Okçular Tahmini Kaç Drop Daha Aldıktan Sonra Monu Bossu RNG Olur?

Otto

Üye
Orta Monu çıkınca biz ordayız zaten random birisine yaz, forumdaki adını söyle söz veriyorum aldırıcam. Böyle RNG falan boş işlerle uğraşma.

UnreaL

Üye
Yeryüzündeki son drop BP ve/veya OKÇU pt tarafından alınıp; itemsiz oyuncuların nefesi yok oluncaya dek;

İnsanoğlu monu bossunun yenmeyen birşey olduğunu anlayacak. Son yazımdır.. Elbet birgün..

mehmetcvgn

Üye
Yeryüzündeki son drop BP ve/veya OKÇU pt tarafından alınıp; itemsiz oyuncuların nefesi yok oluncaya dek;

İnsanoğlu monu bossunun yenmeyen birşey olduğunu anlayacak. Son yazımdır.. Elbet birgün..
Kral kitabın ortasından konuştu :D Herkes işine geleni savunuyor. En mantıklısı yönetimin tartıp biçip doğru kararı bulması olacaktır ki bu arada bende rng olması gerektiğini savunuyorum.
Saygılar..

Otto

Üye
Rng olması gerekiyor diyenlerin hepsinin priest olması

leithA

Üye
alternatif önerilerim:
  • her class'a benzer şans vermek için boss'a bir miktar arrow defence getirilebilir.
  • %10 gibi bir dmg çıkaran partiler içinde rng çalışabilir

UnreaL

Üye
alternatif önerilerim:
  • her class'a benzer şans vermek için boss'a bir miktar arrow defence getirilebilir.
  • %10 gibi bir dmg çıkaran partiler içinde rng çalışabilir
Dostum mantıklı mantıklı konuşup ortalığı karıştırma dur.

levbom

Üye
şimdi hocam okcular orta monuyu kessin. okcular bossu kessin sonra itemi random atsın bence birak haksızlık. ayrıca akıllı saldıran bp arkadaşlarımızda birçok sever drop aldılar. Örnek olrak NEWAGE klanı. şuan için genelde millet expde oldugu için dumanaltı kalabalık oldugu için drop alabilirler. ama mageler sahaya indiği zaman bosun altında kim dayanırsa onlar alacaktır kutuları. 1 hafta sonra orta monu şenlenmeye başlar o zaman bakarız kutular kimde kalıyor.

levbom

Üye
ayrıca haddar ve haggard daki bosslarıda hep aynı kişiler alıyor. ve orta monudan çok daha rahat alıyorlar. En az orta monu kadar drop atıyor onu neden konuşmuyorsunuz. bosslar orda gidip kesebiliyorsanız gidin kesin ? ben haddarda 2 kere filan boss gördüm anca aşağıdan adamların kesip drop almalarını okuyorum. hiçde gocunmuyorum adamlar kovalayıp alıyorlar. sizde istiyorsunuzki orta monu çıksın birbuçuj saatte bir bolwa gireyim 1 skill atim drop bana düşsün. oyunda birçok boss var dostum gidip alabilirseniz sizi bekliyorlar...

Otto

Üye
ayrıca haddar ve haggard daki bosslarıda hep aynı kişiler alıyor. ve orta monudan çok daha rahat alıyorlar. En az orta monu kadar drop atıyor onu neden konuşmuyorsunuz. bosslar orda gidip kesebiliyorsanız gidin kesin ? ben haddarda 2 kere filan boss gördüm anca aşağıdan adamların kesip drop almalarını okuyorum. hiçde gocunmuyorum adamlar kovalayıp alıyorlar. sizde istiyorsunuzki orta monu çıksın birbuçuj saatte bir bolwa gireyim 1 skill atim drop bana düşsün. oyunda birçok boss var dostum gidip alabilirseniz sizi bekliyorlar...
Aslaug diye pri var onlar alıyor hep aynı adamlar

levbom

Üye
o ve ekipbi haggard ı topluyor
chosen9 ve ekibide haddarı topluyor. bosslar orda vaktini bilen denk getiren alsın.
o yüzden emek verip kovalayan adamları eleştirene kadar kendimize bakıp biz neler yapıyoruz, onu düşünmemiz lazım..

Otto

Üye
o ve ekipbi haggard ı topluyor
chosen9 ve ekibide haddarı topluyor. bosslar orda vaktini bilen denk getiren alsın.
o yüzden emek verip kovalayan adamları eleştirene kadar kendimize bakıp biz neler yapıyoruz, onu düşünmemiz lazım..
Aynen katılıyorum kanka, beğenmeyen malum oyuna geri dönsün burayı rahat bırakın.

UnreaL

Üye
Ben hesapladım yaklaşık 60 gün 7-24 farm yapıp bir gündeki monu bossu drobunu alabiliyorsunuz arkadaşlar. Canınızı sıkmayın.
:D

UnreaL

Üye
Şuan sürekli DC veriyor oyun. Garip bir hata var. Evet bu hata olabilir ama;

Orta boss RNG olmadığı için; sürekli drop alınıyor şuan.. Aynı clan alıyor..

UnreaL

Üye
Anlıyorum şuan bir sorun yaşanıyor Network tarafında; ama gerçekten yeterli orta monu 15 dk da bir kesiliyor aynı pt tarafından.
Lütfen RNG artık lütfen!!!!

Otto

Üye
Yok öyle uzaktan 2 vurup pendant almak, yolun uzun gençliğin var git bir clana gir sonra gel monuya oyna, burda harcanıyorsun.

UnreaL

Üye
Dostum platform filmini izlediniz mi?

Orta monu vaktinde gelin; 1. sınıf ortadaki bossu kesiyor. Alt kattakiler birbirini gebertiyor ve kutular boş :D

RNG olan bosslardan da malesef orta monuyu alanlara droplar gidiyor.

Yemek masasına atlayıp üst katlara çıkıcaz az kaldı :D:D:D

UnreaL

Üye
İşin esprisi bi yana; az önce yine drop alındı orta monudan.

Bakın bizde cash yatırıyoruz, bizde oyuna katkıda bulunuyoruz. Bizi küstürüp oyundan soğutmaya kimsenin hakkı yok.

Bizde emeğimizin karşılığını almak istiyoruz. Bu oyunda trade ile item dizip orta monudan drop alanları savunan kesim;

Orta sınıf ve alt sınıf bu oyundan gittiğinde çok üzülecek.

Bunu yapmayacaktınız, yapmayacağınızı söylemiştiniz. Ama hala devam ediyor, benim buradaki cümlelerimin ''Rise Online'' ofisindeki;

Değerli oyun çalışanlarından en azından 3-5 tanesine hitap ettiğine inanıyorum.

Lütfen; herkes adına uyarıyorum. Yeter.. Zaten charı full olan çok oyuncu var; onlar bu foruma bakıp gülüp geçiyor.

Kaybediyorsunuz alt ve orta kesimi; lütfen....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt