İstek Mage - slot

Lok1

Üye
Herkese iyi oyunlar, yeni güncelleme sonrası magelerin harpy hariç slot dönmesi imkansızlaştı. Tüm harpylere de melee oturduğu düşünülünce magelere slot için bir düzenlemeye ihtiyaç çıktı.
harpye melee oturduğu anda magenin alma ihtimali yok ve magelerin harpy hariç bir slot dönme şansı kalmadı yeni güncellemeyle. Buna bir düzenleme fikrinizi acilen bekliyoruz.

Cilingirci

Üye
Şuan Death Valey'e gidelim 10 tane den fazla mage göremezssin. 60+ LVL full mage party demon kesemiyor abi :D Mage lure atmadan değil harpy worm bile kesemez :D Mage bitmiş beyler gidin bir birinize kılıç bıçak felan çekersiniz :D

Eren77

Üye
Mage ptler zaten makrocular yüzünden kolay kolay slot dönemezken. Üstelik kendi aralarında ksleşirken böyle bir güncelleme ile mage klasını iyice bitirmeye çalışmak nedir anlamış değilim zaten.

Kwisatz Haderach

Üye
Doğal olanı da bu değil mi zaten? Death Valley'in en güçlü yaratıklarını 0 hasar ile sabahlara kadar dönüp hem para, hem drop hem de exp kastınız günlerdir. O zamanlar melee oynayanlara haksızlık oluyordu. Biz bir tane deathlord kesene kadar siz 2 slot döndürüyordunuz hasarsız. O zaman niye konuşmadınız mage çok vuruyor bütün slotları kesebiliyoruz meleelere bizim tenezzül etmediğimiz slotlar kalıyor sadece diye?

Lok1

Üye
Yanlış düşünüyorsun dostum. Tüm mageler harpy dönmeyi yeğeler burdaki. çok daha seri, ölmüyorsun vs. çok ekstra bişeyi yok deathlordun. harpylere melee oturduğu için insanlar oralara kaydı fakat artık onları da dönemiyoruz

Cilingirci

Üye
Hasarsız mı ? Tek yiyorsun, senin kadar defansıda yok harici olarak mage 1e1 mi girecek mobla ? kaldıralım o zaman alan skillerini istersen :D saçma bir yorum olmuş. Sizin sızlanmanız slot kalmıyor diye :D onu gidip yapımcıya diyeceksinki abi daha fazla kamp aç, mageler bize slot salmıyor demeyeceksin.

Kwisatz Haderach

Üye
Hasarsız mı ? Tek yiyorsun, senin kadar defansıda yok harici olarak mage 1e1 mi girecek mobla ? kaldıralım o zaman alan skillerini istersen :D saçma bir yorum olmuş. Sizin sızlanmanız slot kalmıyor diye :D onu gidip yapımcıya diyecekinki abi daha fazla kamp aç, mageler bize slot salmıyor demeyeceksin.
Mageler bize slot salmıyor demedim. Mageler bütün slotları eforsuz keserken biz 1 tane yaratığı keserken cebelleşiyorduk dedim. Sanırım sen de slotu ortaya buglayıp bi elinde sigarayla slot dönmeye alışan magelerdensin. Slotu döneceksen ona göre oynayacaksın yeni güncellemeyle partiye afk priest alıp healsiz buffsuz slot dönme olayı bitti çok da güzel oldu.

Cilingirci

Üye
Mageler bize slot salmıyor demedim. Mageler bütün slotları eforsuz keserken biz 1 tane yaratığı keserken cebelleşiyorduk dedim. Sanırım sen de slotu ortaya buglayıp bi elinde sigarayla slot dönmeye alışan magelerdensin. Slotu döneceksen ona göre oynayacaksın yeni güncellemeyle partiye afk priest alıp healsiz buffsuz slot dönme olayı bitti çok da güzel oldu.
Cebelleşmek ? z+1 z+1 :D ya boş ağlıyorsun ciddi söylüyorum. Yediğin hasar belli birader harici bir priest olsa zaten otur makroya devam et. Ben priest olsa bile döne döne vururken mana basma ve heal problemi yaşıyorum. Mantıklı değil

RainOfFire

Üye
hic mage oynamamis arkadas yada efor nedir kelime anlamini bilmiyor. hayatinda hic slot topladin mi :)

DragneL

Üye
Doğal olanı da bu değil mi zaten? Death Valley'in en güçlü yaratıklarını 0 hasar ile sabahlara kadar dönüp hem para, hem drop hem de exp kastınız günlerdir. O zamanlar melee oynayanlara haksızlık oluyordu. Biz bir tane deathlord kesene kadar siz 2 slot döndürüyordunuz hasarsız. O zaman niye konuşmadınız mage çok vuruyor bütün slotları kesebiliyoruz meleelere bizim tenezzül etmediğimiz slotlar kalıyor sadece diye?
+1

ballisticnirvana

Üye
Bu cümleyi İngilizce, Almanca, Latince kursaydın yine bu adam Türk derdim. Bu kafa ancak bizim milletten çıkar çünkü. 60 level mage 20 leveldeki warrior ile aynı canla geziyor. Yanından asas geçse rüzgarına ölüyor. Yani böyle büyük bir dezavantajının karşılığı bir alanı var o da millete batıyor ya. Birader 500 canla mobun dibine mi girsin mage napsın? Hadi çözüm üretmenizi beklemiyoruz da böyle salça olmayın be. Millet oyunu bırakınca da siz de döner farenizle oynarsınız.

Eren77

Üye
Dostum 2 karakter kastım ilki priestti 2. mage. Şu kadarını söyliyim senin klasındaki diğer oyuncular makroya bırakıp pc başında olmadan saatlerce bir slotta otururken biz düşe kalka ks, pk yiyerek kastık. Bir günde bir slotta birden fazla kez öldüğümü bilirim pre olmadığı ve slotu kesmek için melee olmadığı için. Tüm mmo oyunlarında her klasın bir slot dönme taktiği vardır. Her mmo oyununda da mageler toplu döner bunu öğren bence

xPradaox

Üye
Mage defans bakımından dezavantajlı bir karakter. Olması gereken slotları toplayarak alan skilleri vs ile anca level kasabilecek karakterler. Makrocu Rogue'lar, Priest destekli Warriorlar vs vs. sonuç olarak mage karakterinin dezavantajını bir şekilde tolere etmesi bir çok insana batmamalı !

Kwisatz Haderach

Üye
Bu cümleyi İngilizce, Almanca, Latince kursaydın yine bu adam Türk derdim. Bu kafa ancak bizim milletten çıkar çünkü. 60 level mage 20 leveldeki warrior ile aynı canla geziyor. Yanından asas geçse rüzgarına ölüyor. Yani böyle büyük bir dezavantajının karşılığı bir alanı var o da millete batıyor ya. Birader 500 canla mobun dibine mi girsin mage napsın? Hadi çözüm üretmenizi beklemiyoruz da böyle salça olmayın be. Millet oyunu bırakınca da siz de döner farenizle oynarsınız.
Mage'in canı ve defansının az olmasının sebebi sizin paper oynamayı tercih etmeniz. Normal statlarıyla oynarsanız standarta yakın bir HP-DEF dengeniz olacaktır.

Kwisatz Haderach

Üye
Dostum 2 karakter kastım ilki priestti 2. mage. Şu kadarını söyliyim senin klasındaki diğer oyuncular makroya bırakıp pc başında olmadan saatlerce bir slotta otururken biz düşe kalka ks, pk yiyerek kastık. Bir günde bir slotta birden fazla kez öldüğümü bilirim pre olmadığı ve slotu kesmek için melee olmadığı için. Tüm mmo oyunlarında her klasın bir slot dönme taktiği vardır. Her mmo oyununda da mageler toplu döner bunu öğren bence
Gerçekten sıkılmaya başladım. Kaç yaşındasınız kaç MMO oynadınız da benim diğer MMO'ları bilmediğimi ya da Elementalist sınıfına hakim olmadığımı düşünüyorsunuz? Benim magelerin slot kesmesiyle ilgili bir problemim yok siz mage olduğunuz için zorunuza gidiyor doğruları söylemiyorsunuz ama siz de adınız gibi biliyorsunuz 75 level olup meleeye tek atan yaratıkları bile 2-3 slot birleştirip hasar almadan kesmeniz bir bugdı ve güncellendi. Bu kadar basit.

RainOfFire

Üye
7 Sene mage oynadım bunun 4 senesinde komut verdim emin ol magenin ne yaptığını senden daha iyi biliyorum :)
Eminim oyledir :) dedigin gibi olsa zaten boyle sacma boyle yorum yazmazdin. 7 sene oynadiysan mage bilirsin ki once farmini yaparsin itemini dizersin sonra melee ni acarsin oynarsin. 7 yilda bunu ogrenemediyseniz mmo oyunlari birakabilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt