50 Kill Görevi Okçular Hakkında

rotute

Üye
100 tane okçu neden iç içe oynuyor Onu tartışıyoruz neden LR tutmasını değil . Ah bir kafanız bassa şu olaya anlayacaksınızda hep olayı bir tarafa çekiyorsunuz.
Sen anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. 100 tane okçu neden bir arada dolaşıyor söyleyeyim çünkü güçsüz olduğu için 100 tane okçu olduğunda anca bir işe yarıyorlar anladın mı. 50 tanesi falanda yetmiyor 100 200 tane okçu olduğunda bir işe yarıyor. Nerden mi biliyorsun ben 3 parti okçu da çıktığım oldu bir işe yaramıyor yeri geliyor bir parti warrior ekibi düşüremiyorsun. Sen 100 200 tane okçu neden bir arada dolaşıyor diyeceğine neden mageler 1500 k vuruyor ya da bu okçular 300 400 vururken nasıl kill alacak sorusunu sor taraflı konuşma.

Asas olup bowlda kill görevi kovalamak mı daha iyi okçu olup ks denemek mi bunun matematiğini sen kur. Asas olanlarda bile okçuya dönüyor hızlıdan ks oynatıp 50 kill tamamlayıp geri asasa dönüyor ve haritanın her yerinde oynanmaya devam ediyor. Stepback olayına laf eden arkadaşlar archery oynamadığı ne kadar da belli step back lag varken stepback skiii kafasına göre atlıyor adama bakıp yönde atıyorsun geri gitmek yerine ileri atlıyor bir çok okçunun bu yüzden yanlış stepback attığını görebilirsiniz bu oyun hatası lag varken yaşanıyor.

Son düzenleme:

xyligan

Üye
Sen anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. 100 tane okçu neden bir arada dolaşıyor söyleyeyim çünkü güçsüz olduğu için 100 tane okçu olduğunda anca bir işe yarıyorlar anladın mı. 50 tanesi falanda yetmiyor 100 200 tane okçu olduğunda bir işe yarıyor. Nerden mi biliyorsun ben 3 parti okçu da çıktığım oldu bir işe yaramıyor yeri geliyor bir parti warrior ekibi düşüremiyorsun. Sen 100 200 tane okçu neden bir arada dolaşıyor diyeceğine neden mageler 1500 k vuruyor ya da bu okçular 300 400 vururken nasıl kill alacak sorusunu sor taraflı konuşma.

Asas olup bowlda kill görevi kovalamak mı daha iyi okçu olup ks denemek mi bunun matematiğini sen kur. Asas olanlarda bile okçuya dönüyor hızlıdan ks oynatıp 50 kill tamamlayıp geri asasa dönüyor ve haritanın her yerinde oynanmaya devam ediyor. Stepback olayına laf eden arkadaşlar archery oynamadığı ne kadar da belli step back lag varken stepback skiii kafasına göre atlıyor adama bakıp yönde atıyorsun geri gitmek yerine ileri atlıyor bir çok okçunun bu yüzden yanlış stepback attığını görebilirsiniz bu oyun hatası lag varken yaşanıyor.
sen oyunu bilmiyorsun kardeş mage vuruyo 1500 bekliyor skill dönsün diye sen 400-500 saniyede vuruyorsun matematik yok oyun bilgisi yok tam bir dönerci

Pitou

Üye

Güçsüzlükle alakası yok adam Attack sc bile basmıyor videoda görmüyormusun amaç kalabalığın arasına girip görev yapmak . Bu kafayla devam et sana daha laf anlatmayacam çünkü oyun oynamayı bilmiyorsunuz sadece Z1 Z1 yapmaya devam.

GorrTheGodButcher

Üye

Ne alakası var yahu, güçsüz olan adam sc basar, sc basmaya bile ihtiyaç duymuyorlar. Herkes okçu çünkü 150 metre uzaktan sc bile olmadan ölmeden kill alabildiğin bir job okçu. 3lü 5li skilli buglı elini bile kaldırmadan macroyla çatır çatır vuruyorlar, ırkı sırtlıyorlar bu şekilde bir tanesi tutturduğunda dayanamıyorsun zaten, ayrıca charın yakından 3lü 5li yediğinde kilitlenmesinden bahsetmiyorum bile. Çözüm belli, okçu'nun skill range'i kısılmalı ya da çok uzaktan vurduğunda skillere "miss" özelliği gelmeli. 200 metre uzaktan vuruyor ya bir karakter şaka mı bu? Magelere 200 metre uzaktan cool downı olmayan skilliyle 700 700 seri seri vuruyor okçu, yanlarına yaklaşamıyor ki mage partiler. Hepimiz oyunu oynuyoruz milletin aklıyla alay etmeyin artık. Bu durum çözülmeli aksi takdirde pk'nın bir keyfi kalmayacak herkes okçu olacak 500 metre uzaktan ksleşerek görev bitireceğiz. Assasın okçu olmasını assasken okçular yüzünden kill görevini bitirememesine yormak yerine okçu lehine bir şeymiş gibi söylemen çok tuhaf gerçekten haha

rotute

Üye
Güçsüzlükle alakası yok adam Attack sc bile basmıyor videoda görmüyormusun amaç kalabalığın arasına girip görev yapmak . Bu kafayla devam et sana daha laf anlatmayacam çünkü oyun oynamayı bilmiyorsunuz sadece Z1 Z1 yapmaya devam.
Ben okçu oynuyorum hiçte z1z1 durumu yok 4 skill bar ile oynuyorum bir gün sana açayım yayın okçu öğren en azından warrior ve mage den daha karmaşık bir job olduğunu anlayabilirsin. Strateji alanı okçu da baya geniş ice,lr skilleri dışında toplu alan skillerini aynı anda düşme mantar ile pusu step back kör vs. vs yani at gözlüğünle göremeyeceğin bayağı bir taktiği var aslında.

rotute

Üye
Ne alakası var yahu, güçsüz olan adam sc basar, sc basmaya bile ihtiyaç duymuyorlar. Herkes okçu çünkü 150 metre uzaktan sc bile olmadan ölmeden kill alabildiğin bir job okçu. 3lü 5li skilli buglı elini bile kaldırmadan macroyla çatır çatır vuruyorlar, ırkı sırtlıyorlar bu şekilde bir tanesi tutturduğunda dayanamıyorsun zaten, ayrıca charın yakından 3lü 5li yediğinde kilitlenmesinden bahsetmiyorum bile. Çözüm belli, okçu'nun skill range'i kısılmalı ya da çok uzaktan vurduğunda skillere "miss" özelliği gelmeli. 200 metre uzaktan vuruyor ya bir karakter şaka mı bu? Magelere 200 metre uzaktan cool downı olmayan skilliyle 700 700 seri seri vuruyor okçu, yanlarına yaklaşamıyor ki mage partiler. Hepimiz oyunu oynuyoruz milletin aklıyla alay etmeyin artık. Bu durum çözülmeli aksi takdirde pk'nın bir keyfi kalmayacak herkes okçu olacak 500 metre uzaktan ksleşerek görev bitireceğiz. Assasın okçu olmasını assasken okçular yüzünden kill görevini bitirememesine yormak yerine okçu lehine bir şeymiş gibi söylemen çok tuhaf gerçekten haha
Dostum sen death valley haritasına in bir bak seni base den çıkarmayan bowla sokmayan her kapıyı taşı tutan okçular mı sence ben mi yanlış oyunu oynuyorum nerede okçular ? Çapulcu muamelesi görüyor okçular hiç bir özelliği yok debufflı priestli bile 1 parti okçu düşüremiyor .Mageler öyle mi debuff üzerine tekleme ile 3 kişinin vurması yetiyor en itemli karaktere. Okçu nun acil bir şekilde bufflanması gerekiyor.

GorrTheGodButcher

Üye
Dostum sen death valley haritasına in bir bak seni base den çıkarmayan bowla sokmayan her kapıyı taşı tutan okçular mı sence ben mi yanlış oyunu oynuyorum nerede okçular ? Çapulcu muamelesi görüyor okçular hiç bir özelliği yok debufflı priestli bile 1 parti okçu düşüremiyor .Mageler öyle mi debuff üzerine tekleme ile 3 kişinin vurması yetiyor en itemli karaktere. Okçu nun acil bir şekilde bufflanması gerekiyor.
yahu sen neden herkese hiç dv'ye inmiyormuş ya da hiç okçu oynamıyormuş muamelesi yapıyorsun? Okçu oynuyorum ss mi atayım sana illa? Dv'den çıkmıyorum ss mi atayım sana illa? Okçunun buglı taraflarını söylediğimizde bunu sürekli tekli skille çekmeye çalışıyorsun, 200 metreden hem sc basmayacak kadar güvenli oynayıp hem de çok fazla vuramaz okçu bunu neden anlamak istemiyorsun? Bizim burada söylediğimiz şey okçunun mevcut konumu insanları görevi yapmak ve farm atmak için okçu olmaya zorluyor. 3lü 5li skillinin buglı olması, range mesafesinin çok uzak olması da okçuyu cazip kılıyor 2 gblik charla hem görevini hem farmını atabiliyor rahat rahat. Biz de diyoruz ki bunlar önce bir fixlensin tamam mı kardeşim anlaşıyor muyuz şu an? Adım adım yazıyorum sana. Sonrasında da solo okçu için tıpkı rush 1-2 mantığında olduğu gibi archer skilline şu anki skillinden fazla vuran bir skill eklenebilir. Hem kör atam hem ice atam hem lr atam hem mantar koyam slow atam hem buglı 3lü 5liyle makromu açıp iç içe girip melee parti kesem hem 500 metreden sc basmadan oynayam, yok kardeşim böyle bir şey mümkün değil.

Bakın jobları diğer joblara göre avantajlı ve dezavantajlı yapan özellikler var, zaten okçunun ice lr atmasına kör atmasın tuzak kurmasına step back atmasına kimse bir şey demiyor. Ancak okçu "çok" uzaktan vuruyor, bakın uzaktan vuruyor demiyorum "çok" uzaktan vuruyor diyorum. Şimdi bir yarım akıllı gelip salyalarını klavyeye akıtarak "e okçu uzaktan vurur xdxd" diyecek, bunu demesin diye önlem alıyorum. Bu kadar uzaktan vurunca bir job güvenli bir şekilde rakibine attack vurarak uzaklaşabiliyor. Buna ek olarak şu an buglı olan 3lü 5li combosuna bir cool down getirilsin, tıpkı minör gibi bu skiller de bir cool downa sahip olsun ki makro bu denli bozuk olmasın oyunda. Bunlar yapıldıktan sonra okçu güçsüz kalıyorsa da tekli skilli bufflansın. Bunu neden anlamak istemiyorsun daha nasıl anlatalım sana bilmiyorum, kırmızı da yazdım yani.

ImRIFOO

Üye
burada yazan eden arkadaşların çoğu okçu oynamamıştır büyük ihtimalle ondan dolayı rahatlıkla konuşabiliyorlar.
okçunun damagesini bilmiyorsunuz herhalde arkadaşlar.
biz okçu ekibiyiz herkesin orta dereceli itemleri mevcut.
warriora prieste 250-300 damage vuruyoruz şuanın şartları olan en iyi skillimiz olan 70 level skilliyle.
yani abartıldığı gibi bir durum yok şuanda.
Partydeyken ayrıca Rush l skilli kullanan yani %75 hızlı koşma kullanılmasıda warrior prieste mageye yakalanmayı çok çabuk hale getiriyor.
şuanda olması gereken problem 50 kill görevinde Alanın çok dar olması , bütün herkesi bowla toplanmak istenmesi , bundan dolayı sıkıntı oluyor.
üstüne üstelik saat mecburiyetinin olmasıda ekstrası.

• Görevi aldıktan sonra 8 saatlik bir süre verilmesi gerekiyor ve süreyi isteyen istedigi saatte başlatması gerekiyor.
  • Görevin sayıldığı alan genişletilmesi gerekiyor. Örnegin Town arka kapılarından farm yapılacak yerlere giden köprülere kadar.

Ayrıca kutuyu 30mye satma konusuna gelince arkadaşım kutu satılmıyor mecburen kırdırıcaksın.
Herkesin ağzında Z1 Z1 diye öyle birşey yok arkadaşım 3-4 tane skill bar ile oyun oynamak zorundasın. kilitleme skillerinin hiç birisi tutma oranı yok.

GorrTheGodButcher

Üye
burada yazan eden arkadaşların çoğu okçu oynamamıştır büyük ihtimalle ondan dolayı rahatlıkla konuşabiliyorlar.
warriora prieste 250-300 damage vuruyoruz şuanın şartları olan en iyi skillimiz olan 70 level skilliyle.
Partydeyken ayrıca Rush l skilli kullanan yani %75 hızlı koşma kullanılmasıda warrior prieste mageye yakalanmayı çok çabuk hale getiriyor.
şuanda olması gereken problem 50 kill görevinde Alanın çok dar olması , bütün herkesi bowla toplanmak istenmesi , bundan dolayı sıkıntı oluyor.

• Görevi aldıktan sonra 8 saatlik bir süre verilmesi gerekiyor ve süreyi isteyen istedigi saatte başlatması gerekiyor.
  • Görevin sayıldığı alan genişletilmesi gerekiyor. Örnegin Town arka kapılarından farm yapılacak yerlere giden köprülere kadar.

Ayrıca kutuyu 30mye satma konusuna gelince arkadaşım kutu satılmıyor mecburen kırdırıcaksın.
Herkesin ağzında Z1 Z1 diye öyle birşey yok arkadaşım 3-4 tane skill bar ile oyun oynamak zorundasın. kilitleme skillerinin hiç birisi tutma oranı yok.
abicim okçu oynamak sizin bilişsel sürecinize zarar mı verdi anlamadım. Kaç kez anlatacağız hayır oynadık biliyoruz bildiğimiz için yazıyoruz diye. Kardeşim okçunun range'ine 3lü 5lisine nerf gerek. Bu olsa da olur olsa daha iyi olur gibi bir şey değil, olması elzem bir şey anlatamadık bunu. Buglı diyoruz buglı anlamıyor musunuz? Fazla vuruyor az vuruyor değil dmgle ilgili değil, buglı buglı bug var bak anlayın diye kırmızı yazıyoruz. 3lü 5li skilli dibine girdiğinde kilitliyor adamı, range'i çok yüksek dibine girmesine gerek kalmadan 3lü 5li 8li skill çıkartıyor biraz uzaklaşırsan 6lı çıkartıyor ve animasyon süresi yok, makroyla birlikte seri seri 8li skill vuruyor, bir parti okçu iç içe girdiğinde ırkı tanklıyor ırkı, yaklaşan makroya denk gelip ölüyor direkt. Bunu neden anlatamıyoruz biz kimseye? Anlıyorsunuz ve bugdan faydalandığınız için sesiniz çıkmıyor konuyu tekli dmg'e getiriyorsunuz. Önce bu jobun bugları bir giderilsin sonra hep birlikte okçunun tekli skilline buff isteriz. Hala diyor ki partideyken %25 daha az koşuyor okçu trollüyor musunuz anlamıyorum ki. Kaç aydır laf anlatmaya çalışıyoruz yemin ediyorum eşeğe anlatsak anlardı ya

Pitou

Üye

Okçunun Hasarıyla ilgili rahatsızsan ticket at veya başka bir konu aç . Bu konu Okçunun toplu gezmesiyle 100 kişi iç içe gezmesinden dolayı Sc bile basmaya gerek duymamaları , iç içe girip z1 z1 yapıp hiçbir oyun mekaniklerini kullanmayan oyunculardan rahatsız olduğumuz için açıldı. Yanlış konuya girmişsin dostum.

chukyluck

Üye
Bir party capulcu mage irk kaldiriyor tas arkasi skill falan atiyor ve sc basmazlar ac bile almiyorlar buff aliyorlar 3k okcuya z1 diyen makro diyen asaslar sutten cikmis ak kasik heralde priestler warriorlar hepsi makro kullaniyor buglar duzeltilsin amenna okcununda range kisilsin bowla vursun direk adama .. ne gerek var range 1.5k vuran 2gblik mageler 8 kisi yaptigini 200 okcu 40 dk ya zor yapiyor haberiniz olsun dengeleme sart her joba

DeadLegion

Üye
En baba 2 metre range olan meleeye karsi 40 metre range olan okcu yaparsan olacagi bu. Okcularin menzili max 20 metre olsun ki meleeler okculari yakalamak icin firsat bulabilsin. Ayrica defalarca soyledim yine soyluyorum. Neredeyse her mmoda okcular seri seri skill atmak yerine duz vuruslarini kullanirlar. Skilleri duz vuruslarini guclendiren saldiri hizi veren zehirleyen vb. skillerdir. Kacma stunlama yerine sabitleme vb. skilleri de vardir ama mobiliteleri diger klaslara nazaran dusuktur duz vuruslari az vurur ama saldiri hiziyla aradaki farki kapatir bir de duz vurus ve genel olarak skill menzilleri bu oyundaki kadar uzun degildir. Ayrica okcuya seri seri ani hasar vuran bir suru skill ekleyip kimsenin sikayet etmemesini bekleyemezsiniz. Okcunun temel sorunu skill setinin bastan asagi sorunlu olmasidir.

OniX

Üye
Valla ne güzel ya mageler her yerden(duvar arkası,ağaç arkası nerde kör nokta varsa hiç yerinden kıpırdaman nova atıyor saçmalık) 1 2 novayla yüzlerce kil alsın.warrior ölümsüz olsun.okcu hızlı kosuyormus hahahahaha okcuya bi warrior ekip cok rahat yetişiyor magesiyle asasıyla....neymiş okcu stepback atıyormus ulen asasta ileri atlıyor warrior dönerek ileri atlıyor warrior bacak kırıyor warrior yarıyor geçiyor.

Okcu 1 parti ne asas partiye dayanıyor ne warrior partiye dayanıyor.o kadar nerf yemişki herkes kolayını bulmus toplu geziyor.Biz 1 parti pk ya cıkıyoruz mele ekiple kapışamıyoruz mecbur 2 3 partiyle geziyoruz.
okcunun 40m menzili yok herkesin elinde vixen 36m mageler bu menzilden okcuyu cok rahat vuruyor warrior ekipler mage blikiyle içlerine atlıyor.
ayrıca suan en büyük sorun mage ekipler.
okcu zayıf bunu kabullenin okcu en zayıf halka 1 parti 2 parti pk ya cıkamıyor.
85 te asasların dönemi.

IBoRiS

Üye
Okçuların rush yerine normal dash kadar koşması lazım yoksa bu terör devam eder herzaman.

GorrTheGodButcher

Üye
Valla ne güzel ya mageler her yerden(duvar arkası,ağaç arkası nerde kör nokta varsa hiç yerinden kıpırdaman nova atıyor saçmalık) 1 2 novayla yüzlerce kil alsın.warrior ölümsüz olsun.okcu hızlı kosuyormus hahahahaha okcuya bi warrior ekip cok rahat yetişiyor magesiyle asasıyla....neymiş okcu stepback atıyormus ulen asasta ileri atlıyor warrior dönerek ileri atlıyor warrior bacak kırıyor warrior yarıyor geçiyor.

Okcu 1 parti ne asas partiye dayanıyor ne warrior partiye dayanıyor.o kadar nerf yemişki herkes kolayını bulmus toplu geziyor.Biz 1 parti pk ya cıkıyoruz mele ekiple kapışamıyoruz mecbur 2 3 partiyle geziyoruz.
okcunun 40m menzili yok herkesin elinde vixen 36m mageler bu menzilden okcuyu cok rahat vuruyor warrior ekipler mage blikiyle içlerine atlıyor.
ayrıca suan en büyük sorun mage ekipler.
okcu zayıf bunu kabullenin okcu en zayıf halka 1 parti 2 parti pk ya cıkamıyor.
85 te asasların dönemi.
allahtan hepimiz oyunu oynuyoruz da böyle safsatalara gülüp geçiyoruz. Ancak oyunu oynamayanlara yutturursun bunu. Okçular iç içe geçip mantar atıp makro açtığında ırkı tanklıyor ırkı sen hala 1 assas parti 1 warrior partiden bahsediyorsun. 3 gblik charlarıyla sc basmadan görev yapıp bp kasıyorlar çatır çatır. Okçunun range'inin kısaltılmasını ve 3lü 5li'ye cool down eklenmesini bekliyoruz hep birlikte.

OniX

Üye
allahtan hepimiz oyunu oynuyoruz da böyle safsatalara gülüp geçiyoruz. Ancak oyunu oynamayanlara yutturursun bunu. Okçular iç içe geçip mantar atıp makro açtığında ırkı tanklıyor ırkı sen hala 1 assas parti 1 warrior partiden bahsediyorsun. 3 gblik charlarıyla sc basmadan görev yapıp bp kasıyorlar çatır çatır. Okçunun range'inin kısaltılmasını ve 3lü 5li'ye cool down eklenmesini bekliyoruz hep birlikte.
::) :)))))))))))))))))))) şaka şakaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

N3v3N

Üye

Okçu 1 saniyede 2 skill (3lu 5li) vuruyor. Assasin 1 saniyede 2 skill 2 R vuruyor. Umarım tek taraflı nerf atılmaz.

GorrTheGodButcher

Üye
Okçu 1 saniyede 2 skill (3lu 5li) vuruyor. Assasin 1 saniyede 2 skill 2 R vuruyor. Umarım tek taraflı nerf atılmaz.
Assas'ın saniyede 2 skill ve 2 R atması yalan kardeşim öncelikle, o kadar hızlı vuramazsın zaten animasyon iptali yapsan bile diğer skill fail verir aynı saniye içinde basmaya kalksan. Ek olarak, 3lü 5li'de herhangi bir cool down yok, durmadan vuruyor, assasın en güçlü skillerinde 11 saniye, 10 saniye ve 1 dk cool down var. Bunları tartışmayalım bile artık ya lütfen her şey ortada zaten. Atılan pk ortada, pk'daki job ağırlığı ortada herkes her şeyi görüyor burada tuhaf bir algıyla assas nerfletmeye çalışıyorsunuz :D Neyse ki yöneticiler böyle bir akıl tutulmasına ilgi göstermiyorlar.

N3v3N

Üye
Assas'ın saniyede 2 skill ve 2 R atması yalan kardeşim öncelikle, o kadar hızlı vuramazsın zaten animasyon iptali yapsan bile diğer skill fail verir aynı saniye içinde basmaya kalksan. Ek olarak, 3lü 5li'de herhangi bir cool down yok, durmadan vuruyor, assasın en güçlü skillerinde 11 saniye, 10 saniye ve 1 dk cool down var. Bunları tartışmayalım bile artık ya lütfen her şey ortada zaten. Atılan pk ortada, pk'daki job ağırlığı ortada herkes her şeyi görüyor burada tuhaf bir algıyla assas nerfletmeye çalışıyorsunuz :D Neyse ki yöneticiler böyle bir akıl tutulmasına ilgi göstermiyorlar.

Assasinin nerdeyse tüm skilleri yazilandan %20 %50 çok vuruyor. Mesela 55 skillerinde %500 yazıyor ama %700 vuruyor skill.

Her skile R vurabilme olayı malum oyunda bile yok ama burada bir şekilde assasine ayrıcalık taninmis ve saniyede 2 skill 2 R vurabiliyorlar. Bazı sınıflar ise malum oyundakinden kat kat daha zayıf bir hale getirilmis. Neyse konumuz o bazı nerfli sınıflar değil.

Assasinde kalmıştık. Merak etmeyin 85 capte okçuları da çok rahat kesebileceksiniz. Kacamasinlar diye kosmasina nerf attırdınız.
Uzaktan goremesinler diye Sharp eye nerf attırdınız.
İce lr e ayri nerf attırdınız.
Şuanda tek rakibiniz okçular farkındayız. Vs lerde herkesi güle oynaya kesebiliyorsunuz. 85 capte okçuları kesmeniz bir confusiona bakar.

İnt priestleri kesebilin diye shield of Kingten rogue anti silindi. Full warrior silahlarina anti koyuldu :)

Warriorlara makro denilerek seri skilleri 0.8 sn yapıldı. Okculara makro denilecek ise oncesinde assasin sınıfına bakılması gerekiyor. Bir sınıfa sınırsız imkanlar sunulurken diğer sınıfları yerin dibine sokarsaniz millet eğlenmek yerine kutu alayım çıkayım ne zevki ya moduna girer.

GorrTheGodButcher

Üye
Assasinin nerdeyse tüm skilleri yazilandan %20 %50 çok vuruyor. Mesela 55 skillerinde %500 yazıyor ama %700 vuruyor skill.

Her skile R vurabilme olayı malum oyunda bile yok ama burada bir şekilde assasine ayrıcalık taninmis ve saniyede 2 skill 2 R vurabiliyorlar. Bazı sınıflar ise malum oyundakinden kat kat daha zayıf bir hale getirilmis. Neyse konumuz o bazı nerfli sınıflar değil.

Assasinde kalmıştık. Merak etmeyin 85 capte okçuları da çok rahat kesebileceksiniz. Kacamasinlar diye kosmasina nerf attırdınız.
Uzaktan goremesinler diye Sharp eye nerf attırdınız.
İce lr e ayri nerf attırdınız.
Şuanda tek rakibiniz okçular farkındayız. Vs lerde herkesi güle oynaya kesebiliyorsunuz. 85 capte okçuları kesmeniz bir confusiona bakar.

İnt priestleri kesebilin diye shield of Kingten rogue anti silindi. Full warrior silahlarina anti koyuldu :)

Warriorlara makro denilerek seri skilleri 0.8 sn yapıldı. Okculara makro denilecek ise oncesinde assasin sınıfına bakılması gerekiyor. Bir sınıfa sınırsız imkanlar sunulurken diğer sınıfları yerin dibine sokarsaniz millet eğlenmek yerine kutu alayım çıkayım ne zevki ya moduna girer.
R vurmak sadece assasa ait değil, warrior da vuruyor bp de vuruyor. %20 %50 bir şey anlatmışsınız anlamadım, neye göre hesapladınız bunu? Okçunun range'i olması gerekenden çok yüksek, ice lr de gayet tutuyor. "Okculara makro denilecek ise oncesinde assasin sınıfına bakılması gerekiyor." sizde büyük bir akıl tutulması görüyorum. Minöre zaten anti makro için cool down eklendi, okçunun 3lü 5lisinin uzun range'i ve makroyla 8li skill çıkmasıyla assasın hangi makrosunu karşılaştırıyorsunuz? Tıpkı assasın makrosunun engellenmesi isteğiyle minöre gelen cool down gibi okçunun 3lü 5lisine de gelmeli olay bundan ibaret., yahu hiçbir okçu ya da okçu parti kaçmıyor zaten olduğu yerde durup iç içe girip makro açıp ırkı tanklıyor biz başka oyunda mıyız abi troll müsünüz? 2-3 gblik char dizeyim 500 metreden sc basmadan bp kasayım kill görevini yapayım devri bitecek umarım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt