50 Kill Görevi Okçular Hakkında

Pitou

Üye
Arkadaşlar yukarıdaki videoda gösterildiği gibi Okçular Death valley alanında 50 kill kutu görevini yapmak için 40 metreden birbirine OK atıyorlar. Bu neye zarar veriyor ?
Str priest , Warrior , Asas vb gibi jobların oyundan tamamen silinmesine ve bu jobların oyunu pk kalitesinden dolayı bırakmalarına sebebiyet veriyor.
Arkadaşlar böyle bir oyun mantığı olmaz kimse bu oyunu bu şartlar altında oynamaz. Aşırı iğrenç bir görüntü.

Buradaki en büyük suç yönetimin aslında oyuncununda değil çünkü buna müsade eden oyun yönetimidir. Oyunda en zor cezalandırılan karakter olan okçudur. "1x tekli LR , 2x Alan LR , 1x tekli ice,1x toplu ice mantar, 1x geriye zıplama ,1x tekli kör , 1x toplu kör , 1x skill karıştırma ve 40 metreden cezalandurılmayacak şekilde hasar verebilen takip eden Ok skili. Sen bütün bu skilleri Okçu verirsen bütün jobları öldürmüş olursun.
Okçunun Kutu görevi yapabilmesini kaldırmaları gerekiyor. Böyle görev yapacaklarsa hiç yapmasınlar.
Allah aşkına aşağıdaki videonun tek haklı bir yanını bana söyleyin lütfen bu rezillik nedir ?

Son düzenleme:

JusTTory

Üye
okçuların toplu halde dolaşması normal tek başlarına hiçbirşey yapamıyorlar bu duruma yönetim getirdi görev yapmasınlar demek sacmalık ancak anger tarzı skiller şart bu tarz oynama şekillerine

sbh

Üye
Bilmem kaç tane virgül koya koya bi sürü skill saymışsın hepsini atınca gene hasar çıkmıyor :) Normalde adamların burada çok kişi var ks yeriz diye başka bir alana geçmesi lazım ama başka bir alanda rakip yok, olsa da tek parti okçuya ölmüyorlar. Yanına ks atan parti gelince daha kısa sürüyor görev :)

Pitou

Üye
Bilmem kaç tane virgül koya koya bi sürü skill saymışsın hepsini atınca gene hasar çıkmıyor :) Normalde adamların burada çok kişi var ks yeriz diye başka bir alana geçmesi lazım ama başka bir alanda rakip yok, olsa da tek parti okçuya ölmüyorlar. Yanına ks atan parti gelince daha kısa sürüyor görev :)
istersen 1 , 1 vur iç içe oynadığınız sürece her türlü önündeki herkesi kesebilecek bir güç oluyor. Kim okçunun bu tür oynanışını haklı buluyorsa kusura bakmasın Oyunu değil sadece kendi cebini düşünüyordur . Ben kutumu alırım 30 m e satarım bakarım dalgama oyun umrumda değil düşüncesine giriyordur. Bu insanlarda benim umrumda değil.

sbh

Üye
istersen 1 , 1 vur iç içe oynadığınız sürece her türlü önündeki herkesi kesebilecek bir güç oluyor. Kim okçunun bu tür oynanışını haklı buluyorsa kusura bakmasın Oyunu değil sadece kendi cebini düşünüyordur . Ben kutumu alırım 30 m e satarım bakarım dalgama oyun umrumda değil düşüncesine giriyordur. Bu insanlarda benim umrumda değil.
Bu durum sizi okçuyla alakası olmayan konuları değiştirmeye itecek, okçuyu değil. Kill görevi, bowla boss vs atma, exp görevi koyma, farm slotlarını dvye yıkma tarzı şeyler boş olan dvyi doldurmak için yapılacak şeyler. Zaten dolu olan yere bunlar koyulmaz. Bunları çıkarınca da dv boş kalıyorsa o zaman okçu aleyhine tutum sergilenmez çünkü dvnin çoğu okçu oynuyorsa neden nerflenmiş joba üstüne bi daha nerf atıp oyuncu kaçırsınlar

Pitou

Üye
Bu durum sizi okçuyla alakası olmayan konuları değiştirmeye itecek, okçuyu değil. Kill görevi, bowla boss vs atma, exp görevi koyma, farm slotlarını dvye yıkma tarzı şeyler boş olan dvyi doldurmak için yapılacak şeyler. Zaten dolu olan yere bunlar koyulmaz. Bunları çıkarınca da dv boş kalıyorsa o zaman okçu aleyhine tutum sergilenmez çünkü dvnin çoğu okçu oynuyorsa neden nerflenmiş joba üstüne bi daha nerf atıp oyuncu kaçırsınlar
Okçunun oyuna hiçbir faydası yok bu adamlar oyunu bırakırsa bıraksın daha fazla oyuncu başlar oyuna. Sende onlardan birisin bu çok belli kutu param elimden gidecek diye aklın gidiyor bunuda biliyorum ama ister iste ister isteme bu sorun düzeltilecek.

N3v3N

Üye
Çoğunluk görevleri en kısa sürede yapıp kutuları satma derdinde. Bu görevleri en seri şekilde yapabilen 2 job var. Okçu ve mage. Zevkine değil parasına bakıldığı sürece en kolay ve en hızlı şekilde hangi jobla görevler yapiliyorsa ona rağbet artacak.

Görevler dışında bir diger sorunda ırk dengesizliği; hangi ırk bowlda üstün ise insanlar o ırka geçip rahatça bos kovalamak, spooky kesmek istiyor. Cfwlerde free win almak istiyorlar. PK 3-5 kişi hariç kimin umurunda?

sbh

Üye
Okçunun oyuna hiçbir faydası yok bu adamlar oyunu bırakırsa bıraksın daha fazla oyuncu başlar oyuna. Sende onlardan birisin bu çok belli kutu param elimden gidecek diye aklın gidiyor bunuda biliyorum ama ister iste ister isteme bu sorun düzeltilecek.
Her hoşlanmadığınız yorumun altına sen öylesin böylesin demeyi bırakın artık. Ben dolu oyuna kill görevi eklenmez diyorum bu görev boş olan oyun içindir diyorum, sen kutu paran gidecek diyorsun. Bu oyundaki job dengesinin benim ne olduğumla falan alakası yok çıkarın artık kafanızdan bunu. Okçunun oyuna faydası yoksa kaldırsınlar o zaman benim karşımda okçu olmazsa ben de okçu oynamam rahat rahat melee oynarım rr2rr3rr4rr5 daha güzel olur. Ama şu anda okçu oynayanlar oyunu bırakınca gelir düşünce görürler okçunun oyuna faydası var mıymış yok muymuş :)

Teoden22

Üye
Abi sadece Death Valley mi ? Haddar'da da durum aynı. Slotların çoğunu okçular tutuyor. Mele olarak bir kaç slot hariç (o slotlarıda genelde asaslar domine etmiş durumda) kutu almazsınız okculardan çünkü 8 okcu 40 metreden pat pat direk eritiyor mobu ve malum mobun biri çölde çıkıyorsa diğeri harpylerin orda çıkıyor. Mele olarak koş bakalım yetişirsen okçunun okundan önce vurabilrsin belki moba :D

CTU

Üye
Okçu durumunu şikayet eden kimseden elle tutulabilir bir öneri geldiğini "kendimce" göremiyorum. Bu insanlarda birer oyuncu, para ödeyip premium almış, karakterine yatırım yapmış ya da yapmamış. Bu adamların kutu almalarını bile kaldırsınlar ya da class çok daha güçsüz olsun diyorsunuz. Bu classı severek oynayan ve bugüne kadar para yatırmış insanların tüm bütçeleri altüst mü olsun yani? Onların deneyimleri ne olacak?

Bu classın şuanda bu kadar göze batması ve problem yaratıyor olmasının tek sebebi belirli saatlere Death Valley haritasının çok dolu olması. İnsanlara zorla başka class oynatamazsınız ve yukarda sayılan hiçbir skill gerçekten olmasından gerektiği kadar güçlü değil. Diğer karakterlere nazaran dizmesi daha kolay çünkü uzaktan vurabiliyor. GB ve karakter dizmek bu kadar pahalı olduğu için insanlar kolay yolu seçip okçu açıyor. Bunun classın güçlü olması ile bir alakası "bence" yok.

2-3 party okçu olsa kafa kafaya melee ile girip kesebiliyorsunuz, bunun bir sürü örneğini DV'de görüyoruz zaten. Kalabalık olması sebebiyle de classta bir değişiklik yapılmasına bence gerek yok. Eğer yapılabiliyorsa channel üzerinde class limiti koyulabilir belki her channelde maksimum "X" kadar her classtan olsun şeklinde.. Ama bu seferde party kurarken arkadaşları açıkta kalan insanlar ve başka eşitsizlikler yaşanabilir.

(Bu arada ben okçu değilim :) )

Pitou

Üye
Okçu durumunu şikayet eden kimseden elle tutulabilir bir öneri geldiğini "kendimce" göremiyorum. Bu insanlarda birer oyuncu, para ödeyip premium almış, karakterine yatırım yapmış ya da yapmamış. Bu adamların kutu almalarını bile kaldırsınlar ya da class çok daha güçsüz olsun diyorsunuz. Bu classı severek oynayan ve bugüne kadar para yatırmış insanların tüm bütçeleri altüst mü olsun yani? Onların deneyimleri ne olacak?

Bu classın şuanda bu kadar göze batması ve problem yaratıyor olmasının tek sebebi belirli saatlere Death Valley haritasının çok dolu olması. İnsanlara zorla başka class oynatamazsınız ve yukarda sayılan hiçbir skill gerçekten olmasından gerektiği kadar güçlü değil. Diğer karakterlere nazaran dizmesi daha kolay çünkü uzaktan vurabiliyor. GB ve karakter dizmek bu kadar pahalı olduğu için insanlar kolay yolu seçip okçu açıyor. Bunun classın güçlü olması ile bir alakası "bence" yok.

2-3 party okçu olsa kafa kafaya melee ile girip kesebiliyorsunuz, bunun bir sürü örneğini DV'de görüyoruz zaten. Kalabalık olması sebebiyle de classta bir değişiklik yapılmasına bence gerek yok. Eğer yapılabiliyorsa channel üzerinde class limiti koyulabilir belki her channelde maksimum "X" kadar her classtan olsun şeklinde.. Ama bu seferde party kurarken arkadaşları açıkta kalan insanlar ve başka eşitsizlikler yaşanabilir.

(Bu arada ben okçu değilim :) )
Dostum sen videoyu izledin mi ? Gerçekten amacınız böyle bir dv haritasımı görmek ? Okçu oyun bırakmasın diyorsun , bu sefer diğer jobları oynayan oyuncular oyunu bırakıyor bencillik yapma istersen. Okçu kardeşim benim.

nicolayfc

Üye
Arkadaşlar okçu jobu diğer tüm oyunlarda olan bir job, ama hiç bir oyunda bu kadar avantajlı değiller

Steam platformunda en çok oynan moba tabanlı ( multiplayer online battle arena ) olan Dota oyununu ele alalım ;

Bu oyunda bir çok karakter uzaktan skill ve right click yeteneklerini kullanabiliyorlar ama bu onları dokunulamaz erişilemez yapmıyor.

Bu durumu basitçe çözmüşler tüm karakterlerin satın alabileceği bir eşyayı markete eklemişler, yeterli miktarda para olduğunda bu eşyayı alabiliyorsunuz.
İsmi blink özelliği sıçrama yapmanızı sağlıyor, item kullanıldığın da bir okçunun vuruş yapabileceği mesafe kadar sıçrayış yapabiliyorsunuz.
Böylelikle aradaki uzaklık mesafesi dezavantajlı olmaktan çıkıyor, ayrıca oyunun mekaniğine zarar vermemesi adına bu eşya içinde bazı kısıtlamalar getirilmiş

Eşyanın sürekli kullanılamaması oyunun oynanışına zarar vermemesi için tekrar kullanımının uzun bir dolum süresi var ve eşya karakteriniz hasar alırsa da belirli bir süre kullanılamıyor, yani bu eşyayı çıkardık okçu artık oynanılamaz da olmayacak örnek veriyorum bir okçu karşısında bir parti blink olan rakip gördüğün de, o takım blink lenmeden onlara alan skiliyle ok atarsa karşıda hasar alan kişiler 3 saniye boyunca blink eşyasını kullanamayacak gibi, yani açıkçası her şeyin bir çözümü var bence bu denenebilinir.

oyundaki npc ye böyle bir eşya eklenirse tüm karakterler için oynanış daha keyifli olabileceğine inanıyorum.

Yönetim bu eşyayı eklerse bir gün deneyelim baktık olmuyor oyunun dinamiklerine çok zarar veriyor geri çıkartılır.

nactremx

Yeni Üye
Okcunun PK kalitesini bozan çok skili var bunlar kaldırılmadıkça veya skillerin bekleme süresini arttırmadıkça melee classlara ağır darbe vuruluyor.Hem farmda hemde pkda eşitliği bozuyor.Uzakta iç içe durup üstlerine koşmaya çalıştığımızda aynı z den tek atıyorlar.Yaklaşabildiğimizde kör,stun,karşıya blink gibi skilleri yüzünden hiçbir counter atack yapılmıyor.Ya bu skillere ağır bi nerf atın yada warriorlere bunları counterlıyabilecek yeni skiller getirin.Class eşitsizliğinden dolayı oyunda warrior kalmadı oyunun en çaresiz classı warrior olduğu için herkes okcuya döndü,insanların tekrar warriore dönmesi için bi sebep verin.Okcuyu bukadar sağlam yapıosan eşitlik sağla aynı şekilde diğer claslarada bişeyler yap.Party kurulmuyor oyun iyice okcu serverına döndü yönetim aloooo?

CTU

Üye
Dostum sen videoyu izledin mi ? Gerçekten amacınız böyle bir dv haritasımı görmek ? Okçu oyun bırakmasın diyorsun , bu sefer diğer jobları oynayan oyuncular oyunu bırakıyor bencillik yapma istersen. Okçu kardeşim benim.

Ben okçu değilim diye not yazdım altına belki tamamını okumamışsındır. Tabi ki de DV'yi böyle görmek istemiyoruz ama bunla ilgili bir tane bile işe yarar öneri yapıldığını göremedim kendimce. Adamların kutu almasını engellemek gerçekten bir çözüm mü? Herkese eşit davranılma kavramına hakim miyiz? Özellikle kırılgan olan bir class, asas oynuyorum ve bende okçulara sürekli ölüyorum. Bunla ilgili kendimce class limiti diye önerimi sundum zaten.

Wolfly

Üye
Ben okçu değilim diye not yazdım altına belki tamamını okumamışsındır. Tabi ki de DV'yi böyle görmek istemiyoruz ama bunla ilgili bir tane bile işe yarar öneri yapıldığını göremedim kendimce. Adamların kutu almasını engellemek gerçekten bir çözüm mü? Herkese eşit davranılma kavramına hakim miyiz? Özellikle kırılgan olan bir class, asas oynuyorum ve bende okçulara sürekli ölüyorum. Bunla ilgili kendimce class limiti diye önerimi sundum zaten.
Öneri yapılır yapılmaz orası ayrı bir konu. Lakin bu oyuncuların işi değil yönetimin işidir. Yani malum sonuçta bu mesleği yapanlar ve buradan para kazananlar doğru mu?
Biz buraya oyun oynamak ve keyif almak için geldik. Oyunun açıklarını ya da oyunla ilgili sorunları çözmeye değil. Ortada bir çok insanı rahatsız eden sorunlar var ise bunu yönetim ekibi ve maaş verdikleri çalışanları yapmakla yükümlüdür.

Son olarak insanlar şikayet ve önerileri zaten ellerinden geldikçe dile getirmeye çabalıyorlar. Gerek ticket atarak gerek formlardan ya da discord sunucularından belirterek. Sonuç olarak buna karşı aldıkları elle tutulur aksiyon var mı?

CTU

Üye
Öneri yapılır yapılmaz orası ayrı bir konu. Lakin bu oyuncuların işi değil yönetimin işidir. Yani malum sonuçta bu mesleği yapanlar ve buradan para kazananlar doğru mu?
Biz buraya oyun oynamak ve keyif almak için geldik. Oyunun açıklarını ya da oyunla ilgili sorunları çözmeye değil. Ortada bir çok insanı rahatsız eden sorunlar var ise bunu yönetim ekibi ve maaş verdikleri çalışanları yapmakla yükümlüdür.

Son olarak insanlar şikayet ve önerileri zaten ellerinden geldikçe dile getirmeye çabalıyorlar. Gerek ticket atarak gerek formlardan ya da discord sunucularından belirterek. Sonuç olarak buna karşı aldıkları elle tutulur aksiyon var mı?

Ben asla var demiyorum zaten dediğim gibi okçu oynamıyorum ve amacım okçuları korumakta değil. Hepimiz mükemmel bir ortam olsun tüm joblar keyif alsın istiyoruz ama elimizdeki şuan bu. Mevcuttaki olan şeyi iyileştirmek için de bizim sunacağımız elle tutulabilir öneriler önemli değil mi? Benim kendi yorumum, classta bir problem olmadığı ve şuan yaşanan problemin sadece o classı seçen insanın fazlalılığının olması. Yani classta bir damage/özellik değişikliği yerine daha farklı bir çözüm olması yönünde. Örnek veriyorum DV channellerine anlık oyuncu sayısının %x i kadar okçu girebilmeli gibi. 2 - 3 party okçuya herkes kafa atabilir, okçular çok vurup yakıp yıkmıyor. Sadece sayıları çok fazla.

Wolfly

Üye
Ben asla var demiyorum zaten dediğim gibi okçu oynamıyorum ve amacım okçuları korumakta değil. Hepimiz mükemmel bir ortam olsun tüm joblar keyif alsın istiyoruz ama elimizdeki şuan bu. Mevcuttaki olan şeyi iyileştirmek için de bizim sunacağımız elle tutulabilir öneriler önemli değil mi? Benim kendi yorumum, classta bir problem olmadığı ve şuan yaşanan problemin sadece o classı seçen insanın fazlalılığının olması. Yani classta bir damage/özellik değişikliği yerine daha farklı bir çözüm olması yönünde. Örnek veriyorum DV channellerine anlık oyuncu sayısının %x i kadar okçu girebilmeli gibi. 2 - 3 party okçuya herkes kafa atabilir, okçular çok vurup yakıp yıkmıyor. Sadece sayıları çok fazla.
İşte aslında çok bariz sorunlar var insanların daha doğrusu kaliteli oyuncuların baştan sona anlatmaya çalıştıkları şeyler. Adı üstünde burası oyun ticarethane değil. Kendileri için tabiki ticaret ama buraya gelen kitle ticaret zihniyetiyle geliyorsa bunun önüne yönetim ekibi sağlam bir şekilde set çekmesi lazımdı! Ancak maalesef diğer oyun gibi bu oyunda da bunun önüne geçmediler. Her önerilerimizi kulak arkası edip saçma sapan bahanelerle ticketlerımıza cevap verdiler. İllegal değil demek dışında her şeyi yaptılar. 8-12-32 pc ler nasıl illegal değil oyuna zarar veren oyuncuya zarar veren her şey illegaldir bunu önce anlaması lazım insanların. Son olarak şuan uyduruyorum belki de aracı siteleri oyundan kaldırmak bile bir nebze etki edebilir. Bu sadece ufak bir örnek ve bunun gibi bir çoğu var. Bunu bizlerin söylemeden kendi ekiplerinin zaten offical açmadan önce öngörüde bulunup bunun önüne geçmeleri şarttı.

Sonuç olarak bunu gören anlayan art niyetli aç gözlü oyuncu kitlesi bunu dibine kadar sömürmeye devam edecek. SONUÇ OLARAK oyuna ve kaliteli oyuncu kitlesine büyük oranda zarar verip yok olup gitmesine sebep olacak!

feelfree

Üye
Video da ki PK maksimum 2-3 saat sürüyor rahatsızsan towna çek partini yada git melee ekibinle yere vur , karşılık vermeye çalış. Söylemeye çalıştığın şey "benim yere vurmam bu PK ortamın da işlevsiz kalıyor warrior skilleri bufflanmalı" o halde farklı konu altında başlığını aç. Aarvad'dan beri okçular hakkın da ki şikayetlerin hep kendi PK keyfini olumlu etkileyecek yönde tek taraflıydı hala da o şekilde devam ediyorsun. Şikayetine sunduğun çözüme bak okçular kill görevi yapamasın böyle bir saçmalık yok.
Bu oyunun 85 halini sende melee ekibi priesti olarak oynadın. Aarvad'da sen ve ekibini 10 parti okçuyu sürdüğünüzü bir çok kez hatırlıyorum bunu sende biliyorsun.
Bu şikayetlerinin altında yapmaya çalıştığın algı operasyonlarını da biliyorum yeni gelen oyunu bilmeyen communitiyi arkana alıp yine ikinci bir okçu nerfü attırmaya çalışıyorsun hayırlı işler hocam.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: CTU

GorrTheGodButcher

Üye
Okçuların skill range'i çok fazla bu da melee ekiplerin mesafeleri kapatamamasına neden oluyor, bu durumun önüne rush 1 skilliyle geçilmeye çalışılmış bence çok makul bir yaklaşım, bu yaklaşımla yeni düzenlemeler yapılabilir. Skill etki mesafelerinin uzun olması sadece okçu için de geçerli değil, priestin db'si de çok uzaktan atılabiliyor, genel bir range sorunu var oyunda. Bence öncelikle bunun bir nerflenmesi gerekiyor, oyun vasıfsız insanların (hakaret olarak söylemiyorum bu arada vasıfsız işçi gibi düşünün akdsjhfa) geçim kaynağı olmuş durumda bu sebeple insanlar tabii ki en az masrafla en güvenli şekilde oynayabilecekleri jobu seçiyorlar. Sonrasında 3lü 5li'ye bir nerf gelmesi gerekiyor. Bu skillere tıpkı minöre olduğu gibi bir cool down getirmek gerek. Bu haliyle elleri oynamıyor karakterin 3'lü 5'li atarken, 8 oku animasyon olmadan vuruyor doğrudan. Assas ve okçu karışık oynuyorum, vixen 7 var elimde uzaktan 550-900 arasında vuruyorum. 3'lü 5'linin tekli okları 250-350 arasında dmg vuruyor ve animasyon olmadan. Hâl böyle olunca farmda bp'den sonra en sağlam karakter okçu oluyor ve insanlar bu joba yöneliyor, pvp'de de aşırı uzaktan güvenli bir şekilde vurdukları için herkes bu joba yöneliyor. Tek bir sc basmadan rahatlıkla bitirebilirsiniz görevi bu karakterle. Öneri sorulmuş başlık altında fazlaca, burada anlatmaya çalıştım. Biraz toparlayayım aşağıda:

1- Oyundaki range mesafesi kısaltılmalı, sadece okçular için değil priestler ve assasların cc atması için de geçerli bu durum. Çok uzaktan atabiliyorlar.
2- Okçunun 3lü 5li skillerine cool down eklenmeli.
3- Solo farmda diğer karakterler bufflanmalı, bu durum insanların okçu ve bp haricinde classlara yönelmesini teşvik edecek ve farmdaki job çeşitliliğini artıracaktır. Şu an için bp ve okçu farm karakteri olarak görünüyor. Oynaması çok keyifli, envai çeşit trollüklere elverişli bir karakterin farma sıkıştırılması üzücü gerçekten.
4- Solo okçunun güçsüz olduğuna dair birçok argüman üretildi burada, katılıyorum. Karakterin oynanabilir kalmasını sağlamak için tıpkı rush 1-2 skillerinde olduğu gibi archer ağacına yalnızca soloyken çalışan ve tekli attack skillinden daha fazla vuran bir skill eklenebilir.

Archer karakteri mmorpglerde çok yönlü ve oynaması keyifli bir job. Burada 3lü 5li bugı ve çok uzaktan vurması gibi özelliklerinden dolayı farm karakteri olarak görünüyor. Öncelikle bu algıyı yıkmak gerek, yukarıda saydığım düzenlemelerin bunu yıkacağını düşünüyorum. Bununla birlikte karakterin solo versiyonunun bufflanması da oynanabilir kılacaktır karakteri.

Son düzenleme:

Pitou

Üye
Video da ki PK maksimum 2-3 saat sürüyor rahatsızsan towna çek partini yada git melee ekibinle yere vur , karşılık vermeye çalış. Söylemeye çalıştığın şey "benim yere vurmam bu PK ortamın da işlevsiz kalıyor warrior skilleri bufflanmalı" o halde farklı konu altında başlığını aç. Aarvad'dan beri okçular hakkın da ki şikayetlerin hep kendi PK keyfini olumlu etkileyecek yönde tek taraflıydı hala da o şekilde devam ediyorsun. Şikayetine sunduğun çözüme bak okçular kill görevi yapamasın böyle bir saçmalık yok.
Bu oyunun 85 halini sende melee ekibi priesti olarak oynadın. Aarvad'da sen ve ekibini 10 parti okçuyu sürdüğünüzü bir çok kez hatırlıyorum bunu sende biliyorsun.
Bu şikayetlerinin altında yapmaya çalıştığın algı operasyonlarını da biliyorum yeni gelen oyunu bilmeyen communitiyi arkana alıp yine ikinci bir okçu nerfü attırmaya çalışıyorsun hayırlı işler hocam.
Helal sana büyük oyunu gören dayı misali bide şey yazsaydın "OYUN BÖYÜK YEĞEN" cevap vermeye bile değmezsin. Hemen kutu görevimi yapayım drobumu satayım bakayım keyfime diyen tayfadan daha iyisini bekleyemezdim zaten :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt