Oyun içi yükleme ekranında kalıyor. (Koşan adam problemi)

EyupNadi

Üye
neymiş o kardeş
Valla beyler biraz şans işi tabi ama dün tüm gün denedim aynı hata yüzüne giremedim ama bugün oyunu silmeden aynı yere bir daha kurayım dedim kurarken de canım sıkıldı az bir şey doldu kapattım sonra oyuna girmeyi denedim hiç beklemeden girdi bende anlamadım :)
Buydu kardeşim de yani burada ki herkes pc kullanıyor elbette denedi böyle şeyleri ama bende oldu işte şansıma

EyupNadi

Üye
aynı yere sılmeden nasıl kuruldu onu anlamadım hocam ben tam
Kardo elimde ki setup dan yeniden kurmayı denedim o da aynı klasöre kurmaya başladı yani zaten yüklü yada önce onu sil geri yükle gibi bir uyarı vermedi üzerine kurmaya başladı

Aha boyle bekliyor kanka bebde altta kosan roguede yok donuyor anasini satim ya
Dediğim gibi kardeşim şans işi oldu benimki biraz şimdi sıkıntı yapmadan giriyor

Ekli dosyalar

• Deneme.jpg
    Deneme.jpg
    475.5 KB · Görüntüleme: 40

EaGLe*

Üye
Sanırım sorun oyun yükleme kaynaklı indirken oluşan bazı dosyaların hata vermediği halde yanlış yada eksik inmesi. Sorun çözümü için güncel halinin "rar" partları halinde download a sunulması olabilir. 23gb lık dosyayı benim upload lamam ve yayınlamam sıkıntılı olur resmi siteye eklenebilir. ayrıca oyunu silen arkadaşlar ayarların kaydedilği appdata\local klasörü altındaki RiseOnline klasörünü de siliyor mu? kişisel config ayarlarınız orada tutuluyor.

EyupNadi

Üye
Ben mevcut klasörün üzerine kurmaya başladığımda C:\Rise Online\RiseOnline\Game\RiseOnline\Content dosyasını kurarken iptal ettim o klasörün içinde ''Pack'' klasörü var o da oyunu temeli olan klasör orda herkes de orada sorun olabilir ne diyim dicek bişey de yok herkes herşeyi deniyor işimiz varsayımlara kalıyor

Gokoo

Üye
Ben mevcut klasörün üzerine kurmaya başladığımda C:\Rise Online\RiseOnline\Game\RiseOnline\Content dosyasını kurarken iptal ettim o klasörün içinde ''Pack'' klasörü var o da oyunu temeli olan klasör orda herkes de orada sorun olabilir ne diyim dicek bişey de yok herkes herşeyi deniyor işimiz varsayımlara kalıyor
valla dedıgın gıbı yapım bende zaten gırmıyor kansder oldum tekrar kurayım sılmeden bakalım ne olacak sonun kadar bekledın dımı bıtmesını

EyupNadi

Üye
valla dedıgın gıbı yapım bende zaten gırmıyor kansder oldum tekrar kurayım sılmeden bakalım ne olacak sonun kadar bekledın dımı bıtmesını
Yok kardo komik olanda o ya ilerleme çubuğu az bir şey gitti belki 5 dk filan sonra iptal ettim :)

Vionra

Yönetici
Game Developer
Merhaba
Şuanda Game Developer ekibi olarak giriş problemleri ile ilgilenmekteyiz.
Önceliğimiz bu başlık altında bulunan sorunlardır.
Herhangi bir aksilik olmazsa bu sorunu bugün çözeceğimizi ön görmekteyiz.
Sorun çözüldüğünde discord ve bu konu altına yorum atarak sorunu nasıl çözeceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.
Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gokoo

Üye
Merhaba
Sorun çözüldüğünde discord ve bu konu altına yorum atarak sorunu nasıl çözeceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.
hadi ins beklemedeyız

Yok kardo komik olanda o ya ilerleme çubuğu az bir şey gitti belki 5 dk filan sonra iptal ettim :)
bro bende denedim şimdi yarıya gelmeden cd takın diye hata verdi üste kurmuyor demekki iptal ettirdi kendi simdi deneyim bakım girer ins

bro bende denedim şimdi yarıya gelmeden cd takın diye hata verdi üste kurmuyor demekki iptal ettirdi kendi simdi deneyim bakım girer ins
pacth atmaya basladı sıfırdan enteresan sende attımı *

EyupNadi

Üye
pacth atmaya basladı sıfırdan enteresan sende attımı *
Evet bende de yeniden patch attı kardeşim ama bende rardan çıkmış setup dosyası vardı o üzerine kurdu tabi erken kapattım belki ilerde hata verirdi :)

Ekli dosyalar

• kurulum.jpg
    kurulum.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 31

Gokoo

Üye
Evet bende de yeniden patch attı kardeşim ama bende rardan çıkmış setup dosyası vardı o üzerine kurdu tabi erken kapattım belki ilerde hata verirdi :)
bakalım insallah banada yarar bu bitince normal launcherden girdin demi direk play basıp kanka

EyupNadi

Üye
bakalım insallah banada yarar bu bitince normal launcherden girdin demi direk play basıp kanka
Aynen kardeşim farklı bir şey yoktu %100 oldu play dedim girdim yani inşAllah sende de olur diyorum ya şans işi biraz yoksa çokta mantıklı bir çözüm değil üzerine kur iptal et :)

Gokoo

Üye
Aynen kardeşim farklı bir şey yoktu %100 oldu play dedim girdim yani inşAllah sende de olur diyorum ya şans işi biraz yoksa çokta mantıklı bir çözüm değil üzerine kur iptal et :)
mod yazdı demin bugun cözecez diyede bakalım bos durmayalım bizde ugrasıyoruz siftah atamadık vallahi yazık günah sabah aksam pc basında ugrasıoruz

EyupNadi

Üye
mod yazdı demin bugun cözecez diyede bakalım bos durmayalım bizde ugrasıyoruz siftah atamadık vallahi yazık günah sabah aksam pc basında ugrasıoruz
İşin ustası onlar inşallah çözerler kardeşim yoksa oyun başlamadan herkes dellenecek. Sorma sorma çözecem diye saatleri unutuyoruz her yerim ağrıyor :)

BySavas

Üye
Merhaba
Hadi inşallah beklemedeyiz
Şubatın 13ünden beri bekliyorum oyunu girmek nasip olmadı.
1 senede olsa bekleriz evelALLAH

Gokoo

Üye
Sorun bugünde cozulmucek sanirim alfa kapanir biz giremeyiz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt