Oyun içi yükleme ekranında kalıyor. (Koşan adam problemi)

Cvardoxd

Üye
Sil yükle sil yükle yapmaktan internet kotasını bitirdim 1 ay sonra görüşürüz (sınırsız değil)

MontanA

Üye
ya ahahah kahkaha attım çay içerken. Ben de kasmayan bilgisayarı kastırmayı başardım sil yükle sil yükle yapa yapa :D :D

BySavas

Üye
Merhaba arkadaşlar son attığmız güncellemeden sonra bu konuda iyileştirmeler yapıldı.
Muhtemelen bir çok arkadaşın sorunu çözülmüş olması gerek ancak hala hata alan kullanıcılar bu konuya yorum atarak.
Donanım bilgilerini bize ulaştırırsa çok seviniriz.

Gerekli Donanım Bilgileri
-RAM
-Ekran Kartı Marka/Modeli
-İşlemci Marka/Modeli
-İşletim sistemi

Ayrıca geri bildirim yapmadan önce oyuna girmeyi denediğinizde CPU - Ram ve Disk kullanım yüzdelerinizi takip edip bunlarıda bize bildiriseniz seviniriz.
Bu yüzde değerlerine Görev yöneticisi/Performans bölümünden ulaşabilirsiniz.
NOT : Bu donanımın dışında internet bağlantı hızınızda bizim için önemli. Anti Cheat yavaş bilgisayarlarda belirli bir süreden sonra Time-Out yapabiliyor.
-RAM 4gb
-Ekran Kartı Marka/Modeli amd radeon hd 6570 4gb 128 bit
-İşlemci Marka/Modeli amd athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5000+ (2 cpus), ~2.6 ghz
-İşletim sistemi windows 7 professional 64 bit

EaGLe*

Üye
-RAM 4gb
-İşlemci Marka/Modeli amd athlon(tm) 64 x2 dual core processor 5000+ (2 cpus), ~2.6 ghz
ram sıkıntınız var. oyunun mim sistem gereksinimi 8gb ram. daha stabil bir oyun için enaz 12gb veya 16 gb rame ihtiyacınız var.

Cvardoxd

Üye
ram sıkıntınız var. oyunun mim sistem gereksinimi 8gb ram. daha stabil bir oyun için enaz 12gb veya 16 gb rame ihtiyacınız var.
Reis önceki mesajları da oku bilgisayarı iyi olup bu hatayı alan da var sistemle kaynaklı olmuyor tam olarak benimde minimumu karşılıyor ama girmiyor

EaGLe*

Üye
Reis önceki mesajları da oku bilgisayarı iyi olup bu hatayı alan da var sistemle kaynaklı olmuyor tam olarak benimde minimumu karşılıyor ama girmiyor
O kunuda haklısın. ben @BySavas nickli arkadaşın sitemine cevap olarak yazdım. minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan sistemlerde herhangi bir çözüm yöntemi denemenin faydası olmaz. öncelikle sistem iyileştirilmeli yada beta yada offical zamanı belki düşük sistem ler için çalışma yapılabilir. Fakat şu anda minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan pc ler için yapabilicek bir şey yok. Yoksa diğer konularda da yaptığım gibi herhangi bir hata almadığım halde oyuna girmekte sıkıntı yaşayan arkadaşlara elimden geldiği kadarı ile fikir vermeye çalışıyorum. Yüksek sistemi olan fakat oyuna giremeyin bazı arkadaşlarım son patch ile oyuna girmeyi başardı. Kısmet yeni patchleri beklicez artık. Ama fikir vermesi açısından HATA ALAN ARKADAŞLAR YARARLI OLABİLİCEK TÜM SİSTEM ÖZELLİKLERİNİ KONU ALTINA YAZMASI iyi olur.

Vintair

Üye
ben laptopumdan giriş yapamıyordum koşan adam problemi
pc den girdim son patchlerden sonra dorion da sakin bir yere getirdim karakteri orada giriş yapabildi.

Vionra

Yönetici
Game Developer
-RAM 4gb
Merhaba
Oyuna giriş yapabilmeniz için minimum 8GB Ram donanımına sahip olmanız gerekmekte.

Vionra

Yönetici
Game Developer
officall'de 4gb rame kadar düşürebilirmisiniz çalışmalar ile.
Şuan için net bir cevap vermek doğru değil.
Örneğin Dorion haritasını kullanabilmeniz için 8GB ram donanımına ihtiyacınız var.
Death Valley haritasına giriş yapılabilirsiniz ancak buda arka planda bilgisayarınızın kullandığı ram ile alakalı.
Bazı donanımlarda boştayken bile 2GB ram kullanımı olan bilgisayarlar var.
Boşta kalan 2GB ram Death Valley haritası için çok yetersiz.

Vintair

Üye
LAPTOP giriyormu peki oyuna
şu adımları takip ettim aslında laptoptan pachleri attım
pc den dorion da sakin bir yere getirdim charı (kasmayacak kimsenin-mobların olmadığı bir yere)
sonra laptoptan denedim girebildi
daha önce deathvalley deyken giremiyordu 15-20 dk bekledim sürekli doluyordu

BySavas

Üye
şu adımları takip ettim aslında laptoptan pachleri attım
pc den dorion da sakin bir yere getirdim charı (kasmayacak kimsenin-mobların olmadığı bir yere)
sonra laptoptan denedim girebildi
daha önce deathvalley deyken giremiyordu 15-20 dk bekledim sürekli doluyordu
Masaüstü pcden Dorion haritasında kasmayan boş bir yere götürdüğünüzde charı oyundan cıkıp laptop ile oyuna girmeyi denediğiniz ancak bu şekilde girebildi sanırsam sizin.
Laptobunuzun özellikleri nedir. yazmanız mümkünmü

Vintair

Üye
i3-4005u 1.7chz
8gb ram
win 10 64 bit
nvidia geforce 820m
240 ssd
hp marka

EaGLe*

Üye
i3-4005u 1.7chz
8gb ram
win 10 64 bit
nvidia geforce 820m
240 ssd
hp marka
sendeki Koşan adam kalma probleminin genel sorunu oyun içi grafiklerin yüklemeye pc nin gücünün yetmemesi kayaklı görnünüyor. sistemin limitlerde geforce 820m 2gb bellekli bir ekran kartı ve sanırım oyun sınırlarını zorluyor. Ekrankartı zorlandığı zaman dahili ramden bir miktar yardım almaya çalışır buda 8gb ram in min sistem gereksinimi olmasına rağmen ekran kartı düşük pc lerde yetmemesine neden oluyor sanırım. İleriki patch lerde optimizayson sorunları giderilicektir sonuç ta ALFA testi bunun için var.

Vintair

Üye
ben de öyle düşünüyordum ilk zamanlar almıyordu deathvalley kalabalık olduğu için
şimdi başka bir pc ' den dorion' un sakin bir bölgesine karakteri alınca sistem gereksinimleri zor da olsa oyunu açabildi.
gelen optimizasyonlar da her halde yararlı oldu.

Gokoo

Üye
adam haklı vionra bizzat ilgilendi benim pc çöp resmen 4 gb ram vardı gittim 4 gb ekledim ekran kartı vs sorma 10 senelik pc suan giriyorum ama en düşük grafikte

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt