Görev İtemlerinin Süreli Olması Hakkında [Öneri]

Hoxleepins

Üye
Ben zayıf olsun demiyorum süreli olsun diyorum belirli süre içerisinde bu kişi görev iteminden yüksek item alsın. Daha sonrasında kendini geliştirsin geliştiremeyende bıraksın oyunu kanka emek oyunu bu free oyun değil MMORPG

Sen nasıl kendini geliştirmeyende oyunu bıraksın diye bilme hakkın var bak bu oyun yeni açıldı herkesin senin gibi zamanı olmayabilir.

Sen günlük 10 saat oynarsın başkası günlük 1 saat oynar.

Görev itemleri süreli olması demek bu oyunda oyuncu kaybına yol açar sonra diyeceksiniz ki oyuncular kaçtı diye burada ağlayacaksın.

Yok para yatırıyorum da yok farm yapıyorum da.

Senin şu yorumlarından pazarcı olduğun açık açık ortada.

Elinde kalan itemleri satma peşindesin yoksa yeni açılan oyunda daha itemleri eşyaların neler neyi giyecek bilmeyenler varken üstelik level kasma olayında bile bunu demen biraz saçma geliyor.

Kapzifa

Üye
Yada şu yapılabilir en son 47 levelde verilen görev itemlerin den başka görev itemi verilmez ve oyun içi +6 +5 itemlerin bir gerekliliği ve kullanılır lığı olur oyun içinde herkes illa +7 item kullanacak diye bir kural yok, üstelik bu şeklde +1 itemin bile bir değeri olacak

mert13

Üye
Vayyy forum daha ne kadar kötü olabilir dedikten sonra böyle bi konu çoktı karşıma her zaman dediğim gibi şu konuları açan kişilerin hesapları tesip edilip banlansa keşke kurtılsak nasıl bi zihniyet bu allahım

Skepta

Üye
Şu oyunları artık gelir kapısı olarak görmekten vazgeçin. En üst seviye itemlere herkes ulasabilsin ve pusta bulunan herşey oyun içi elde edilebilsin tıpkı çok yüksek userleri bulunan global oyunlar gibi. Oyun içi eventler arttırılsın bu eventlere katılım gösterenler itemlerini gelistirme imkanı bulsun. 18 saat harpy dönmek nedir bu nasıl bir oyun anlayışıdır. Senin dediklerini zaten bir oyun yapıyor pk alanları bomboş pazarları dolu olsa nolcak bi oyunda. Bırakın rise online global bi oyun olma yolunda gitsin. Kaz yolan oyunun ismi başka karıştırmayın lütfen

SessizCogunlugunSesi

Üye
Öncelikle herkese selamlar, gün geçtikçe insanların itemlenip güçlenmesi yerine, görev itemlerinin farm yapmaya fazlasıyla yeterli olduğundan ötürü kimse item yapmıyor düşürdüğü itemleri pazara koyarak pazardaki item sayısını arttırıp(itemler çok olduğu için satılmıyor ve fiyatlar dibi görüyor) pazarın ölmesine neden ölüyor. Bazı oyunlarda görev itemlerin süresi oluyor 1 hafta sonra görev itemleri siliniyor ve oyuncuya en sonunda item yapma zorunluluğu doğuyor. Şu an Rise Online harika bir şekilde ilerliyor ama pazarı 1 hafta öncesine nazaran oldukça yavaşlamış durumda. Pazara baktığınızda aynı itemden yüzlerce var ve fiyatı dibi görmüş durumda. Görev itemleri süreli olup silindikten sonra kişi mecbur olarak item yapacağından ötürü, oyun içerisindeki rekabet artıp fiyatların düzelmesine yardımcı olacaktır.

Sizin bu konuda bir düşünceniz var mıdır ? İyi forumlar...
Neden satılmıyor itemler acaba ?Dur bi düşünelim!Alacak parası olmadığı için olabilirmi?

Romper

Üye
Pazar mafyası rahatsız, malum oyundaki köylüler burayı da mahvetmek istiyorlar. Sizin gibilerin asıl olarak bu oyunu bırakması lazım. Döner ekmekçi tayfa...

SessizCogunlugunSesi

Üye
Pazar mafyası rahatsız, malum oyundaki köylüler burayı da mahvetmek istiyorlar. Sizin gibilerin asıl olarak bu oyunu bırakması lazım. Döner ekmekçi tayfa...
Kesinlikle katılıyorum.Birinci mantık oyunda item azalsın,onuda biz toplayalım,fiyatınıda biz belirleyelim.İkinci mantık pazar hareketlesin biz al sat yapalım para kazanalım.Görev itemleri dahada güçlendirilmeli.

zNative

Üye
Selam,
Muhtemel oyun karakterimin değeri 10 bin tl civarı ve farm yoluyla elde ettim. Sunulan çözüm benim için değil oyunda oynayan oyuncular için

Mello1993

Üye
Düşünsenize, bir oyuncu hesabını oluşturdu, girdi oyuna 20 level oldu... İkinci gün girdi 30 oldu. 4. Gin girdi 35 oldu, 6. 40 8. Gün itemler yok, parası yok, çıplak elle para kasamıyor item kasamıyor. Bu ne lan der bırakır birdaha oynamaz

exden

Üye
Selam,
Muhtemel oyun karakterimin değeri 10 bin tl civarı ve farm yoluyla elde ettim. Sunulan çözüm benim için değil oyunda oynayan oyuncular için
Tüm itemler süreli olsun o zaman? Neden sadece görev itemleri ile sınırlıyoruz ki aynı mantık ile? Herşey süreli olsun pazarı piyasası olsun.

Gerçekten mantık ötesi öneriler ile geliyorsunuz ya

BelaOkuyan

Üye
ben bunu alfadan beri söylüyorum, görev itemleri çok güçlü. üst itemler dışındaki tüm itemler npc ye atsanız yeridir. silkroadda 10 lvlden 120 lvl e kadar tüm itemler pazar değeri varken burda herkes aynı item, tipler aynı. görev itemi yerine itemin +4 ü verilebilir. bu şekilde çok saçma

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt