Rise Online World 'u Seçme nedeniniz ?

Tekitekurin

Üye
Master Style Unity Olarak Bu Tarz Oyunlarda Çok Bulunduk Ve En Büyük Kötü Tarafı P2W Kısmıydı Bu Oyunun Başlangıcından İtibaren İnceliyorum Umarım Bu Konuda Gerekli Güzellikleri Yaparlar Msu Olarak Başlamayı Düşünüyoruz.

Eski Oyunlarda Ki Zevki İnşallah Bunda Daha Fazka Alırız Diye Umuyorum.
inş bulursunuz dostum.

yolgezen011

Üye
Oyunun Türk malı olması.çeşitli oyunlardaki farklı özellikleri toplayacağını umduğum için;ragnarok'un meslekleri gibi dallanmalar.9 dragondaki gibi yetenek(skill)lerin kullandıkça exp ve lvl alması gibi beklwntilerim

Resquection

Üye
Yönetim ekibinin p2w tarafının mümkün olduğunca az tutacağının sözünü vermesi, pve ve pvp kısımlarının akıcı olması ve tabii Türk yapımı olması ayrı bir güzellik katıyor.

DefenderAKBEY

Üye
Türk yapımı bir oyun olması ve günümüz şartlarına göre geliştirilen oyun olmasından grafik vb. Yeni bir tarz oyun. Büyük bir heyecan ile bekliyoruz.

Sis

Üye
Yöneticilerin ilgili olması ve hepimizin hoş bulduğu MMORPG oyunlarına yeni bir soluk olması.

I_will_Save_You

Üye
Oyuncuya sırt dönen zihniyetin burada olmayacağını umarak yöneldim.
İki çocuk babası olarak beklemedeyim :) Günde bir saat de olsa vakit ayıracağım.

KooR

Üye
2004-2005 ten bu ara ko oyunuyorum.. bir ara bıraktım.. koxp vardı :/ sonra hastalık geçirdim.. Allahıma şükürler olsun geri döndüm.. neyse anakart güzel.. 4133 mhz i59600k ve readon rx 870 8gb 16gb 4000mhz KO..50 fps Rise oNLine de 500 fps çok çok büyük yani :)

X A

Üye
Sirf oyundan zevk almak için bir chara on binlerce tl para basmamız veya aylarca gece gündüz farm yapmamız gerekmeyeceği için.

Failed

Üye
Beyler ben malum oyunu bırakalı yıllar oldu hiç te oynamadım bi çok şeyide unuttum. oyunun ilk yılları güzeldi malum oyun gibi rise onlinenında ilk yılları güzel olacaktır bu düşünceyle baslıyacağım sonrası oyun bozulur gibi geliyor ıtem satısları karakter satısları ıılakı baslayacaktır şimdi ben çok bocalarmıyım bu oyunda statları bile nereye vereceğimi bilmiyorum

Lolgamelol2

Üye
Arkadaşlar oyunun inşlah p2w olmayacak bu yüzden bu oynamayı sectim league of legends bakın oyun tamamen ücretsiz ve bu sayede dünyanın en çok oynanan oyunu sadece skin satışı yaparak muhteşem gelirde elde ediyorlar umarım rise onlinede bu şekilde bir düşünce tarzını esas alır

Muti

Üye
1- İşinin ehli yapımcı kadrosu.
2- Profesyonel çalışmaları, paragöz olmamaları.
3- Ahlaki değerlere sahip yapımcı kadrosu.
4- Oyuncuları dinlemeleri.
5- Anadilimde derdimi anlatabilmem.
6- Gelecek vaadeden oyun motoru ve developer ekibi.
7- Yüksek hile koruması, bug'lara hızlı tepki veren developer'lar.
8- Kibar, ilgili support team.

Yabgu

Üye
Severek oynadığım bir oyun tarzı. Yerli bir yapım olmasından kaynaklı ama en önemlisi.

ERNC

Üye
Türkiye oyun sektöründe fazlasıyla geride, yazılım konusunda ülkemiz oldukça cahil belki de bu oyun bazı şeyleri değiştirecek daha doğrusu öyle umut ediliyor.

KarpathiaN

Üye
P2W olmaması,
adaletli ve oyuncu odaklı olmaları
Türkler tarafından geliştirilmesi

daha nne soylenilebilir!

clubneo

Üye
Free to play bir oyunun P2W olmadığı henüz mmorpg tarihinde görülmemiştir. Bundan sonra da görüleceğini sanmıyorum. Açıkçası P2W olmayacağını umut edenleri hayalperest buluyorum. Oyunun alfasında bile item satışlarıyla adamlar 5-10bin para basarak 1 haftada dana gibi char yaptı. Şimdi desem ki trade olayını kaldıralım, BlackDesert gibi olsun pazar sistemi, inan %90ı ona da isyan eder. Yani hem ayranın dökülmemesiyle ilgili büyük arzu var hemde diğer olayı da istemiyoruz :D K.o ' yu bu kadar P2W yapan kitlesiydi. Değişen birşey olmayacak. Bu tamamen kitleyle alakalı bir durum. Ki sorsan para basan adama,onunda haklı sebepleri var. Adam ''bütün gün işteyiz,sizin gibi 14-15 saat oynayamıyorum günde, mecbur parayı basıp bende girecem aksiyona '' diyecek. Ne diyeceksin? Yani firmanın bu adamı da düşünmesi gerekiyor, kendi cebini de düşünmesi gerekiyor , 15 saat oynayan adamı da düşünmesi gerekiyor. En önemli kilit nokta '' denge '' Ben zamanında War of Immortals diye bir oyun oynadım. Günde abartısız 15-16 saat oynuyordum. Ama ayda 4000 dolar basan adamı da dövebiliyordum. Sonra nooldu biliyor musunuz? Öyle itemler getirdiler ki markete, 15 saat değil 24 saat oynasanda para basana yetişemiyecek hale geldi oyun. Sonunda nooldu,kapandı gitti. Firmanın bu konudaki temel görevi o dengeyi sağlayabilmek olmalıdır. Gerisi fasa fiso. Neden burda olduğum sorusunun ise tek cevabı var: Merak

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt