Okçular Tahmini Kaç Drop Daha Aldıktan Sonra Monu Bossu RNG Olur?

Balerion

Üye
sanırım ateride mario oynamaktan el hareketlerini fark edemiyorsun. swifthack ile okçu macrosu arasında bir fark yok. sh ile normalden daha seri yürüyorsun okçu macro da ise normalden daha seri ok atıyorsun. Bunu sağır sultan bile biliyorken kalkıp yok diyorsun. Yalan söyleyin boşuna. evet herkes macro kullanıyor ancak diğer kullanan karakterlerin skillerinde bekleme süresi olduğundan o sürenin dışına çıkamıyorsun. Okçu skillerinde bekleme süresi yok ve animasyonu sorunlu bu yüzden normal hızının 3 katı hızda 3 - 5 li ok atıyor. Şimdi mario oynamaya devam edebilirsin.
Siz rise online'a yeni başladınız sanirim. Size anlatayım bilmiyorsunhz belli ki. Okcu skillerinde herhangi bir cooldown olmaması bu skili zamandan bağımsız şekilde kullanacağınız anlamına gelmez. Okcu skilleri animasyon süresi ile kisıtlanır. Bu süre 3lû5lide skill başına 450 milisaniyedir. Yani bazı skiller cooldown suresi ile kısıtlanır, bazısı ise animasyon süresiyle. 450 milisaniye seri olabilir ancak oyundaki en seri vurulabilen skiller arasinda bile değil. Okcunun tekli skili ise yine cdsiz skill ama animasyon süresi tam 1000 milisaniye. Tekli main skiller arasında en yavaşı bu. Yani birşeylerin dibine girmediğinde en yavaş skill vuran job okçu. Bu yüzden kimseyi kesemiyor. Misal priest skillerinin cooldownu var ama bunlar daha kısa süreler. Keza 450 milisaniye animasyon süresi, tecrübeli bir oyuncu için elle vurulamayacak bir süre değil. Kuklalarda ikisini de denedim. Elle 12 kere vurduğum sürede makro en fazla 13-14 defa vurabiliyor. Ek olarak internet hizniz yavaşsa veya fps düşûkse arada makro casting failed verdirir o 1-2 skill farkını da yakalayamazsınız.

Bu arada speed hack nedir? İlk defa sizden duyuyorum. Rise online'ı pek bilmeseniz de oyun hilelerine pek de hakim olduğunuzu görüyorum. Koşma hızı ile ilgili oyunda bir hack oldugunu bilmedigim icin yorum yapamam ama makro size kesinlikle ve kesinlikle elle vuramayacağiniz bir hızda vurma şansı sağlamaz. Sadece tecrübeli bir oyuncunun el hareketlerini taklit ederek zamanı daha efektif kullanır. Tekrar ediyodum: 450 milisaniyelik animosyon kısıtinı makro ile 250 milisaniyeye düşüremezsiniz. Bu açıdan bahsettiginiz hack ile makronun bir alakası olamaz.

Sonuçta makronun okçuda sadece 2 avantajı var. 1- Tecrübesiz oyuncu tecrübeli oyuncu gibi vurabilir. 2- Elin yorulmaz. Bunun haricinde insanüstu hızliymış makineli tüfek gibiymiş falan öyle bir şey yok. O elle oynamayı beceremeyenin hezeyanıdır.

Şimdi bir de asas'ın skilleirne bakalım. Size bir kere vurdu, 5 saniye cooldownı var. İsterse 10 sene cooldownu olsun fark etmez asas size aynı skili tekrar vurmaya calismayacak başka skill vuracak. Peki o iki farklı skill arasında ne süresi var? Neyi bekleyecek? Ben söyleyeyim hiçbir şey yok, 70-80 saniye r için geçen süre sadece ve o kadar. Birinciyi vurdu ikinciden önce r vurdu sonra ikinci skilini vurdu. Bütün bunlar okçu 3lü 5lide 5liyi atıp 3lüye geçtigi surenin yarı suresinde gercekleşiyor...

Söylediklerimin tamamını gidip deneyebilirsiniz. Denemeden itiraz ederseniz tekrar muhattap olmayacağım.

Umarim anlattiklarım faydalı olur size. Bunları bilmiyor olduğunuzu umuyorum. Eğer biliyorduysanız, asasın durumu ortadayken okçuya pvede en ufak bir avantaj verildi diye ağlamak gerçekten buyük iki yüzlüluk olurdu. Öyle olmadığını umuyor ve saygılar diliyorum.

Son düzenleme:

Balerion

Üye
Konu farklı yerlere gitti; ben okçunun 3'lü 5'lisinden kutu alınamaz demek istiyorum.

Ayrıca diğer bahsettiğim olay şu; belirttiğin dropları elle kasmaya çalışsan 1 yılda yapabilir misin?
Asaslar da dvde 1e1de kesilemez. Pkda bu kadar korkunc dengesizlik yaratan asasa bişey demeyip okçu iki kutu aldı diye bu kadar ağlamak da ne bileyim... Yakışmıyor.

Otto

Üye
Rng MNG geçin bu işleri zaten adminler ayarlıyor sizin derdiniz drop mrop değil tamamen okçu

UnreaL

Üye
Yönetimden küçük bir açıklama rica ediyorum. RNG olmasını talep ediyoruz. Yoksa herkes okçu açacak.

UnreaL

Üye
Cevap için teşekkürler, peki nedeni nedir? Ben sonuçlarını belirttim. Geri kalıyoruz.

Otto

Üye
Geri kalmak istemiyorsan kur clanını sende atak yap kanka. Solo oyuncuya bu kadar da taviz verilemez, bosslar RNG zaten şu konuyu lütfen kilitleyelim.

UnreaL

Üye
80 lvl olup dv ye indiklerinde görürsün hocam dropları :D

UnreaL

Üye
Gönül rahatlığıyla bunu yazabilirim. 2 gün önce 80 olup insinler droplar açılır demiştim. Dün lunaskarlar tek drop alamadı ve bugün proteanlar elven belt ve knight's pendant aldı. Hemde aynı pt aldı :D. Buyrun yetişin arkadaşlar. Burası sizin RNG yapabileceğiniz bir şanstı. Siz istediniz.

_F_G_

Üye
Pendantlar havada uçuşuyor öyle bakıyoruz :)

Otto

Üye
Kardeşim birlik olmadıkça bakmaya mecbursunuz, fark gerçekten kapanılamaz noktaya geldi gelecek(takı upgrade)bunda okeyim ancak bunun sorumlusu salt RNG sistemi değil TL si olanın kral olduğu gerçeğidir.

UnreaL

Üye
Bearcraft Bey; neden RNG olmayacağını da açıklarsa rahatlayacağız :D

BEARFACT

Yönetici
Game Master
Bearcraft Bey; neden RNG olmayacağını da açıklarsa rahatlayacağız :D
Random olarak işleyen bosslar var, 1 damage at listeye gir ve eşya kazanma şansını yakala Unreal, oyun sadece bu monument üzerine kurulu değil :)

UnreaL

Üye
Ahhh ahh atmıyo drop atsa tamam dicem :D, orta boss en azından 3. 4. denemede bir drop atıyor. Cevap için teşekkürler.

İnanıyorum elbet birgün RNG olacak. Tek başıma yapamam tabi :D

UnreaL

Üye
Bearcraft Bey; RNG olan bosslardan da kutuları orta monuyu alanlar alıyor. Artık fark açılıyor demek istemiyorum.

Fark kelimesinin anlamını yitirdim :D

UnreaL

Üye
Yaov alma clana falanda; azcık kutu alalım diye uğraşıyoruz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt