Oyun içi yükleme ekranında kalıyor. (Koşan adam problemi)

anil

Üye
Bugün bu sorunu yaşadım. Sonrasında oyun bir hata verdi, çıkıp girdim. İnit failed diye bir hata verdi. Tekrar girince düzeldi.

MontanA

Üye
Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve kesinlikle ilgilenilmesi gerekiyor.

Son düzenleme:

Cvardoxd

Üye
Oyunu tekrar yüklemiş bulunmaktayım yaklaşık 13 - 14 saatim yükle sil yeniden yükle bekle ile geçti ve durum hala aynı açılmadı. İzlemeyi cok sevdiğim oyunu oynayamamak koydu.

Gokoo

Üye
evet bu sorunu hala yasıyoruz arkadaş bir allahın kulu mod lardan cevap yok oyuna daha giremeyen yüzlerce kişiyiz anca twichten izliyoruz savundugumuz insanlardan cevap alamamak iyice kanser ediyor bizleri keyifleri bilir

MontanA

Üye
evet bu sorunu hala yasıyoruz arkadaş bir allahın kulu mod lardan cevap yok oyuna daha giremeyen yüzlerce kişiyiz anca twichten izliyoruz savundugumuz insanlardan cevap alamamak iyice kanser ediyor bizleri keyifleri bilir
Denemiş olduğun çözümleri yazar mısın?

Jerfi

Üye
Aynı sorun bende de mevcut bir çok seçeneği denedim ama sonuç aynı henüz oyuna girebilmiş değilim. Sildim yükledim, rar'dan ve istemci üzerinden kurulum yaptım ama sonuç aynı yetkililerden bir bilgi alabilsek en azından denemekle zaman kaybetmeyiz ne zaman çözülürse ondan sonra giriş yaparız.

MontanA

Üye
Sanırım şu an için beklemekten başka bir çaremiz yok. Yine de denemeye devam etmek bağımlılık yaptı desem yanlış olmaz. :)

AhbapSLX

Üye
Aynı sorun bendede var tüm uğraşlarıma rağmen çözemedim.. Çözen olursa bilgilendirsin lütfen

AhbapSLX

Üye
Hayır. Oyun C'ye kurulu.. Diğer arkadaşlar yorum yapmazsa tepkimizi dile getirip sorunu çözemeyiz. Lütfen destek verin

Bu konu hakkında hala çözüme kavuşturmuş değiliz.. Diğer arkadaşlar çözümlerini yazarsa yada tepkilerini dile getirirlerse memnun olurum saygılar

TANK

Üye
aynı sorun bende de var oyun silip tekrar yüklücem bugün eğer çözüm olursa söylerim

GOXOY

Üye
bi̇rkaç yorumu okudum fakat düşük bi̇lgi̇sayar ne demek onu anlayamadim herkez gamer pc e sahi̇p olmak zorunda di̇i̇l bu oyunu oynayabi̇lmek i̇çi̇n eğer öyle i̇se cok oyuncu kaybedi̇li̇r türki̇ye gerçekleri̇ni̇ unutmayalim her evde ortalama pc vardi̇ye bi̇rşey yok!!!
ek olarak bence bu problem çözümü row eki̇bi̇ne ai̇t i̇nsanlar hele şu dönemde bu oyuna gi̇rmek i̇çi̇n pc almak yada pc upgrade ekmek zorunda di̇i̇l ...
gereksi̇ni̇m sorunu var i̇se o gereksi̇ni̇mleri̇ düşürmek zorundalar yoksa kullanici sayisi az olacaği i̇çi̇n zarar edi̇li̇r i̇smi̇ lazim di̇i̇l olan oyunlara i̇nsanlar bu kadar hevesli̇ i̇ken oyuncu kaptirilir. o i̇smi̇ lazim olmayan oyunlar gi̇bi̇ si̇stem gereksi̇ni̇mleri̇ mi̇ni̇mali̇ze edi̇lmeli̇di̇rrr....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gokoo

Üye
giremiyoruz hala nasıl iş modlara yazıyoum tınlayan yok ntt kızıyoruz bunlarda aynı

MontanA

Üye
24 saat olmak üzere ve hala aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. üstelik birçok çözüm yolunu kendimce denedim. UP

Gokoo

Üye
mod discorttan yönetici calıstır bişi yap dene diyor öyle ypaıyorum bu seferde ıd pas ekranı gelmeden kapat hatası veriyor kanser oldum yemin ederim ya bir kere gireydik bari siliyorum ben

MontanA

Üye
Yani en azından birisi de gelip " Sorunun farkındayız ve gerekli araştırmayı yapıyoruz" yazabilirdi. Hatalar ve Çözümler kısmının en büyük sorunu bu konu... Alfa testindeyiz evet. Adı üstünde Alfa. Sorunun farkındalar mı, değiller mi onu bile bilmiyoruz henüz.

Mergen

Üye
Herkese merhabalar. Problemin farkındayız. Şu anda problemi yaşayan kullanıcılarımız Launcher üzerindeki "İstemciyi Doğrula" seçeneğine tıklayarak tekrar giriş yapmayı deneyebilir mi?

ogzhntrn

Üye
aynı durum bende de mevcut aşağıdaki asas eleman koşup duruyor yüklenmiyor. Oyunu daha dün yükledim oysaki
Not: Alpha da biliyorum bu sorunlarda düzelecek sadece basit bir yöntemi varsa diye yazmak istedim.

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt