Son açıklamadan 2 hafta geçti

LiveUpTR

Üye
1-2 hafta gecikebilir açıklamasından sonra 2 hafta geçti mi ben mi yanlış saydım?:)

OLderGuard

Üye
Önümüzdeki günlerde bir duyuru geçeceğini düşünüyorum, açılış ile ilgili ama net olarak tam tarih yok ortada, 1 2 hafta gecikebilir dendi ancak sanırsam anlaşma tam olarak sonuçlanmadığı için bu süreç uzayabilir.

OLderGuard

Üye
bu tarz olaylar güven kırıcı.
Aslinda su yonden dusunmek lazim, isteseler acarlar ama ne kadar guvenli olur?
Ancak asiri sorunlu bi oyun sunmaktansa 3 5 gun daha gec acarlar en azindan guvenli bi oyun sunarlar, oyunda tabikide hata sorun olacak alfa sureside zaten bu sorunlari tespit edip fixlemek. Bence ilerleyen gunlerde aciklama yapilir.

SHIJIN

Üye
Yöneticliler tarafından bir açıklma yapılması gerekiyor artık ertelenecekse biz oyuncular bunu anlarız ama belirsizlik biz oyuncuları yoruyor ve sürekli bir açıkma beklentisi içinde formlara giriş yapıyoruz. Ve formu bu konuyla sürekli meşgul ediyoruz. oyuncuların düşüncelerini başka bir yöne çekmek için lütfen bizlere bir açıklama yapın sevgili yöneticiler.

BARZOOO

Üye
Sabrın sonu selamettir , herşeyin güzel olması yönünde bekliyoruz . Hızlı olup karman çorman açılışdan ziyade geç olsun tutarlı olsun yönündeyim ben . MMORPG dünyası uçsuz bucaksız bir serüven birçok istek ve öneri var bunlar ha deyinc olmuyodur.

LiveUpTR

Üye
Arkadaşlar konu oyunun geç açılması değil.Konu verilen tarihin 2.defa sekteye uğraması.

shady19071907

Üye
Dostum oyunun ALFA süreci başlayacak, resmi olarak çıkmayacak. Sadece pvp haritasında olacaksın oyunun hiçbir şeyini test edemeyeceksin. Resmi sürümü çıksa ya da en kötü kapalı ya da açık beta olsa anlarımda, biraz daha sabır. Ki adamlar tarih vermeseydi kimse ne zamana çıkacağını bilmeyecekti. Elbette 2 hafta oldu alfanın başlamaması kötü bir durum ama vardır bir bildikleri. En azından çok iyi alfa süreci için uğraşıyorlardır çünkü oyunda buglardan, hatalardan geçilmeyecek.

LiveUpTR

Üye
anliyorum_977997.jpg

BARZOOO

Üye
Sadece Death Valley haritası bile basite indirgenmemeli çünkü birçok hata bug olabilir mob sorunları olabilir. Burada doğacak olan karakter hataları skil , skill efect , damage gibi birçok sıkıntılar olabilir. Kötü bir izlenim vermek kötü gidişat getirir diye düşünüyorum. Herkesin aklında kötü izlenimi bırakmak hoş olmaz bence

erkanc

E
@shandy19071907, siz oyunu yapanlar ile beraber misiniz? Elde avuçta herhangi bir bilginiz yokken neden tahminde bulunuyorsunuz sürekli? Neden sürekli onların adına konuşuyorsunuz? Sizin tahmininize ihtiyacımız yok, biz yetkili ağızlardan açıklama bekliyoruz, sizden değil.

LiveUpTR

Üye
Sadece Death Valley haritası bile basite indirgenmemeli çünkü birçok hata bug olabilir mob sorunları olabilir. Burada doğacak olan karakter hataları skil , skill efect , damage gibi birçok sıkıntılar olabilir. Kötü bir izlenim vermek kötü gidişat getirir diye düşünüyorum. Herkesin aklında kötü izlenimi bırakmak hoş olmaz bence
zaten verdikleri tarihe uymayarak kötü bir izlenim bırakılıyor şuan.

shady19071907

Üye
@shandy19071907, siz oyunu yapanlar ile beraber misiniz? Elde avuçta herhangi bir bilginiz yokken neden tahminde bulunuyorsunuz sürekli? Neden sürekli onların adına konuşuyorsunuz? Sizin tahmininize ihtiyacımız yok, biz yetkili ağızlardan açıklama bekliyoruz, sizden değil.
Bende senin gibi bu forma üyeyim. Bu konu hakkında bir görüş belirttim herkes gibi. Tüm açıklamaları, oyunun gittiği yönü bir araya getirirsen belli bir çıkarımları yapabilirsin. Ayrıca herkes gibi konu hakkında bir görüş yapma hakkım var, boş boş konuşup durumları çarpıtmayalım dostum. Verdiğin şu tepkiye bak yani neyse SABIR.

Black Vortex

Üye
zaten verdikleri tarihe uymayarak kötü bir izlenim bırakılıyor şuan.
tarihe uyuyorlar. dün discord'a girdiniz mi ? discord a canlı canlı soruları cevapladılar. bu hafta içi resmi bir açıklama geleceğini söylediler. daha 2 hafta bitmedi. açıklamada yok değil var. sadece takip edelim lütfen.

SHIJIN

Üye
tarihe uyuyorlar. dün discord'a girdiniz mi ? discord a canlı canlı soruları cevapladılar. bu hafta içi resmi bir açıklama geleceğini söylediler. daha 2 hafta bitmedi. açıklamada yok değil var. sadece takip edelim lütfen.
discorda girmedim hiç dün açıklamaları bizimle paylaşabilirmisin kardeşim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt