Oyun içi yükleme ekranında kalıyor. (Koşan adam problemi)

Gokoo

Üye
hala beklıyoruz cıdden baydı artık bır arkadas klavye mause degıstırdım gırdım dıyor sımdı bana

Günce lll

MontanA

Üye
Lüzumsuz yere defalarca aynı şeyleri denedik. Kaç defa sildim yükledim haddi hesabı yok. Akıla gelebilecek birçok şeyi de denedik buradaki arkadaşlar olsun, ben olayım. Bu Alfa testinin en büyük problemi gibi gözüküyor. Bir şeyler atlanmış veya göze çarpmamış... Tabi bir de bizim gibi foruma yazmayan ama konuyu takip eden onlarca adam vardır. haftaya PC değiştireceğim şu an ki PC iyi olmasına rağmen. Eğer onda da giriş yapmazsa ciddi şekilde official release a kadar beklemeyi düşünüyorum.

Eleştiri: Daha önce de söyledim, yine söylüyorum. Hatalar ve Çözümler kısmının en büyük konusu oldu burası ama yeterli ilgiyi ne yazık ki göremedi. Patch attılar bununla ilgili ama çare olmadı ve yine bugün görmezden geliniyor. En azından bir şeyler söylemeleri gerekirdi -ki biz burada kendimizce defalarca aynı şeyleri denemek yerine ilgili kişilerden bilgi alıp bekleseydik veyahut kısaca bu sorun için hangi aşamada olduklarını bilseydik içimiz de bu ukte kalmazdı. Durumumuz çok belirsiz ve bu can sıkıcı.

Gokoo

Üye
Cevap alamamak en rahatsiz edici yönü diğer elestirdigimiz firma ile bir fark gorememeye basladim 3 gundur cebellesiyoruz bir allahin kulu cikip demiyor şu asamadayiz discord dan yaziyorum ordan yaziyorum burdan yaziyorum yok benim için bitmiştir size bol şans

EaGLe*

Üye
bende hata vermediği için test edemiyorm ama denemeniz için bazı şeyler ekliyorm;

--İstemci yani launcher açılıyor ise üstten Client kontrol/istemciyi kontrol seçeneği seçilip doğrulama yapmak denenmeli

1- "c:\users\%username%\appdata\local\Riseonline" klasörünü silip Kullanıcı ayarlarını sıfırlamak. (aşağıya kısayol olarak bak dosyası ekledim ordan da yapabilirsiniz.)
2- id/Pass kısmına geilince ayarları açıp video kısmından 1680x1050 çöznünürlük ve low ayarları seçip onaylamak.
3- altta verdiğim linkten bendeki çalışan dosyları indirip sizde yüklü olanlar ile değiştirmek. (pack dosyası büyük olduğundan upload edilememiştir hata onda ise yapıcak bişey yok.)
4- altta verdiğim linkten mini launcher i indirip deniyebilrsiniz. Oyunun yüklü olması gerekiyor yoksa hata verebilir.

3 ve 4 seçeneği yaptıktan sonra tekrar 1 ve 2 yi yapmanız faydalı olucaktır.

Çalışan dosyalar bu link te.

Mini launcher bu link te.(offical site gizlenen link.)

no: 1 nolu seçenek için. ekteki dosyayı rar/zip ten çıkarıp tıklamanız yeterli.

Ekli dosyalar

• rise.zip
    295 bayt · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Carillon

Üye
bende hata vermediği için test edemiyorm ama denemeniz için bazı şeyler ekliyorm;

1- "c:\users\%username%\appdata\local\Riseonline" klasörünü silip Kullanıcı ayarlarını sıfırlamak. (aşağıya kısayol olarak bak dosyası ekledim ordan da yapabilirsiniz.)
2- id/Pass kısmına geilince ayarları açıp video kısmından 1680x1050 çöznünürlük ve low ayarları seçip onaylamak.
3- altta verdiğim linkten bendeki çalışan dosyları indirip sizde yüklü olanlar ile değiştirmek. (pack dosyası büyük olduğundan upload edilememiştir hata onda ise yapıcak bişey yok.)
4- altta verdiğim linkten mini launcher i indirip deniyebilrsiniz. Oyunun yüklü olması gerekiyor yoksa hata verebilir.

3 ve 4 seçeneği yaptıktan sonra tekrar 1 ve 2 yi yapmanız faydalı olucaktır.

Çalışan dosyalar bu link te.

Mini launcher bu link te.(offical site gizlenen link.)

no: 1 nolu seçenek için. ekteki dosyayı rar/zip ten çıkarıp tıklamanız yeterli.
deneyelim bakalım faydası olur belki teşekkürler

Vision

Senior Moderatör
Cevap alamamak en rahatsiz edici yönü diğer elestirdigimiz firma ile bir fark gorememeye basladim 3 gundur cebellesiyoruz bir allahin kulu cikip demiyor şu asamadayiz discord dan yaziyorum ordan yaziyorum burdan yaziyorum yok benim için bitmiştir size bol şans
Henüz alpha aşamasındayız, eleştirilerinizi yaparken bunu göz ardı etmeyin. Oyun açılalı 4 gün oldu ve 3 güncelleme paketi + küçük patchler geldi, sorunun tam çözümü için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

fthatc

Üye
Oyunu dün akşam kurdum güncel link ile önerilen çözümleri denedim hiçbiri işe yaramadı sorun devam ediyor...

cancan1135

Üye
Arkadaşlar telaşa gerek yok bu hata donanımsal değil imzamdaki sistem ile bende yaşıyorum çıkıp giriyorum düzeltirler en kısa sürede

Gokoo

Üye
Sayın mod elestirirken goz önünde bulundurun diyor ama oyunda olanlarin sorunlarindan ziyade giremeyen insanların oncelikli olmasi lazim kendileride oyle demisti 5. Sayfada

X A

Üye
Aynısı bendede olmuştu bir kaç kez çıkıp girdiğimde düzelmişti ve donanımın malesef çok eksik.

Gokoo

Üye
Aynısı bendede olmuştu bir kaç kez çıkıp girdiğimde düzelmişti ve donanımın malesef çok eksik.
Hocam açıldığı günden beri heralde abartmiyorum 50 kere denedim girmek için benim gibi çok kişi var pes edip gittiler

MontanA

Üye
Bak burada benden bahsedilmiş :D Pes ettim evet çünkü bu sorun bizden kaynaklı değil. Bırakıp gitmedim ama takip ediyorum :)

Gokoo

Üye
Guncelleme ile sorun duzeltigi soylendi lakin devam ediyor 15 dakikadir ekran boyle

Ekli dosyalar

• 16084613948798461650135784489312.jpg
    16084613948798461650135784489312.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 38

Gokoo

Üye
Rise online ekibi ile iletisime geçtim bilgisayarım kontrol edildi 4gb ram olduğu icin giremedigim soylendi vionra bizzat ilgilendi tsk ediyorum kendisine yeni pc yolu gözüktü bize

Vionra

Yönetici
Game Developer
Merhaba arkadaşlar son attığmız güncellemeden sonra bu konuda iyileştirmeler yapıldı.
Muhtemelen bir çok arkadaşın sorunu çözülmüş olması gerek ancak hala hata alan kullanıcılar bu konuya yorum atarak.
Donanım bilgilerini bize ulaştırırsa çok seviniriz.

Gerekli Donanım Bilgileri
-RAM
-Ekran Kartı Marka/Modeli
-İşlemci Marka/Modeli
-İşletim sistemi

Ayrıca geri bildirim yapmadan önce oyuna girmeyi denediğinizde CPU - Ram ve Disk kullanım yüzdelerinizi takip edip bunlarıda bize bildiriseniz seviniriz.
Bu yüzde değerlerine Görev yöneticisi/Performans bölümünden ulaşabilirsiniz.
NOT : Bu donanımın dışında internet bağlantı hızınızda bizim için önemli. Anti Cheat yavaş bilgisayarlarda belirli bir süreden sonra Time-Out yapabiliyor.

gadap

Üye
ben oyunu tekrardan yükleyemiyorum.Sayfa bulunamadı diyor ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt