Rise Online World - Tüm Sorular ve Cevaplar

MmetDemr

Üye
Bu yararlı ve güzel paylaşım için şahsım adına teşekkür ederim.

ProfessorSteel

Üye
Çok güzel bir bilgilendirme olmuş elinize sağlık

Yeni kayıt yaptıranların alpha onay durumu ne zaman netleşir bilen var mı?

Hezer

Üye
Dün ki soru-cevap konuşmanızda 81 soruluk başlık altında sorunuzun cevabı yoksa post atın güncel tutmaya çalışıyorum demişsiniz. (Tekrarını izledim)
Benim sorum şu :
Ekibinizi genişletmekten bahsetmişsiniz bunu ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz ve bunu hangi kanallardan duyuracaksınız ? Öncelikli kriterleriniz neler olacak ?
(Hangi programlama dilleri hangi modelleme programları ya da herhangi bir 2. yabancı dil gibi )

Bunu bir sonraki discord toplantısına katılabilirsem orada da sormayı düşünüyorum teşekkürler ..

BySavas

Üye
Ana sitede bulunan client 1 ay önceki clientmi ?
Eğerki o ise güncel client sürümü ne zaman gelir.
@Justice

ProfessorSteel

Üye
Merhbaalar,

İlk girişlerden sonra 1-2 gün içinde bir aksilik olmazsa herkesi oyuna almaya çalışacaklar. Şu aşamada sabırlı olmak en doğrusu :)

İyi Forumlar.
Teşekkür hocam sağolasın. Bazı yerlerde şöyle bir yorum okudum ama biraz saçma geldi. İlk önce yabancılara yer verilecek sonra Türklerden her oyun 1000-1500 kişi alınacak diye. Bana saçma geldi fakat doğruluğu var mı acaba?

_AYDOS_

Üye
Elinize sağlık çok güzel soru ve açıklamalar olmuş.

ladymassie

Üye
alfa da açılan karakterler official da devam edecek mi yoksa silinecek mi?

Vision

Senior Moderator
alfa da açılan karakterler official da devam edecek mi yoksa silinecek mi?
Merhabalar,

Alfada ve kapalı betada oluşturulan oyun içi karakterler açık betaya taşınmaz. Açık betada ise oluşturulan karakterlerin sıfırlanıp sıfırlanmayacağı firmanın uygulayacağı adımlara ve politikalara bağlıdır. Oyunumuzda açık betaya kadar karakterlerin sıfırlanacağı konusu net olup sonrasındaki aşama henüz net değildir.

Justice

Yönetici
Support Team Leader
Dün ki soru-cevap konuşmanızda 81 soruluk başlık altında sorunuzun cevabı yoksa post atın güncel tutmaya çalışıyorum demişsiniz. (Tekrarını izledim)
Benim sorum şu :
Ekibinizi genişletmekten bahsetmişsiniz bunu ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz ve bunu hangi kanallardan duyuracaksınız ? Öncelikli kriterleriniz neler olacak ?
(Hangi programlama dilleri hangi modelleme programları ya da herhangi bir 2. yabancı dil gibi )

Bunu bir sonraki discord toplantısına katılabilirsem orada da sormayı düşünüyorum teşekkürler ..

Merhaba,

İhtiyaç doğduğu her an ekibe yeni üyeler katabiliriz ancak büyük ihtimalle açık betadan sonraki süreçte veya resmi açılıştan sonra, özellikle firma gelir elde ettikçe ekip üye sayısı arttırılacak, resmi sitemizden ve/veya sosyal medya hesaplarından duyurusu yapılacaktır. Aranan kriterler ihtiyaç olan birime göre değişir. Çok fazla birim olduğu için her birine ayrı ayrı cevap vermem mümkün değil ancak genel olarak tecrübe her alanda size artı kazandırmış olacaktır. Genel olarak daha önce yaptığınız çalışmalarınız, elde ettiğiniz başarılar referansınız olacaktır. Yabancı dil bilmek ise her zaman bir artıdır ancak ana kriter değildir.

Saygılar

Hezer

Üye
Merhaba,

İhtiyaç doğduğu her an ekibe yeni üyeler katabiliriz ancak büyük ihtimalle açık betadan sonraki süreçte veya resmi açılıştan sonra, özellikle firma gelir elde ettikçe ekip üye sayısı arttırılacak, resmi sitemizden ve/veya sosyal medya hesaplarından duyurusu yapılacaktır. Aranan kriterler ihtiyaç olan birime göre değişir. Çok fazla birim olduğu için her birine ayrı ayrı cevap vermem mümkün değil ancak genel olarak tecrübe her alanda size artı kazandırmış olacaktır. Genel olarak daha önce yaptığınız çalışmalarınız, elde ettiğiniz başarılar referansınız olacaktır. Yabancı dil bilmek ise her zaman bir artıdır ancak ana kriter değildir.

Saygılar
Teşekkürler
Kafamda soru işareti bırakmayacak doyurucu bir cevaptı

KENZOO

Üye
Emeğinize sağlık belediğimden daha iyi bir çalışma sergiliyorsunuz. Bu şekilde devam edilirse, mutlaka oyunda aktif bir oyuncu olarak yerimi alacağımı belirtmek isterim.

Buffalo

Üye
Arkadaşlar herkese selamlar, oyun web sitesinden indirilmiyor, yeşil butona tıklanmıyor bu problemi nasıl aşabilirim? oyunu nereden indirebilirim? veya sayın yetkililer butonu günceller misiniz?

Üst Alt