Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

• Evet. Faydalı.

Oy: 5 4.8%
  • Yönetimin kararı. Yorumsuz.

Oy: 7 6.7%
  • Hayır. Eski hali daha iyiydi.

Oy: 92 88.5%

• Kullanılan toplam oy
    104
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
inatla limiti kaldırmıyorlar.

ama nedenini açıklayabilen de yok .....

Bugün Sunrise Discord'da böyle birşey söylemişti.

A.H ile ilgili gelecek olan güncellemede neler geleceğinden bahsetmiştim. * Sayılabilir itemlerin fiyat limiti kaldırılacak. * Market ürünlerin A.H fiyat limiti kaldırılacak. Ve şuan istenilen miktar aşağıya çekilecek.
+
Yeni gelecek olan yama ile Envanter slot genişletme bir aksilik olmaz ise gelecek.

https://discord.com/channels/627608377668796427/744344127352864808/1068145877912403998

ImShepty

Üye

A.H ile ilgili gelecek olan güncellemede neler geleceğinden bahsetmiştim. * Sayılabilir itemlerin fiyat limiti kaldırılacak. * Market ürünlerin A.H fiyat limiti kaldırılacak. Ve şuan istenilen miktar aşağıya çekilecek.
+
Yeni gelecek olan yama ile Envanter slot genişletme bir aksilik olmaz ise gelecek.

https://discord.com/channels/627608377668796427/744344127352864808/1068145877912403998
güncelleme ne zman gelicek peki kral ?

Burtto

Üye

+

işte şu istenen miktar'ı aşağı çekmek yerine neden tamamen kalkmıyor ne faydası var bunun nedenini merak ediyoruz biz.

gursoy82

Üye
Benim aklıma gelen tek neden oyun oynamayıp pazara çöken, pazarı manüpile edip fahiş paralar kazanan tiplere göz kırpmak. Diğer tarafta kaçtığım şeyler burada başıma gelmez umarım.

BETERZ

Üye
tek bilgisayarım var, çıkan elit itemleri npcye satmak zorunda kalıyorum çünkü pazar kuracak ne zamanım var ne de bilgisayarımı o kadar çok açık tutmak istiyorum. umarım düzeltilir.

N3v3N

Üye

+

Tekrar soralım neden limit kaldırılmıyor?

Diğer oyundaki gibi kanser pazarcıları çekip oyuncuları kaçırmak mı istiyorsunuz? Malum oyundaki düzeni mı kuracaksiniz?

+ Envanter genişletme kaç cash olacak?

Son düzenleme:

Alkoer

Üye

+

Yazdığım post hiç bir uyarı olmadan siliniyor. Bir daha postum sizin şahsi kanaatinize göre silinirse bende daha yüksek makamlara müracaat ederim sıkıntı yok.

Şimdi beni İNSAN yerine koyup basit şekilde soruma cevap verin ; AH' ye NEDEN limit koyuluyor?

chrys591

Üye
Yazdığım post hiç bir uyarı olmadan siliniyor. Bir daha postum sizin şahsi kanaatinize göre silinirse bende daha yüksek makamlara müracaat ederim sıkıntı yok.

Şimdi beni İNSAN yerine koyup basit şekilde soruma cevap verin ; AH' ye NEDEN limit koyuluyor?
kurallara uymuyorsundur güzel kardeşim ondan! :)

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör

Oyun içi bir sorun yaşıyorsanız oyun içi destek bileti atmanız gerekiyor.
Forum ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız forum üzerinden DM atmanız gerekiyor.
Discord ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız Discord Yardım kısmından ulaşmanız gerekiyor.
Forum bilgi aktarma ve sohbet muhabbet, insanların yeni oyuncularla tanışıp bilgi paylaşımı yapabilmesi için açıldı.

Her silinen mesaj için uyarı mesajı atmıyoruz bilginiz olsun.

Biz genel olarak herkesi dinleyip, herkes için oynanabilir, daha stabil bir hale getirme üzerine çalışıyoruz. Bu oynanabilirlik sizin için zaman zaman tutmayabilir ancak bir sonraki güncelleme sizi mutlu edebilir, binlerce kişinin oynadığı bir oyunda binlerce kişinin oynanabilirlik seviyesine %100 ulaşmak biliyorsunuz ki kolay bir iş değil. Bizi eleştirebilirsiniz, sinirlenebilirsiniz, şikayetleriniz olabilir bunları doğru kanallardan, doğru şekillerde bize aktarırsanız oyunumuzun gelişmesinde sizin de katkınız olabilir.

N3v3N

Üye
Biz genel olarak herkesi dinleyip, herkes için oynanabilir, daha stabil bir hale getirme üzerine çalışıyoruz. Bu oynanabilirlik sizin için zaman zaman tutmayabilir ancak bir sonraki güncelleme sizi mutlu edebilir, binlerce kişinin oynadığı bir oyunda binlerce kişinin oynanabilirlik seviyesine %100 ulaşmak biliyorsunuz ki kolay bir iş değil. Bizi eleştirebilirsiniz, sinirlenebilirsiniz, şikayetleriniz olabilir bunları doğru kanallardan, doğru şekillerde bize aktarırsanız oyunumuzun gelişmesinde sizin de katkınız olabilir.
Ankete katılan oyuncuların %90i limit kaldırılsın demiş... Bu durumda genele değil de %4 luk kesim kimler oluyorsa onlara göre oyunu gelistirmis oluyorsunuz.

Alkoer

Üye
Oyun içi bir sorun yaşıyorsanız oyun içi destek bileti atmanız gerekiyor.
Forum ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız forum üzerinden DM atmanız gerekiyor.
Discord ile alakalı bir sorun yaşıyorsanız Discord Yardım kısmından ulaşmanız gerekiyor.
Forum bilgi aktarma ve sohbet muhabbet, insanların yeni oyuncularla tanışıp bilgi paylaşımı yapabilmesi için açıldı.

Her silinen mesaj için uyarı mesajı atmıyoruz bilginiz olsun.

AH ye neden limit konuldu?

İster cevap ver istersen verme.

Yorumumda silinmesini gerektirecek bir durum yok.

Burası sizin olduğu kadar benimde forumum. Benimde oyunum.

Keyfi olarak sildiğiniz bir yorum sonrası kendinizi savunmayın.

%90 limit kalksın demiş. Siz diyorsunuz ki %100 memnun edemeyiz. Memnun ettiğiniz kesim %10....

BEARFACT

Yönetici
Game Master
AH ye neden limit konuldu?

İster cevap ver istersen verme.

Yorumumda silinmesini gerektirecek bir durum yok.

Burası sizin olduğu kadar benimde forumum. Benimde oyunum.

Keyfi olarak sildiğiniz bir yorum sonrası kendinizi savunmayın.

%90 limit kalksın demiş. Siz diyorsunuz ki %100 memnun edemeyiz. Memnun ettiğiniz kesim %10....

Bu konuda zaten daha önce gerekli açıklamaları yaptık, oyun erken erişim sürecinde ve ara dengelemeler, köklü değişikliklere gidilebiliyor bunun farkında olmanız gerekiyor.
Biz burada sizin doğru ve temiz bilgiye ulaşmanız için hizmet veriyoruz. Bu tarz bir üslupla, tersleyerek bir yere varamayız lütfen.
AH Konusu için bir değişiklik olursa zaten bu güncelleme notlarında yer bulacaktır kendisine.
Konu amacı dışına çıkıp tartışma haline dönerse kilitlemek zorunda kalacağım bilginiz olsun tekrar.

Alkoer

Üye
Bu konuda zaten daha önce gerekli açıklamaları yaptık, oyun erken erişim sürecinde ve ara dengelemeler, köklü değişikliklere gidilebiliyor bunun farkında olmanız gerekiyor.
Biz burada sizin doğru ve temiz bilgiye ulaşmanız için hizmet veriyoruz. Bu tarz bir üslupla, tersleyerek bir yere varamayız lütfen.
AH Konusu için bir değişiklik olursa zaten bu güncelleme notlarında yer bulacaktır kendisine.
Konu amacı dışına çıkıp tartışma haline dönerse kilitlemek zorunda kalacağım bilginiz olsun tekrar.
AH limiti neden geldi diye soruya gelen cevap "Sunrise limiti düşürücez" şeklinde.

Ticket a gelen oto cevaplar konusunda haklısınız. Mantık olarak aynı soruya aynı cevap geliyor. Farklı cevap yazıp zaman kaybedilmiyor haklsınız bu konuda.

Ama burdaki olay farklı.

Forum bilgi alma ve paylaşma yeridir. Konu hakkında bilginiz yoktur yada bilgi verme hakkınızı yönetim elinizden almıştır o zaman susma hakkınızı kullanırsınız hak veririm.

Sorulan soruyu karşılamayan bir cevap geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt