ÇÖZÜM Warrior Xp Kasamıyor

JohnPlane

Üye
Sana mı soracam nerde ne zaman konu açacağımı ? Okumak veya yorum yapmak zorunda değilsin. Kalabalık yapma uza.
2024 yılında oyuna başlayan herifler gelmiş kalabalık yapma uza diyor. @Pitou ile bir çok konuda fikir ayrılığına düşmüşümdür ama Bu konuda katılıyorum. Ben hem BP hem Archer oynuyorum şuanda çünkü en masrafsız onlar. Bu oyunda gerçekten Mana pot sorunu var aylık pot masrafı ciddi seviyeye geliyor çıkan tüm coini siteye satacaksın yada cebinden sürekli pot alacaksın. E peki ben bu karakteri nasıl geliştiricem bu konu beni çok sinir ediyor oyunun açıldığı günden beri Pot konusunda ki politika yanlıştı hala bu yanlış devam ediyor bir noktada oynamaktan vazgeçiyorsun kar a geçip karakteri geliştiremediğin için sadece öyle 1-2 grup dungeon yap 1-2 pk at çık a dönüyor oyun 85 olduktan sonra.

GorrTheGodButcher

Üye
Olmuyor diyenlere siz beceremiyorsunuz diyen birine neyin olmadığını ispat edeyim? Kombonun kralı sen değil misin? 1 lvl çarla dene işte. İşine gelmez tabi. 2 sene önce atılmış video üzerinden konuşup duruyorsun. Atılan nerflerden haberin yok.

Ayrıca assas skillerinin fazla vurduğunu 3 işlem bilen (çarpma, çıkarma, toplama) herkes anlar. R den elemental hasarı çıkarıyorsun toplam hasardan elemental hasarı çıkarıyorsun, çıkan sonuçlar ister çarp ister böl (büyüğü kucuge bölmek daha kolay olur) skil yüzdesini bulmus olursun... True damage skillerinin hesabi farkli. 2 bilinmeyenli denkleme giriyor. O yüzden diğer skilleri hesaplayabilsen bile yeterli olur.

Bunları denemeden mesajımı alintilayip konuyu kaynatmazsan sevinirim. İlkokul çocuğunun anlayacagi şekilde herşeyi anlattım.
kardeşim rica ediyorum artık bir tarafından uydurmayı bırakıp söylediğin argümanlar için kanıt sunabilir misin ya? Sunamıyorsan zırvalama lütfen, bommmm boş konuşuyorsun bommmm boş, söylediklerin hiçbir anlam ifade etmiyor. Daha combo nedir nasıl yapılır bunu bilmeyen insansın, üstten üsttek konuşuyorsun bir de. Git argüman nedir nasıl üretilir nasıl temellendirilir nasıl kanıtlanır bunları öğren, bu uydurmaların, cehaletin yorucu olmaya başladı lütfen artık. Söylediğin şeyleri kanıtlayacak veriler sun ondan sonra konuşalım hadi kardeşim benim hadi

N3v3N

Üye
Oooo yine pitou warrior aglaklıgı içeren bir konu açmış :) ben mage oyuncusuyum öncelikle 8 setim 5 parça chaosum ve luna’s 7 itemim var . Önceden yazıyorum ki +7 setli farmerlardan olduğum düşünülmesin . Şimdi sırayla açıklama yapayım ;
1. Staff vuruşumuz 0.5 sn görünse bile karakterin animasyonu tamamlanmadan vurulmasını için esasen bu süre 1 saniyeden az değil , 10.000 kc sine yayında deneyebiliriz
2. Magelerin hemen hemen hepsi dragon slotunu statla ve full sc li dönüyor hadi asas hızlı koşuyor diyelim magede mi hızlı koşuyor ? Vurulan hasarları da yine yayında kc sine deneyebiliriz burda herkesin içinde açıkça meydan okuyorum bu konuda
3. Güçsüzlükten bahsedilmiş , 3k buff ile yaklaşık 5.000 canımız oluyor dün DV de bana 2.9 vuran warrior gördüm hadi gel yayında deneyelim magenin hangi skilli 2k vuruyor bak 2.9 demiyorum bile ayrıca warrior hp lerinin magelere göre 2x olduğundan bahsetmiyorum bile
4. Magenin nova mekaniğinde animasyon varken warriorlarda bu yok adam ard arda yere vuruyor ben nova atana kadar abartısız 2-3 warrior 8 kişilik mage ekibi full item dahi olsa kesebiliyor

özetle hiç değişmemişsin ; exp kasarken kimse yaklaşmasın dv de herkesi ben keseyim vs vs bırakın bu mağdur edebiyatlarını kardeşim benim

Aarvard zamanında Dragonkin slotunda mageler kasiyordu şuanda durum nasıl bilmiyorum ama o zamanlar seri vurduklari icin çok rahat donebiliyorlardi. İce light fr hepsi aynı staf hasarını veriyordu.
Warrior partyler ise tyrantta daha stabil kasabiliyorlardi.

Magenin pk kısmını ayrı pve kısmını ayrı konuşmak gerekir.

WhybeeSilencer

Yeni Üye
Kanka pve kısmında 1-2 slot haricinde kasmamız mümkün değil melee veya asası geçtim okçudan dahi slot alamıyoruz , pk kısmında zaten durum içler acısı 5k hp var adam bana 2.9 vurdu diyorum ordan anla işte :) pve kısmı umrumuzda değil ama bu arkadaşlar hem pve için ağlıyor hem pvp için yani anlamak çok zor bazen farklı oyunları mı oynuyoruz diye düşünüyorum bak bazı konularda hodri meydan dedim yayın açalım deneyelim ortaya da 10.000 kc iddia koyalım diyorum

bamdroid

Yeni Üye
aynen kanka, 72 yaşındayım 55 yıldır mmorpg oynuyorum en çok ben bilirim. Başlık altında insanlar makul bir şekilde önerilerini yazıyorlar, senin yaptığınsa "benim skillim neden çok mana yiyo .s.s.s" ağlaklığı. Anlatabiliyor muyum? Senin kaç yaşında olduğun kaç yıldır oyun oynadığının konuyla bir ilgisi yok. Olanların farkında olsan ve söylediğin gibi bu matematiği yapıyor olsan zaten bunu yazmazsın.
senin için forumda ban yemek istemiyorum. sensin moruk. biz ankara derken sen hala bir yerlerim kara diye bağırmaya devam et. ayakkabı numarası iq seviyesinden yüksek olan insanların bile klavye başında dahi sıfatını kendine yakıştırdığı bir ortamdayız neticede.

GorrTheGodButcher

Üye
senin için forumda ban yemek istemiyorum. sensin moruk. biz ankara derken sen hala bir yerlerim kara diye bağırmaya devam et. ayakkabı numarası iq seviyesinden yüksek olan insanların bile klavye başında dahi sıfatını kendine yakıştırdığı bir ortamdayız neticede.
kardeşim çok basit bir matematiği yapamayan insansın, bence iq'dan falan bahsetme. Klavyedeki salyalarını sil, z skill spamlamaya devam et. Hadi canım.

greendaybeykoz

Üye
Heryeriniz kırmızı çizgi olmuş sizin.

Malum oyundan dolayı herhalde warrior olan birinin sorunu olamaz olmamalı.

Bu böyle önyargılarla olmaz, MMORPG'de , her job için PVE ve PVP'de gerekli kolaylaştırmalar ve dengelemeler yapılmalıdır.

Yarın şunu konuşuyor olursunuz malumatlar gibi. . . Kim charına item koyuyor , kim daha çok pot alıyor, kim daha çok server ı canlı tutuyor, kimlerin VS'si izleniyor gibi şeylerden 2 job ve 2 rollplay aklınıza geldi bile . . . Bu dışlama zihniyetiniz ile kim o zaman sizin tabirinizle ağlıyor görüşürüz. . . . "ağlıyor" ne dostum insanlarla tartışırken biraz düzgün cümleler kurun. . . .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt