Yayında konuşulan konular hakkında kişisel görüşlerim

Zasa

Üye
oyuna hiçbir katkısı olmayan, görev itemleriyle farm atıp, farmı sitelere tl karşılığında satan, oyunu sadece gelir kapısı gören kişileri engelleyecek şekilde bir sistem olması şart, ben graveguardda günde 16 saat moba vurarak makrosuz 65 oldum fakat yeni oyuncuların gelmesi için kolaylaşitırıcı sistemler beni rahatsız etmez, ama muhakkak oyundaki kenelere fırsat verecek şekilde olmaması gerekir

Lonarad

Üye
oyuna hiçbir katkısı olmayan, görev itemleriyle farm atıp, farmı sitelere tl karşılığında satan, oyunu sadece gelir kapısı gören kişileri engelleyecek şekilde bir sistem olması şart, ben graveguardda günde 16 saat moba vurarak makrosuz 65 oldum fakat yeni oyuncuların gelmesi için kolaylaşitırıcı sistemler beni rahatsız etmez, ama muhakkak oyundaki kenelere fırsat verecek şekilde olmaması gerekir
Katılıyorum, oyun dengesini bozmayacak şekilde bir güncelleme geldiği taktirde kimseyi rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Mevcut oyuncuların genel olarak korktuğu/çekindiği slotlarda taxicilikte olduğu gibi bir tekelleşme, mafyalaşma durumu oluşması. Zaten zar zor farm atmak için yer buluyoruz oto attack geldiği zaman bu iyice zorlaşacak, sunucuda itemler değer kaybediyorken oto attack ile daha fazla item girecek sunucuya ve daha hızlı değer kaybedecek, oyuncuların genel olarak korktuğu bu.

tacettin

Üye
ilkokul matematiğini çözemeyecek çıkar mı acaba 2+2 5 değil mi

n3cr0

Üye
Teşekkürler ROW Destekçisi!

Saygıdeğer xxx;

Açmış olduğun tüm Öneri, İstek ve Şikayetleri, ROW ekibi özenle incelemektedir.

Oyunumuzun gelişimine destek sağlayan tüm kullanıcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız!

Saygılarımızla, Rise Online World.

Marakesh2

Üye
oto atack yerine 100/100 exp bonus kağıdı konulablir. parası olan basar kasar expini ki bu tayfa geneldede pk cıdır farmla işi olmaz.

para konusundada kasılan coin oyun içerinde farklı bir para birimine döndürülüp bu parayla sadece item alınabilsin.
yani şöle npc ye 10m verelim bize karşılığındas 10x değerinde bir para değerine çevirsin ve trade edilmesin. bu parayla itemleri oyun içerisinde alabilelim.
coinlede oyun içerisinde temel ihtiyaçları alalım. manadır, pottur, günlük pettir, peridir vs. oyuna da premiumsuz girişi yasaklayın kardeşim herkes mutlu mesut yaşasın.
1 aylık alınabilecek pus itemlerini de cashle alalım.

NeyimLanBen

Üye
Knk , oto atak için ayrı bi harita olsun demişsin, adam hem oyunun kendi botuna para vercek hemde pot mana parası vercek , slot coin item atmazsa (çöp item) bu adam maaşını oyuna yatircak demektir. E öyle yapacağına gider direk hazır char alır hem vakitten hemde yaktığı elektrikten kar eder . Az düşünerek yazın , alfabeyi önünüze koyunca kendinizi kaybediyonuz

Lonarad

Üye
Knk , oto atak için ayrı bi harita olsun demişsin, adam hem oyunun kendi botuna para vercek hemde pot mana parası vercek , slot coin item atmazsa (çöp item) bu adam maaşını oyuna yatircak demektir. E öyle yapacağına gider direk hazır char alır hem vakitten hemde yaktığı elektrikten kar eder . Az düşünerek yazın , alfabeyi önünüze koyunca kendinizi kaybediyonuz
her yerde botla para kasabilse daha mı iyi olur? insanlar exp kasamadığı için getiriyoruz bu özellik dendiyse sadece exp kasılsın o zaman benim önerim bu yönde. hem pot parasını çıkarsın hem cebine para girsin afk bırak 24 saat kendi kendini döndürsün şeklinde olursa sistem oyunla hiç bir alakası olmayan bir ticarethaneye dönüşür bu oynadığımız oyun yönünde düşünmekteyim.

Tolgun

Üye
Halen anlamiyorum oyunda afk para kasmak istiyosaniz gidin crypto coin kasin baska bisey yapin.
Oyunda afk charlar oyunu oyniyanlara yaramiyo bos bos elektrik harcama.
Hic harita ya felan gerek yok direk pus dan oto attack cekince simulasiyona atsin orda da tiklarsin hangi mob kesmek istersin^^ hesaplar sana offline oluncan nakadar exp yada coin aldini offline olunca kasar^^ disconnect felan da olmaz charlar yada exp yatmaz ne güzel oto attackdan fark görmiyorum.
Parayi basan itemli/yada fazla bilgiserli crypto mining de gibi daha fazla kasar ^^.
Zaten oto attack pusdan coin yada exp almak gibi birsey tek biraz daha bos^^ ama baska fark yok oyunu oynamiyorsun ki^^.

Alkoer

Üye
Halen anlamiyorum oyunda afk para kasmak istiyosaniz gidin crypto coin kasin baska bisey yapin.
Oyunda afk charlar oyunu oyniyanlara yaramiyo bos bos elektrik harcama.
Hic harita ya felan gerek yok direk pus dan oto attack cekince simulasiyona atsin orda da tiklarsin hangi mob kesmek istersin^^ hesaplar sana offline oluncan nakadar exp yada coin aldini offline olunca kasar^^ disconnect felan da olmaz charlar yada exp yatmaz ne güzel oto attackdan fark görmiyorum.
Parayi basan itemli/yada fazla bilgiserli crypto mining de gibi daha fazla kasar ^^.
Zaten oto attack pusdan coin yada exp almak gibi birsey tek biraz daha bos^^ ama baska fark yok oyunu oynamiyorsun ki^^.
Ben xp satsın mağazada dediğimde kimse umursamadı. Demek yönetim sadece xp kazanılan bir oto atak değil farm yapmaya müsait olan bir versiyon yapıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt