım bonuslara, Beastlere %8 harpylere %8 ve magicallara %8 fazla vurucam moblardan da %4 az damage yicem, aynı zamanda bu mükemmel bonuslar için 4 stat point kaybedicem, lütfen bahsettiğiniz kısır eşya yapısını bu şekil mi çeşitlendireceksiniz? Bu itemde ne ap avantıjı var ne bonus aynı zamanda stat kaybediyorsunuz. Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp oradan takma o halde diyecek ama onlara bir kenara bırakalım. Tüm serverdaki warrior sınıfını 2 silaha mahkum etmiş oluyorsunuz(mino ve war schte). Benim elimde mithrili gören abi sen mage misin diye soruyor gerisini siz düşünün. İtemlerle ilgili bir buf istemek için bunu yazmıyorum, sadece bir mantığı olsun istiyorum bu uniqelerde bir bonus yok. Saygılarımla

Merhaba,

Silah ve eşya yapısı seviye 70'e göre ayarlıydı, ardından 65'e göre düzenlendi. 70 level cap geleceği zaman silahlar konusunda da güncelleme yapılacak.

Zasa

Üye
Merhaba,

Silah ve eşya yapısı seviye 70'e göre ayarlıydı, ardından 65'e göre düzenlendi. 70 level cap geleceği zaman silahlar konusunda da güncelleme yapılacak.
Teşekkürler umarım güzel bir mantık çerçevesinde güncellersiniz, saygılarımla

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt