Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

• Evet. Faydalı.

Oy: 5 4.8%
  • Yönetimin kararı. Yorumsuz.

Oy: 7 6.7%
  • Hayır. Eski hali daha iyiydi.

Oy: 92 88.5%

• Kullanılan toplam oy
    104
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HazyShade

Üye
Zaman kazanmanın lehlerine olduğunu düşündükleri için böyle davranılıyor. Doğru triggerı bulamadık maalesef.
Pes ediyorum, Prem ve mağaza eşyalarım bitti zaten. Oyun erken ergenlik dönemine girdi gibi hissediyorum. Bu dönemde istemeyerek sevdiklerini kıracaklar. Büyümesini olgunlaşmasını dört gözle beklerken biraz mesafe koymanın, kendilerine zaman tanımanın tam zamanı.

Alkoer

Üye
Zaman kazanmanın lehlerine olduğunu düşündükleri için böyle davranılıyor. Doğru triggerı bulamadık maalesef.
Pes ediyorum, Prem ve mağaza eşyalarım bitti zaten. Oyun erken ergenlik dönemine girdi gibi hissediyorum. Bu dönemde istemeyerek sevdiklerini kıracaklar. Büyümesini olgunlaşmasını dört gözle beklerken biraz mesafe koymanın, kendilerine zaman tanımanın tam zamanı.
tabiki belkide zaman kazanmaya çalışıyorlar ve gelen tepkileri ölçüyorlar.

fakat benim erken erişimde aşina olduğum olay tepkilere çok hızlı cevap verilmesi. AH limiti geldiğinde bikaç gün premium kalmıştı sanırsam. 6 ocak bitti bir daha almadım. beraber oynadığım reel hayattada tanıdığım arkadaşların hiç biri premium almadı . şuan zindan girip drop bekliyorlar.

baya insanı küstürdüler.

Powerslave

Üye
erken erişim diyorsan oyununda oluşan hataları anında giderirsin. okçu bir karakter kasıyorum 5-10 metreden 3 lü okun hepsini isabet ettiriyor. bu bug değil mi acaba? ya da rush bugu, ya da dv balıkçılık bugu. insanlar 1 ay bug düzelsin diye BEKLETİLMEMELİ

customer

Üye
Bugün Sunrise Discord'da böyle birşey söylemişti.

A.H ile ilgili gelecek olan güncellemede neler geleceğinden bahsetmiştim. * Sayılabilir itemlerin fiyat limiti kaldırılacak. * Market ürünlerin A.H fiyat limiti kaldırılacak. Ve şuan istenilen miktar aşağıya çekilecek.
+
Yeni gelecek olan yama ile Envanter slot genişletme bir aksilik olmaz ise gelecek.

https://discord.com/channels/627608377668796427/744344127352864808/1068145877912403998
Sayılabilir itemler diyorsunuz peki sayılamayan eşyalarımızı nasıl satacağız örnek 5m lik itemimizi nasıl satıcaz? Sabaha kadar pc açık kalsın diyorsanız çok beklersiniz.

wingrowz

Üye
Mağazadan alınan 300 def ve 2500 HP scleri AH konulmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burtto

Üye
bir de kaldırmayacağız diyorlar. neden diye soruyorsun. niye bu limitleme geldi kime faydası var diye onlarca kişi sordu. cevap yok :D
valla aklım almıyor. normalde herşeye cevap veriyolar bi sorun oldumu ilgileniyorlar ama şu konuya biri çıkıp mantıklı bir açıklama yapmıyor. ki oyuncuların büyük çoğunluğu bu limitin tamamen kalkmasını isterken. neyse bişy demiyorum artık yazmıcamda ama oyuncularla inatlaşmak pek sağlıklı sonuç vermez.

celecos

Üye
Ben bu kadar saçma iş görmedim. Ac 50m limiti geldi diye oyunu bıraktım. Düzelecek demişlerdi şimdi 20m limiti koymuşlar, birde mesajlarımı siliyorlar. Ardımla gülüyorum güncellemeye. Yeni oyuna başlayan vatandaşlar 5, 10m edecek bişe düşürürseniz gidin pc nizi pazara bırakın yoksa oyunda pot alacak para bulamassınız.

Powerslave

Üye
valla aklım almıyor. normalde herşeye cevap veriyolar bi sorun oldumu ilgileniyorlar ama şu konuya biri çıkıp mantıklı bir açıklama yapmıyor. ki oyuncuların büyük çoğunluğu bu limitin tamamen kalkmasını isterken. neyse bişy demiyorum artık yazmıcamda ama oyuncularla inatlaşmak pek sağlıklı sonuç vermez.
çünkü %88.5'lik oyuncuyu memnun edebilecek mantıklı bir açıklamaları yok. ben bu inatlarından ve hiçbir şey söylememelerinden bunu anlarım

Alkoer

Üye
Ne var bu 50m -20m altı itemlerde oyunun dengesini bozan anlayamıyorum.

Sözde oyun mmo. Mmo oyunlar grind üzerine kurulu değilmi? Oyuncu her düşürdüğü itemi satacak ki gelişsin.

20gb satılan pendant var almam lazım. Farmdan yada zindan dan 20m üstü item bekleyerek gelişmeye çalışsam torunlarım askerden gelince alırım pendantı.

HazyShade

Üye
Ben kendi adıma teşekkür ediyorum. Sayılabilir itemlerin tekrar satılabilir olması iyi bir gelişme. 20m limitine anlam veremiyoruz ama bu kadar tepkiye rağmen geri adım atılmaması ile ilgili ciddi bir açıklama gelse konu kapanır.

Baskan

Üye
Yaw arkadas ben neden 1m lik item icin bilgisayarimi acik birakmak zorunda kaliyorum. Milleti zorla itemi saticiya sattirmayami calisiyorsunuz sorunun boyle cozulucegine gercekten inaniyor musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt