Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

Auction House için 50m limiti sizce faydalı mı?

• Evet. Faydalı.

Oy: 5 4.8%
  • Yönetimin kararı. Yorumsuz.

Oy: 7 6.7%
  • Hayır. Eski hali daha iyiydi.

Oy: 92 88.5%

• Kullanılan toplam oy
    104
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

priesttt

Üye
AH açıkken millet birbirine ks atıyormuşmuş, Pazarda şuanda charım, ah varken bu kadar ksleşmiyorduk .Itemi geri alamıyordum çünkü tax kesiyordu
şuanda bakıyorum ks yemişim hemen pazarı bozuk ks atıyorum :D Teşekkürler ks ye devam ilk benimki satılacak !
pazara gittin mi hiç, oradaki adamlar da ks atıyor bir birine, ürünü satılsın diye. arz ve talep dengeye gelene kadar fiyatlar düşer veya yükselir bu konu hakkında bilgin yoksa Chat-gpt e sorabilirsin. Ne yapalım 10 saat pazar açık pc de mi bekleyelim item zaten 3-5m 1m eksik satılsın yeterki hızlı satılsın beklemeyelim. 50m üstünde bir item olsaydı en fazla 5m- altına konulurdu onu da zaten action house atıyosun. İtemin ucuza satılmazdı ne action house ile ilgili ne de pazar ile ilgilirdir. İtemin ucuzlaması bolluğundan kaynaklıdır. ne kadar çok düşerse o kadar itemin fiyatı düşecektir. Bu kaçınılmaz çünkü sürekli olarak item düşüyor ki tüm server bir süre sonra doygunluk noktasına gelecektir. Upgrade yapıldıkça o itemler yandıkça döngü devam eder sadece upgrade bu fiyat düşüklüğünü engeller. Skill book yerine bu itemlerin kırdırılarak skill açılması daha mantıklı olurdu

wingrowz

Üye
O kadar faydalı bir güncellemeydi ki bütün eski arkadaşlarım hatta üniversiteden hocam arayıp Onur duydun mu böyle bir güncelleme gelmiş, artık elit pazarcılar kafasına göre acil itemleri alıp pahalıya satabilecek dediler. Vakit kaybetmeden oyuna geri dönüp action house kullanmak için premium çektim ama envarterimdeki itemlerin çoğu 50m altı olduğu için elit pazarcıların ağlamasını ve bol bol kar etmesini izlemeye koyulmaktan başka çarem kalmadı. Aynı zamanda her gece charımı row yerine pazara bırakarak elektrikten bol bol tasarruf ediyorum, hem oyun içi gelişim hem de piyasa için çok faydalı bir güncelleme olmuş (!)

Powerslave

Üye
Daha neyi bekliyorlar acaba? Ufak bir patch ile sınırı kaldırıp DV balıkçlığında çıkmayan eşyaları düzeltebilirsiniz. Bir bug varsa ya da oyuncuların hiç hoşuna gitmeyen birşey getirip siz de hatanızı farkettiyseniz HIZLI aksiyon almanız gerekir. 2 haftadan fazla oldu artık yeter

N3v3N

Üye
Mini patch atılıp düzeltilemez miydi? Protean ve lunaskar Okçu dash skillerindeki %100 - %75 koşma farkı da bu mini patche eklenemez miydi? Niye bekletiyorsunuz oyuncuları?

Balerion

Üye
Mini patch atılıp düzeltilemez miydi? Protean ve lunaskar Okçu dash skillerindeki %100 - %75 koşma farkı da bu mini patche eklenemez miydi? Niye bekletiyorsunuz oyuncuları?
Hocam %75 dash konusu nedir tam anlayamadim onu, 6 ay önce okçuya gelen nerf ile bugünkü durum arasindaki bağantıyı kuramadım açıkçası

hizeN

Üye
Hocam %75 dash konusu nedir tam anlayamadim onu, 6 ay önce okçuya gelen nerf ile bugünkü durum arasindaki bağantıyı kuramadım açıkçası

Lunaskar ırkındaki okçuların dash skilli %100 koşma hızı verirken Proteandaki okçuların skilli %75 koşma hızı veriyor. Hala küçük bir update getirip bunu çözmediler. Böylesine büyük bir problemin çözümünü gelecek patch'e saklıyorlar.

Balerion

Üye
Lunaskar ırkındaki okçuların dash skilli %100 koşma hızı verirken Proteandaki okçuların skilli %75 koşma hızı veriyor. Hala küçük bir update getirip bunu çözmediler. Böylesine büyük bir problemin çözümünü gelecek patch'e saklıyorlar.
Hocam hic lunaskar oynamadim ve lunaskar tanıdiğim da yok. Bu soylediğiniz ciddi mi? Bu hata hep var mıydı yoksa son güncellemede mi oluştu? Yani protean okçu aylardır %75 hızla koşarken bunca zaman lunaskar hep %100 müydü?

HazyShade

Üye
Hocam farklı bir başlık altında bu konuyu derinlemesine tartışalım, AH konusu güme gitmesin.
Bildiğim gördüğüm Lunaskar okçusu Protean asası yakalayamıyor/ asastan kaçamıyor. Lunaskarda Rush-1 skilinin %75 olduğuna eminim.

Herring balığı 10 dakikalığına dash özelliği veriyor ama AH de satılamadığı için Magelerin çoğunun haberi yok. Farm için cayır cayır gitmesi lazım... Ama kim Dorion'a geçmeye cesaret edebiliyor ki...

Powerslave

Üye
dediğiniz gibiyse büyük bir problemi aylardır çözmediklerini anlıyorum. çok ilginç

RickSancheZz

Üye
Ah güncellemesi neden gecikti bu kadar, ahyi beklerken diğer güncellemelerde ortada kaldı, hatta aybaşında sağ bpler sıfırlandı, bir sonraki güncellemede blody giriş sınırı 1000 yapılacaktı, ay sonu geldi, hala giriş sınırı 0.

Alkoer

Üye
AH konusuna lütfen ilgi gösterin. Atılan ticket lara verilen cevap 50m limitin patchte düşürüleceği yönünde. Düşürmek sorunu çözmüyor.

Her ürünün satılamadığı bir AH tam bir AH değildir. Biz daha ekstra özellikler beklerken işlevsiz hale gelmiştir AH.

Powerslave

Üye
amaçları farmer düşürdüğü eşyayı AH'ye koyamasın. tek dertleri bu o yüzden limit kalkmayacaktır üzgünüm

N3v3N

Üye
Ahın sebepsiz yere kapatılip ardindan hiçbir açıklama yapmadan 50m limit getirelerek işlevsiz hale getirilmesinin üzerinden 1 ay geçti ve hala aciklayici bir cevap yok. Kimse yok mu?

Alkoer

Üye
Evet işin en ilginç yanı da zaten bir BABAYİĞİT yapımcı - yöneticinin biz şu sebeple 50m limiti koyduk AH ye diyememesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst Alt