Yeni Client İndirme Hızı Hakkında

neddaniel

Üye
Merhaba.

Yeni Client'i de indirirken aşırı yavaş bir hız veriyor. Normal şartlarda 75mbps hıza sahibim. İlk clientte de aynı yavaşlık mevcuttu. Diğer platformlardan saniyede 8-9 mb çekebiliyorken şuan 1.3mb üzerine pek çıkamıyorum. Bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim? Yoksa çözülmesi gereken bir şey mi? Hızı düzeltecek bir yöntem mevcut mu?

shady19071907

Üye
Bende aynısını yaşadım maksimum 1.3mb gördüm. Sanırım çok aşırı yüklenmeyle alakalı bir durum

Mrilker

Üye
Bende öyle bi sorun oluşmadı 100mbps net ile genel olarak 10mb/sn - 7mb/sn arası indirdim.

M E T E

Üye
25mbps hız ile (ortalama 18-20 arası alıyor wirelless) 2 ila 4 Mbs arası standart indiriyor bende normal yani

Zogguko

Üye
peki yine defenderın tehlike engellendi diye yüklemeye karşı çıkması ?
niye hiçbir şey de böyle hatalar almazken, bu oyunda virüs yada bu tarz uyarılar alıyoruz ?

edit: bu arada 75mbit net ile aldığım indirme hızı

Screenshot_1.png

bir sıkıntı yok, zaten oyun daha kapalı aceleye gerek yok.

Son düzenleme:

shady19071907

Üye
niye hiçbir şey de böyle hatalar almazken, bu oyunda virüs yada bu tarz uyarılar alıyoruz ?
Vallaha pc de defender var sadece bu şekilde uyarı almadım. Sorunsuz kurdum oyunu ve karakteri oluşturdum

Vision

Senior Moderatör
Launcher henüz Microsoft tarafından onaylanmadığı için Windows defender engelleyebiliyor. Antivirüs programlarınızla tarama yaparsanız, herhangi bir virüs tehdidi olmadığını göreceksinizdir.

neddaniel

Üye

edit: bu arada 75mbit net ile aldığım indirme hızı

Ekli dosyayı görüntüle 2128

bir sıkıntı yok, zaten oyun daha kapalı aceleye gerek yok.
Benim de bu şekilde almam gerekiyor mantıken zira diğer tüm download platformlarında bu şekilde alıyorum. Neyse ki indirdim oyunu. Karakterimi oluşturdum. Modellemeler çok hoş görünüyor. Geliştirmeler var. Oyun içinde de umarım bu tarz güzelleştirmeler göreceğiz. Ekibin eline sağlık.

tunahh

Üye
aynı sorun bende de var steamden 4mb ile çekerken buradan 1 ile çekiyorum biraz sinir bozucu açıkcası

Zoneradious

Üye
Ben ortalama saniyede 3.5-4.0 mbps hızında indirdim. Turknet kulmaniyorum vaad edilen 50 mbps aldığım hız Max 22-23 mbps fazla sorgulamamak lazım :)

Shikato

Üye
Kanka aynı internet bende de var ama ne yazık ki yavaş iniyor

fyoGGa

Üye
Bu sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi cidden aşırı can sıkıcı bir olay

sahildetek

Üye
Merhaba.

Yeni Client'i de indirirken aşırı yavaş bir hız veriyor. Normal şartlarda 75mbps hıza sahibim. İlk clientte de aynı yavaşlık mevcuttu. Diğer platformlardan saniyede 8-9 mb çekebiliyorken şuan 1.3mb üzerine pek çıkamıyorum. Bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim? Yoksa çözülmesi gereken bir şey mi? Hızı düzeltecek bir yöntem mevcut mu?
Allahtan 1 sefer yükliyeceksiniz :))

hzljoepr

Üye
Çok yükleyenler var ondan olabilir hız olayı. Benim xx online'da bıraktığım tayfa bile bu oyuna geçti gerisini siz düşünün.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt