Rise Online Pazarcı Tehlikesi

nEp

Üye
Siz zevk alın diye ticaret yapmıyorum. Fiyatı beğenmiyorsan almazsın brocum git dükkanın önünü kapatma.
Git KO oyna hocam tam senlik bi' oyun. P2w, 0 zevk. Evler, arabalar yatır pk'ya çık sonra da cumhurbaşkanlığına falan aday olursun :) gerçi yüksek ihtimalle bahsi geçen oyunda hala ticaret yaptığına neredeyse minim ama kanıtlayamam

JANZEW

Üye
Bu flood atanları nası engellicez? Üstüne gidip U dan kara liste filan denedim olmadı

Şarapçıoğlu

Üye
çok saldırsan mesajların var mod arkadaşlar bu elemana bir el atması gerek çok vurdum duymaz tavırlar sergileyip forumun düzenini üyelerinin sakinliğini bozdugunu düşünüyorum.
Brocum asıl sizin saldırgan mesajlarınız var. Ben sizin ticaretinize, xp kasamamanıza karışmıyorum ama siz benim ticaretime laf ediyorsunuz. İsteğim eşyayı stoklarım yani suç mu? Belki ben 50 tane yay alıp her moba sadece 1 kere vurup bırakmak istiyorum. Bir moba aynı silahla birden fazla vurmak istemiyorum ne var yani..

BlackAlistar

Üye
şimdi söyle birşey var düşük fiyattan alıp yüksek fiyata koymalarının bir mantığı yok çünkü yeni oyuncularda zaten o kadar para yok yada ucu ucuna vardır, clan oyuncuları da zaten kendi droplarını düşürüyorlar. Dolayısıyla bu şekilde pazarı domine etmeye çalışıyorlarsa buradan birşey çıkmaz :) yeni eşyalar geldiğinde bunlar alt düzeyde olacak neticede bu eşyalar kısa süreli (yeni eşyalar gelene kadar) önem taşıyor uzun vadede daha iyileri belki daha farklı özellikleri olanları gelecek.

yvangquay

Üye
Oyun bu düzene teşvik ediyor çözümü vs olmaz. Olduğu an 3-5 ses yükselir aynı macroda olduğu gibi sonra tekrar geri çekerler. Alışacaz yapacak birşey yok
macroyu geri çekmediler üstüne daha da geliştirdiler engel sistemini. sallamayalım mı biraz?

BallantineS

Üye
Toplasın topladıkları kadar oyunun şu haliyle hiç güven vermiyor, Premium ve pus itemleri aldım pişmanım.Zamam geçsin diye Telefondan oynadığım mmorpg oyunları bile şuanki halinde iyi duruyor.Benim için pişmanlık oldu. Düzeltmesi gereken bir kaç yeri değilde bir sürü yeri var. 62 level sin 50 level'de açılan görevdeki mob'u kesemiyorsun.Sabah akşam ex kasıyorsun milyon milyon ex istediği halde adamlar 3 uncu 4 üncü günde 64 63 olmuş bile.duzelticemdiye patch atıyorsun, düzeltiğin şey grafik , Bir yeri düzeltirken 3 yeri bozuyorsun,Macro ile alakası olmayının ekranına Macro hatası gönderiyosun, Macro için patch atıyorsun Z ban yapıyorsun,sonra Z banı düzeltmek için birdaha patch atıyorsun, Görevlerde verilen exp başlı başına komedi,O exp verene kadar hiç verme oraya o komik rakamı hiç yazma,Deki görevlerde exp vermiyoruz kabulüm ama o rakamlar çok saçma ve komik kalıyor.Herneyse yani yazmakla bitmeyecek bir çok şey var Özeti Daha neresine güveniyimde ona buna para yaptırayım, İstedikleri kadar stok,pazar yapsınlar boşa.

Delucia

Üye
gerçekten de öyle 100m lik iki ürün koydum anında çekip 300 e koydular

FEROBERTOTV

Üye
Afk pazar kurulup DC'den etkilenmediği taktir de herşey daha kolay olacaktır .

MadKaa

Üye
Almayın arkadaşlar fiyatlar düser arz talep meselesi

KUNTER

Üye
Oyun parası satışının olması, siteler aracılığıyla eşya satışına müsaade edilmesi, hiç gerek yokken +7 eşya yükseltilmesinin açılması bunlar biz yeni nesil Knight Online olmaya geldik demek gibi geliyor. Bu şekilde devam etmek istiyorlarsa bırakın etsinler. Açık açık salak yerine konuluyoruz en azından bunun farkında olan oyuncuların varlığı beni mutlu etti.

Otchiwa

Üye
Pazarcılar oyunun dengesini bozmaya başladı. Bu oyunun Ko ya dönmesini istemiyorum. 40 m den bulduğum takıları gözümün önünde 8 kere çektiler . Hepsini stokluyorlar 40 dan toplayıp 110m den koymaya başladılar. Rise online oyunun ekonomisine el atmalı fiyatların alt ve üst limitini oyunun kendi belirlemisi lazım bu insanlara bu kadar yol yapılması can sıkmaya başladı. Bu böyle devam ederse solo oyuncular olsun oyuna yeni başlayanlar olsun piyasadan item alamayarak bir bir elenecekler. Buna bir çözüm bulunmalı.
Hepsi patlayacak... Zindanlar açılsın bak bakalım neler oluyor. Bugün o paraları verip item toplayan ko uyanıkları itemler düşmeye başlayınca fena zarar edecek. ayrıca bırakın alan alsın satan satsın.

theempire00

Üye
Pazarcılar oyunun dengesini bozmaya başladı. Bu oyunun Ko ya dönmesini istemiyorum. 40 m den bulduğum takıları gözümün önünde 8 kere çektiler . Hepsini stokluyorlar 40 dan toplayıp 110m den koymaya başladılar. Rise online oyunun ekonomisine el atmalı fiyatların alt ve üst limitini oyunun kendi belirlemisi lazım bu insanlara bu kadar yol yapılması can sıkmaya başladı. Bu böyle devam ederse solo oyuncular olsun oyuna yeni başlayanlar olsun piyasadan item alamayarak bir bir elenecekler. Buna bir çözüm bulunmalı.
Kesinlikle katılıyorum pazarda değeri 30m olan bi item şuan 150m neden böyle bi piyasa yapıyolar zerre bilmiyorum dün 10mden aldığım item bugün 40m aradan 12 saat geçti daha sırf 1 kişi item topluyo diye itemlerin fiyatını deli gibi arttırmanız çok boş bişey size kimse satış yapmayın demiyo piyasayı öldürüyosunuz solo oyuncuları düşünmüyosunuz bu piyasanın acilen düzeltilmesi gerekiyo yoksa K.O piyasası gibi patlıcak bi süre sonra gm müdahalesi gerekicek piyasayı bukadar başı boş bırakmayın. İtem basıcaz basmaya korkuyoruz 30m diye bastığım item 4 katı fiyatına çıkmış gerçekten oyundan soğutuyosunuz

Toxic

Üye
Bence ağlamaya gerek yok açık pazara sahip bir sistemde bu çok normal. İsteyen istediği fiyata koyar isteyen istediği fiyattan çeker ve isteyen forumda ağlar :)
Ya itemi düşür yada bölge chatinden mesaj geçerek sana satmalarını bekle yada buy pazarın gelmesini bekle bunun dışında herhangi bir kuralı çiğnemeyen oyuncuları burada şikayet etmenin bir manası yok iyi forumlar

theempire00

Üye
Bence ağlamaya gerek yok açık pazara sahip bir sistemde bu çok normal. İsteyen istediği fiyata koyar isteyen istediği fiyattan çeker ve isteyen forumda ağlar :)
Ya itemi düşür yada bölge chatinden mesaj geçerek sana satmalarını bekle yada buy pazarın gelmesini bekle bunun dışında herhangi bir kuralı çiğnemeyen oyuncuları burada şikayet etmenin bir manası yok iyi forumlar
güzel kardeşim kimsenin item düşüremediği yok bazıları itemi basamıyo veya basıyo satmaya kalkıyo satamıyo pazarcılardan dolayı insanların anlatmak istediği bu sizin gibi oyunculardan kaynaklı K.O nunda sonu böyle oldu inşallah bi el atarlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt