Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

• Evet. Faydalı.

Oy: 5 4.8%
  • Yönetimin kararı. Yorumsuz.

Oy: 7 6.7%
  • Hayır. Eski hali daha iyiydi.

Oy: 92 88.5%

• Kullanılan toplam oy
    104
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

priesttt

Üye
50m altı itemler için pazar kurmaya değmez, 50m üstü pazara koyulabilir daha mantıklı olurdu. * İlla bir kısıtlama getirmek isteniyorsa* millette bıktı limitlemelerden

priesttt

Üye
50m altı itemler için pazar kurmaya değmez, 50m üstü pazara koyulabilir daha mantıklı olurdu. * İlla bir kısıtlama getirmek isteniyorsa* millette bıktı limitlemelerden

HazyShade

Üye
Benim anlamadığım konu şu; o kadar yazılıp çizilmesine, insanların mantıklı çözümler üretmesine rağmen yönetim bu konuyla ilgili en ufak açıklama yapmamaları...

Neyi bekliyorsunuz?
Kesinlikle hiç bir anlamlı açıklaması O-L-A-M-A-Z.
Olsa çoktan gözümüze sokarlardı, şu pazarcıyı engelledik, oyunla alakası olmayan şunların önüne engel çıkardık derlerdi.

Bu yapılan oyuncu kitlesinin %90 ınını olumsuz etkiledi. Hiç bir sebep %90 ı üzecek derecede önemli olamaz. Daha önce bahsedilen toplayıcı ve üreticilerin bir araya gelip sevgi pıtırcığı oluşturması gibi çocuksu bir hayalin peşine düşülmüş olabilir. Oyuna yabancı olanların düşebileceği bir yanılgıydı bu da... Sonuç ne oldu, kimse pazara malzeme koyamaz oldu.. Küçük tutarlı alışverişlerin hepsi ertelendi.

szroel

Üye
Valla benimde merak ettiğim konu o oldu , sadece bir açıklama, mantıklı anlamlı bir açıklama.

lorddark

Üye
%90lık bir memnuniyetsizliği nasıl değerlendirecekler acaba ? Bakalım asıl olan oyuncu memnuniyeti mi , yoksa 3 5 yayıncının memnuniyetimi bunu hep birlikte göreceğiz ama eğer anketin aksi bir sonuç çıkarsa tepki göstermez herşeye aynen devam edersek inanın gelişmemiş ülkeler gibi olur sonumuz oyun yönetimi memnuniyetimiz için değil de zengini daha zengin hale getirmek için çalışmaya devam eder.

gursoy82

Üye
Pc başındayken toplayıcılık yapıyordum, afk iken rowa bırakıp ex kasıyordum. Yavaş yavaş da olsa hem levelimi kasıyor hem itemimi diziyordum. Yeni ah sisteminde toplayıcılığı bıraktım, row ve sc çekmeyi bıraktım. Haddarda solo çöp kasıyorum sadece. Pre bitince de presiz kasmaya devam edecem. Ah eski haline gelirse birikenle item dizip devam ederim, düzelmeyecekse de herşeyimi gbye çevirip başka oyun bakarım.

Ferishtah

Üye
Benimde bankam doldu satış yapamıyorum , AH den hergün biraz biraz satıyordum
Saçmalık, Premiuma yazık ettiniz bundan sonra bende almam

lorddark

Üye
Benim yorumum neden kapatılıyor acaba sürekli mod onayı bekletiliyor ?

Alkoer

Üye
Dün gece pazara bırakmıştım bankam dolduğu için. sc ler hariç satılan birşey yok. bir arkadaş vardı 2 saatte satılıyor herşey pazar hızlı diyen ben göremedim bu hızlı pazar nerde acaba.

premium almadım , pazarda kurmam artık.

N3v3N

Üye
Dün gece pazara bırakmıştım bankam dolduğu için. sc ler hariç satılan birşey yok. bir arkadaş vardı 2 saatte satılıyor herşey pazar hızlı diyen ben göremedim bu hızlı pazar nerde acaba.

premium almadım , pazarda kurmam artık.

Elektrik parasını da işin içine katınca zarardasiniz muhtemelen :D Yukarıda arkadaşın dediği gibi elektrikten tasarruf etmek daha karlı şu durumda. Ek olarak PC de yıpranmamış oluyor. Ayrıca premium almadiginiz için +100 TL haneye ekleniyor :D

Fenrirismypuppy

Üye
20 sene önce icat edilen oyundan kötü olmayı nasıl başarıyorsunuz......
En azından onun sistem gereksinimleri düşük olduğu için bilgisayarı açık bırakınca koymuyordu bu oyun kat ve kat daha iyi her türlü tercihimdir ama 2 haftaya işlemcim vasat olacak işlemcilerini yaktığı için online ı azalan tek oyun madalyası kazanmak ister miydiniz ?

Fenrirismypuppy

Üye
Selamlar,

Auction House güncellemesini yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Sayılabilir itemler ve potlar için bir sonraki yamada güncelleme gelecektir. Ek olarak istenilen 50.000.000 altın düşürülecektir.

İyi forumlar.
3 sıfır atacaksanız kabul edilebilir .d bu arada 16 sı oldu ya yeni güncellemeyi alabilir miyiz işlemcimde köfte pişiriyorum şu an .ddd

Fenrirismypuppy

Üye
En azından onun sistem gereksinimleri düşük olduğu için bilgisayarı açık bırakınca koymuyordu bu oyun kat ve kat daha iyi her türlü tercihimdir ama 2 haftaya işlemcim vasat olacak işlemcilerini yaktığı için online ı azalan tek oyun madalyası kazanmak ister miydiniz ?
siteye sattıklarımla sucuk aldım işlemcinin üsstüne koydum ohh

Alkoer

Üye
Hala görmezden geliniyor konu. %88 anket sonucu.

Gerçi soulbound konusunda da aynısı oldu büyük çoğunluk kalkmasın dedi yinede kalktı.

Son düzenleme:

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Hala görmezden geliniyor konu. %92 anket sonucu.

Gerçi soulbound konusunda da aynısı oldu büyük çoğunluk kalkmasın dedi yinede kalktı.

Bugün discord üzerinden konu ile yorum yapıldı.

1673898098964.png

hizeN

Üye
Bugün discord üzerinden konu ile yorum yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 11816

Benim anlamadığım konulardan biri de bu muhabbet... Discord moduna bir problemden bahsederiz, ticket atın der. Ticket atarız cevap gelmez. Foruma konu açarız "yeri burası değil" diye kilit atarlar. Nasıl bir komuta zinciri var anlayabilmiş değilim. Lütfen beni aydınlatın bu süreci nasıl yürütüyorsunuz?

MusTi

Senior Moderatör
Benim anlamadığım konulardan biri de bu muhabbet... Discord moduna bir problemden bahsederiz, ticket atın der. Ticket atarız cevap gelmez. Foruma konu açarız "yeri burası değil" diye kilit atarlar. Nasıl bir komuta zinciri var anlayabilmiş değilim. Lütfen beni aydınlatın bu süreci nasıl yürütüyorsunuz?

Moderatörlerin oyun içi herhangi bir yetkisi bulunmuyor. Bu yüzden sağlıklı cevap için destek bileti atmanız gerekiyor.

Alkoer

Üye
Moderatörlerin oyun içi herhangi bir yetkisi bulunmuyor. Bu yüzden sağlıklı cevap için destek bileti atmanız gerekiyor.
Forumu gayet yakından takip ediyorum.

Bu AH konusuna ayrı bir ilgi alaka var gibi. Birçok benzer konu mevcut. Bu konulara işlem yapılmazken AH konusu daha açıldığı gibi birleştiriliyor.

Lütfen konuları bu kadar hızlı birleştirmeyin. Konu açan arkadaş konusu kilitlenince diğer konuya gelmiyor. Yaptığınız birleştirmeyi tepki olarak görüyor.

Lütfen sizde vicdanlı olun. AH nin bu hali sadece pazarcı tayfasına yarıyor. Oyuncuların görüş belirtme hakkını ellerinden almayın.

MusTi

Senior Moderatör
Forumu gayet yakından takip ediyorum.

Bu AH konusuna ayrı bir ilgi alaka var gibi. Birçok benzer konu mevcut. Bu konulara işlem yapılmazken AH konusu daha açıldığı gibi birleştiriliyor.

Lütfen konuları bu kadar hızlı birleştirmeyin. Konu açan arkadaş konusu kilitlenince diğer konuya gelmiyor. Yaptığınız birleştirmeyi tepki olarak görüyor.

Lütfen sizde vicdanlı olun. AH nin bu hali sadece pazarcı tayfasına yarıyor. Oyuncuların görüş belirtme hakkını ellerinden almayın.

Benzer konu açmak forum kuralları gereği yasaktır.

2. Kullanıcı, yeni bir konu oluşturmadan önce benzer içeriğin olup olmadığını, forumun "Ara" özelliğini kullanarak kontrol etmelidir. Aynı içeriğe sahip konular uyarısız bir şekilde silinecektir.

O yüzden bu kural uygulanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt