Kask Görünümü Kapatma

Nihâvend

Üye
valla konu kült unutulmaz bir hale geldi, bu güncelleme gelse dahi unutulmayacak :D

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Cevaba gelecek olursak, Ries gerekli bilgiyi zaten iletmiş.

1669200972572.png

Burtto

Üye
bunu isteyenlerın büyük kısmı medine dilencisi kılıklı bplerdir.

Diğer joblarda özellikle kadın warriorda kask çok hoş duruyor ancak karakter tasarımının hiçbir esprisi kalmıyor bu durumda da.
hayır asıl karakterim lunaskar kadın warrior kask ı fena değil ama saçlarını çok güzel yaptım kask sız çok çok daha göze hoş geliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 11100
hep gelecek deniyorda gelmiyor :D

platoon0x

Üye

Ekli dosyayı görüntüle 11100
official in ilk günü oyuna girip envantere bastığım gibi bu özelliğin geri eklenmediğini fark edince oyun içinden ticket atmıştım, bana "en yakın zamanda eklenecektir." diye geri dönüş yaptılar o yüzden bu cevabın da geçerliliği tartışılır :D

platoon0x

Üye
bunu isteyenlerın büyük kısmı medine dilencisi kılıklı bplerdir.

Diğer joblarda özellikle kadın warriorda kask çok hoş duruyor ancak karakter tasarımının hiçbir esprisi kalmıyor bu durumda da.

Tek isteyenler paçavralı bp oyuncuları değil, bebek gibi hatunumun saçlarını görmek varken bu görüntüye marus kalmak ta kask görünümünü acilen(!) istemek için yeterli bir sebep xd

1669304049866.png
1669304095570.png

:NaturoN:

Üye
Gerçekten bu kadar basit bir isteğin gelmemesi yada bu kadar uzun sürmesi çok garip.

platoon0x

Üye
geldi ama sadece kendin görebiliyosun kendi kask ını çıkardığını neden herkese yapmıyolar anlamıyorum :(
beceremiyorlar muhtemelen bu yüzdendir, mevcut geliştirici ekip aynı zihniyetle devam ederse oyuna dair hiçbir ümidim kalmadı benim, 3 aya user kalmayınca da kaparlar heralde oyunu.

Kamer

Üye
Aslında kanat takılı iken oturunca havayda kalksa fena olmaz karakter :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt