Yeni Client İndirme Hızı Hakkında

hzljoepr

Üye
Benim yazıp yazmamasında bir sıkıntım yok 1-2 -3 yazarsın ey vallah herşeyemi yazar bir insan
Kardeşim demişsinde ben senden 10 yaş büyüğüm Fikirlerini kendine sakla demişsinde orda rapor sistemi mevcut beğenmiyosan beni rapor edebilirsin fazla boş yapma bence.

ihsan

Üye
tamam haklısınız herkeze iyi eğlenceler uğraşamam

hzljoepr

Üye
Sen bana saygısızlık yaptın direk dikleniyorsun ben sana yazmayada bilirdim ama doğru olanı yap ben sana abide derim sıkıntı yok abi kardeş bunlar yerine göre iyidir ben sadelikten yanayım bir cevabın varsa konular hakkında bu seni boş beleş biri yapmasın diye diyiyorum özlü cevabını yap detaylara inme her konuda kendini belli etmek istiyorsan ön planda olmak istiyorsan yayıncı ol izliyelim doğru yanlışları bize yayından göster
Konulardaki fikirlerimi belirtiyorum bu işi yapmayı seviyorum mod felan değilim ama insanlarla bilgi alışverişi yapmak hoşuma gidiyor. belki gün sonu geldiğinde bu hesabı kapatıp gitcem oyuna gircem ama en azından düşüncelerimi paylaşmış olcam gerisi önemsiz.

Black Vortex

Üye
tamam haklısınız herkeze iyi eğlenceler uğraşamam
oyun 23 nisan akşamı açılcak ben niye yavaş indiriyorum diyorsunuz. he kanka karşında steam sunucuları var... bizim insanlarımız tuaf. 1 kere indircen. 1 saatte indircen ve bir daha indirmicen veeee oyun daha açılmadı! şimdi oyunu indirdin diyelim eee başlayabildin mi oyuna ? bu ne şiddet celal. tuaf insanlarsınız.

tunahh

Üye
alternatif indirme şekilleri olsa bari arkadaş bu ne böyle :( üzücü valla güncelleme gelmiş 1mb ile uğraşıyoruz çok kötü bir durum

draz81forza

Üye
peki yine defenderın tehlike engellendi diye yüklemeye karşı çıkması ?
niye hiçbir şey de böyle hatalar almazken, bu oyunda virüs yada bu tarz uyarılar alıyoruz ?

edit: bu arada 75mbit net ile aldığım indirme hızı

Ekli dosyayı görüntüle 2128

bir sıkıntı yok, zaten oyun daha kapalı aceleye gerek yok.
Anti virüs şirketlerine oyunun exe dosyaları paylaşılmadığı için anti virüs uygulamaları bilinmeyen exeleri virüs olarak algılayabiliyor. oyun şuan alfa 2 de yani bu durumun olması normal aksi takdirde adamlar sizin bilgisayarınıza ulaşıp bilgilerinizi çalıp ve bilgisayarınızı mining için kullanmak için böyle bir oyun yapmakla uğraşmaz yani o yüzden içiniz rahat olsun iyi forumlar.

Freeware

Üye
Sıkıntısız indirdim hızımı en üst seviyede kullandım 2.22MB sn indiriyorum ki ( arada 2.68 MB çıktı >zaten 25 Mbps internet hızım. Bence sorun servis sağlayıcınızda.

neddaniel

Üye
Sıkıntısız indirdim hızımı en üst seviyede kullandım 2.22MB sn indiriyorum ki ( arada 2.68 MB çıktı >zaten 25 Mbps internet hızım. Bence sorun servis sağlayıcınızda.
ISS'de olamaz çünkü tüm platformlarda yüksek indirme hızlarına sahibim. Sanırım server, Rise Online tarafından kullanıcılara sunulan download linklerindeki serverlarla alakalı. Alternatif linkler de eklenmesi daha sağlıklı olur zannımca

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt