Rise Online World 'u Seçme nedeniniz ?

MusTi

Rise Online World Mod Team
Senior Moderatör
Rise Online World 'u Seçme nedeniniz ?

Truedll

Üye
Adaletli ve dürüst olacaklarını inancım tam ve ne olursa olsun Türkler tarafından geliştirilmesi gurur verici.

Uçan Zürafa

Üye
Malum oyunda 3200 KC'nin 250 lirayı geçip aylık masrafın asgari ücrete dayanması :D

uJicked

Üye
Piyasada oynanacak "PK" kavramı bu şekilde olan oyun kalmadı o yüzden..

LocustAviru

Üye
Oyuncularına Değer Vermesi ve yorumlarımızı isteklerimizi değerlendirmeye alması bizim yani kullanıcıların değerli olduğunu hissetmesi

Yabgu

Üye
Türk yapımı olması bir yana. Oyunda Pvp bölümüne etki eden bir p2w olmayacağı sözü verilmesi.

shady19071907

Üye
Neden KO gibi bir oyun çıkarmıyorlar diye şans eseri KO benzeri oyunlar diye google'da aratmıştım. O şekilde bulmuştum. Kesinlikle böyle bir oyuna destek vereceğim ve tek derdim P2Win olmaması. Zaten bu şekilde olacak

Siyah34

Üye
türk oyun sektörünün gelimesi için bir caba belki. dünyada herşeyde geri olmak istemiyorum artık.

guney

Üye
islerini ciddiye alip daha profesyonel davraniyorlar ayrica ekip cok kibar yeri geldiginde 1 soruyu 100 kisi soruyor efendiliklerini bozmuyorlar bence bunlar guzel seyler

akeu

Üye
Türk imzası taşıması ve Lansman da gördüğüm ekibin profesyonelliği beni hayran bıraktı altyapısı iyi bizde kendi ülkemizden çıkan bu oyuna mmorpg oyun severler olarak destek verirsek uluslararası bir yer edineceğine inanıyorum..
Bekleyip göreceğiz...

Nyssa

Üye
Master Style Unity Olarak Bu Tarz Oyunlarda Çok Bulunduk Ve En Büyük Kötü Tarafı P2W Kısmıydı Bu Oyunun Başlangıcından İtibaren İnceliyorum Umarım Bu Konuda Gerekli Güzellikleri Yaparlar Msu Olarak Başlamayı Düşünüyoruz.

Eski Oyunlarda Ki Zevki İnşallah Bunda Daha Fazka Alırız Diye Umuyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt