50 Kill Görevi Okçular Hakkında

N3v3N

Üye
R vurmak sadece assasa ait değil, warrior da vuruyor bp de vuruyor. %20 %50 bir şey anlatmışsınız anlamadım, neye göre hesapladınız bunu? Okçunun range'i olması gerekenden çok yüksek, ice lr de gayet tutuyor. "Okculara makro denilecek ise oncesinde assasin sınıfına bakılması gerekiyor." sizde büyük bir akıl tutulması görüyorum. Minöre zaten anti makro için cool down eklendi, okçunun 3lü 5lisinin uzun range'i ve makroyla 8li skill çıkmasıyla assasın hangi makrosunu karşılaştırıyorsunuz? Tıpkı assasın makrosunun engellenmesi isteğiyle minöre gelen cool down gibi okçunun 3lü 5lisine de gelmeli olay bundan ibaret., yahu hiçbir okçu ya da okçu parti kaçmıyor zaten olduğu yerde durup iç içe girip makro açıp ırkı tanklıyor biz başka oyunda mıyız abi troll müsünüz? 2-3 gblik char dizeyim 500 metreden sc basmadan bp kasayım kill görevini yapayım devri bitecek umarım.

Ohooo sen daha kendi oynadigin cara hakim degilsin gelmiş burada kesemedigin tek sınıf kalmış ona da nerf istiyorsun.

Git skillerini dene carinin, skill R olayı tuhaf gelmiş :D a a herkeste böyle değil mi? Wtf :D Warrior bp de her skile R vuramazsin. Assasa tanınmış bir ayrıcalık o. Skill hasarlarını dene mesela...

ONYXX

Üye
100 tane okçu neden iç içe oynuyor Onu tartışıyoruz neden LR tutmasını değil . Ah bir kafanız bassa şu olaya anlayacaksınızda hep olayı bir tarafa çekiyorsunuz.
Şu okculara ağladığın kadar magelerin olur olmaz yerden nova atmalarına,milyonluk charlara tek atmalarına ağlasan belki daha güzel bir ortam olurdu aaa bir dakika ona ağlayamazsın dimi warriorlarınla sende onlara tek atabiliyosun çünkü tp mageniz blink atabilirse içlerine

RionLi

Üye
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum @pito Archer düşmanı Aarvad bu yana tanırım kendisini. Fakat kendisine şu konuda katılıyorum Rise Online başından sonuna kadar aktif oynayan bir Archer ekibiyim kendini kanıtlamış bir ekibiz. Lakin Archer jobu basit bi o kadar zor oynanan bir classtır basit dememin sebebi z1 mantığı ile oynayanlar için. Zor ise Archer tüm skillerine hakim nerde ne zaman hangi skili kullanacağını bilenler için Ben defalarca bildiride bulundum archer jobuna ait kill görevi x2 olsun uzak range sistemi yakın range sistemi damage getirilsin 70 oku açmaya bile ihtiyaç duymayan okçu kill görevleri yapmasın 70 skil şartı istenmeli görevde bu yapılmayacak birşey değil.
Pk konusuna deyinecek olursak ben 5x archer 2x priest 1x mage Aarvad bu yana tek party oynuyorum ve gayet pk atabiliyorum z1 mantığıyla değil magelere de giriyorum meleyede asasa da yanlış hamlelerde olduğumuzde oluyor fakat rakibin yanlış hamlesinde mele mage veya asas party town düşürdüğümüzde kısacası tek party okçu çok iyi iş yapar oynayan oyuncuda iş var ise yoksa zaten yukardaki video örnektir. tekrar izlemenizi isteyeceğim adam duvara ok atıyor farkında değil bu zihniyetteki basit okçular olduğu sürece gerçek anlamda okçu severek oynayan önem veren itemine kadar bu insanalar hiç bir zaman değer göremeyecektir.

GorrTheGodButcher

Üye
Ohooo sen daha kendi oynadigin cara hakim degilsin gelmiş burada kesemedigin tek sınıf kalmış ona da nerf istiyorsun.

Git skillerini dene carinin, skill R olayı tuhaf gelmiş :D a a herkeste böyle değil mi? Wtf :D Warrior bp de her skile R vuramazsin. Assasa tanınmış bir ayrıcalık o. Skill hasarlarını dene mesela...
yahu saçmalama ne demek warrior ve bpde her skillde R vuramazsın, R combosu bu demek zaten animasyon iptali yaparken bir taraftan da R dmg vuruyosun. Kardeşim Z1 Z1 algınız kaymış sizin, gerçeklik algınızı yitirmişsiniz.

GorrTheGodButcher

Üye
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum @pito Archer düşmanı Aarvad bu yana tanırım kendisini. Fakat kendisine şu konuda katılıyorum Rise Online başından sonuna kadar aktif oynayan bir Archer ekibiyim kendini kanıtlamış bir ekibiz. Lakin Archer jobu basit bi o kadar zor oynanan bir classtır basit dememin sebebi z1 mantığı ile oynayanlar için. Zor ise Archer tüm skillerine hakim nerde ne zaman hangi skili kullanacağını bilenler için Ben defalarca bildiride bulundum archer jobuna ait kill görevi x2 olsun uzak range sistemi yakın range sistemi damage getirilsin 70 oku açmaya bile ihtiyaç duymayan okçu kill görevleri yapmasın 70 skil şartı istenmeli görevde bu yapılmayacak birşey değil.
Pk konusuna deyinecek olursak ben 5x archer 2x priest 1x mage Aarvad bu yana tek party oynuyorum ve gayet pk atabiliyorum z1 mantığıyla değil magelere de giriyorum meleyede asasa da yanlış hamlelerde olduğumuzde oluyor fakat rakibin yanlış hamlesinde mele mage veya asas party town düşürdüğümüzde kısacası tek party okçu çok iyi iş yapar oynayan oyuncuda iş var ise yoksa zaten yukardaki video örnektir. tekrar izlemenizi isteyeceğim adam duvara ok atıyor farkında değil bu zihniyetteki basit okçular olduğu sürece gerçek anlamda okçu severek oynayan önem veren itemine kadar bu insanalar hiç bir zaman değer göremeyecektir.
keşke her okçu oynayan bu kadar makul yorumlar yapabilse.

N3v3N

Üye
yahu saçmalama ne demek warrior ve bpde her skillde R vuramazsın, R combosu bu demek zaten animasyon iptali yaparken bir taraftan da R dmg vuruyosun. Kardeşim Z1 Z1 algınız kaymış sizin, gerçeklik algınızı yitirmişsiniz.
Daha kendi Carina hakim degilsin utanmadan diğer sınıflar hakkında atıp tutuyorsun. 1 lvl carla git dene. 2 skile 1 R yaparsin. Assasinde her skile R vurursun. Bilmediğin şeyler hakkında çok biliyormuş gibi yorum yapmazsan sevinirim.

Oyun bilgin yok burada atıp tutuyorsun sadece. Önce kendi sinifin olan assasine hakim ol, skillerini vs öğren. Kendini rezil edip durma.

BEROBABA

Yeni Üye
Arkadaşlar demek ki melee okçuya karşı güçsüz mage açıp pusu kurup tek novada kesmen gerekiyor bunu neden anlamıyorsunuz benim okçum uzaktan çok vurup senin meleeni delemiyorsa ne anlamı var senin wariorun nasıl yakaladığı adama 2 vuruyorsa bende seni uzaktan kesmeliyim ki adil olsun ki okçu bence hâlâ güçsüz son nerfünden sonra kimisi demiş 3lü 5liye nerf gelsin kimi demiş ice lrsi var ice lr ne kadar nadir tutan bir şey olduğunu okçu oynayan arkadaşlar bilecektir. Üzgünüm ama birinden dayak yiyince bu çok güçlü hemen nerf atın benim meleem herkesi kesmeli kafasında oynamayı bırakın şu oyunu okçuya yakın değilsen ölmeye mahkumsun yaklaşınca zaten 2 atıyorsun mermi gibi çar zaten sadece atağı güçlü. Bırakında millet rahat rahat oynasın oyununu.

sbh

Üye
3 5 te süre var zaten ok kalkana kadar, uzatsınlar da sadece z 5 5 5 yapalım, z 1 1 1 de adam kesemesin z 5 5 5 de adam kesemesin 10 yerine 20, 100 yerine 200 okçuyu iç içe görmeye başlayın hiçbir okçu tek ya da 1 partiyle gezmesin

GorrTheGodButcher

Üye
Daha kendi Carina hakim degilsin utanmadan diğer sınıflar hakkında atıp tutuyorsun. 1 lvl carla git dene. 2 skile 1 R yaparsin. Assasinde her skile R vurursun. Bilmediğin şeyler hakkında çok biliyormuş gibi yorum yapmazsan sevinirim.

Oyun bilgin yok burada atıp tutuyorsun sadece. Önce kendi sinifin olan assasine hakim ol, skillerini vs öğren. Kendini rezil edip durma.
hahaha yahu sen şaka mısın? R ile adamı seçip gidip atak yapıyorsun, sonra skille basıp R ile animasyonu iptal ediyorsun. R skill R combosu böyle işliyor, ne saçmalıyorsun anlamadım ki. Hala oyun bilgin yok diye saçmalamışsın, aynen kardeşim sen biliyorsun kesin hahaha. Z1 Z1 yapmaktan başka bir vasfı olmayan insan gelmiş burada bize combo anlatıyor ya cahil öz güvenine bakar mısınız, makro açıp 3lü 5li vurursun 500 metre uzaktan Z1 Z1 sıkarsın gelip burada "hayır o combo diil tm mı .s.s." safsata yaparsın. Neyse nerf geldiğinde burada ağlamanı sabırsızlıkla bekliyorum, iyi forumlar.

fstab

Üye
hahaha yahu sen şaka mısın? R ile adamı seçip gidip atak yapıyorsun, sonra skille basıp R ile animasyonu iptal ediyorsun. R skill R combosu böyle işliyor, ne saçmalıyorsun anlamadım ki. Hala oyun bilgin yok diye saçmalamışsın, aynen kardeşim sen biliyorsun kesin hahaha. Z1 Z1 yapmaktan başka bir vasfı olmayan insan gelmiş burada bize combo anlatıyor ya cahil öz güvenine bakar mısınız, makro açıp 3lü 5li vurursun 500 metre uzaktan Z1 Z1 sıkarsın gelip burada "hayır o combo diil tm mı .s.s." safsata yaparsın. Neyse nerf geldiğinde burada ağlamanı sabırsızlıkla bekliyorum, iyi forumlar.
dostum adam demek istiyorki warrior ve bp'de her 2 skilde bir kere R damagesi cıkartabilirsin r combosu yapsanda animasoyu iptal etsende durum böyle
ama asaslarda her skill arasında r vurabiliyorsun
yani diğer classda 2 skill 1 r atabilirken asas sınıfında 1 skill + r seklinde gidiyor 2 skill vurursan 2 r damage atabiliyorsun umarım acıklayabilimişimdir.

GorrTheGodButcher

Üye
dostum adam demek istiyorki warrior ve bp'de her 2 skilde bir kere R damagesi cıkartabilirsin r combosu yapsanda animasoyu iptal etsende durum böyle
yani diğer classda 2 skill 1 r atabilirken asas sınıfında 1 skill + r seklinde gidiyor 2 skill vurursan 2 r damage atabiliyorsun umarım acıklayabilimişimdir.
dostum r vurup skill vurup animasyonu iptal ettiğinde r skill atmış oluyorsun, buna devam ettiğinde zaten combo oluyor. Assasda da bu böyle pri ve warriorda da. Pri ve warriorun tek skilli olması bir şey ifade etmiyor hatta daha avatanjlı stabil bir şekilde R comboyla aynı dmg'i çıkartıyosun, anlatabiliyor muyum? Assasda bunun böyle görünmesi skillerin cool downı olması zaten :D

N3v3N

Üye

Boşver ben saldım. Anlamamakta ısrar ediyor veya anlayamiyor. Açıklayıcı yorumun için teşekkür ederim.

DeadLegion

Üye
Asasla her skillde r vurabilme ozelligi silahin saldiri hiziyla da alakali. Warrior silahlariyla asas silahlari r vurusunu ayni hizda vurmuyor. Ama animasyon iptali yapildigindan hepsinin esit olmasi lazim. Asasin skill animasyonlari cok hizli oldugu icin her skillde araya r vurusu yapabiliyor.

GorrTheGodButcher

Üye
Cogu zaman fail veriyor knk sen ne anlatiyorsun olmuyor iste burdaki gibi. Ayrica warrior skillini 0.8 saniye yaptilar dpsi dustu zaten az vuruyordu hantaldi. 85 gelince daha saglam olacak o zaman yere vurmayla oynanir ama simdilik warrior da cop. Ne asasa ne okcuya yetisebiliyor. Takilara dogru durust resist koymamislar magelere de dusuyor. Sadece warrior da degil butun joblar dengesiz.
kardeşim beceremiyorsanız benim sorunum değil, burada combonun nasıl işlediğinden bahsediyoruz. Bir assas gelip "benim skillerim fail veriyor combo yaparken" dese ona da kardeşim "assas bozuk ztn ya .s.s" demek yerine skilli hızlı spamlıyorsun, animasyon iptali sürelerini iyi ayarlayamıyorsun o yüzden fail veriyor derim.

DeadLegion

Üye
kardeşim beceremiyorsanız benim sorunum değil, burada combonun nasıl işlediğinden bahsediyoruz. Bir assas gelip "benim skillerim fail veriyor combo yaparken" dese ona da kardeşim "assas bozuk ztn ya .s.s" demek yerine skilli hızlı spamlıyorsun, animasyon iptali sürelerini iyi ayarlayamıyorsun o yüzden fail veriyor derim.
Asas spamlayinca calisiyor biz spamlayinca calismiyor yani o ondan degil iste benim dedigim sebepten oturu fail veriyor. Ayrica asasin bozuk oldugunu asaslar bile biliyor ama konumuz bu degil. Zaten bu konunun acilma sebebi de bu degil. Dvde toplu gezen okcular icin acilmis konuyi bos yere uzatiyoruz. Bence daha fazla uzatmayalim da okcu meselesi cozume kavussun.

Ogi

Üye
Olması gereken bu zaten 50 kill görevinde konu kilit.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt